reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

Co do cytowania postów !!!!
Po pierwsze najlepiej być odrazu zalogowanym, bo pod postem każdej z nas są widoczne wszystkie opcje niezbędne do cytowania jednego postu bądź kilku naraz.
A więc tak: pod postami każdej z dziewczyn w prawym dolnym rogu masz oznaczenia "+ " i "cytuj"

Jak chcesz cytować jeden post to klikasz "CYTUJ "pod postem danej dziewczyny i jak klikniesz tak jak zawsze "odpowiedź" to komp automatycznie zapamięta, że zaznaczyłaś przy poście jakiejś dziewczyny "cytuj" więc wklei cytat do twojej odpowiedzi, która po chwili zamieścisz.

Jak chcesz cytować kilka postów różnych dziewczyn to przy ich postach klikasz ten"+" i on zaznacza się na czerwono i jak będziesz odpowiadać przez opcję "odpowiedz" komp automatycznie zacytuje zaznaczone plusikiem posty.

Mam nadzieję, że jasno wytłumaczyłam :-)[/quote]
Dziękuję Ci bardzo. Wytłumaczyłas to super jasno. Mam nadzieje, ze zrozumiałam. ;-)
 
reklama
Chodzi mi o kolory,dokladnie niewiem jak pomalowac salon:-(Mam w tej chwili w nim na zolto niebiesko,chcielismy zmienic calkowicie wystroj,ale doszlismy do wniazku,ze narazie niema sensu skoro zdecydowalismy sie na druga dzidzia.Ale sciany chcielibysmy odswiezyc i niewiem jakby je pomalowac :baffled:

ja też zaszalałabym z ciemniejszymi kolorkami, bo masz jasne meble, które rozjaśnia pokoik, który i tak wygląda na jasny..........

ja ostatnio też się wachałam, jak malowałam pokoik małego, ale mąż zadecydował i jest ciemna zieleń i właśnie jasne mebelki, a efeky jest super....

pok4.jpg

Wyczytałam tylko gdzieś że W pierwszym trymestrze dochodzi do zagnieżdżania się jaja płodowego w błonie śluzowej macicy.Może to spowodować lekkie bądź śladowe krwawienia/plamienia, które jednak często nie niosą ryzyka ani dla matki ani dla płodu i zazwyczaj nie mają znaczenia dla dalszego rozwoju ciąży.

sprostowanie: do zagnieżdzenia dochodzi mniejwiecej w okolicy 7 dni po owulce ..... a w którym dniu cyklu miałaś owulkę..... bo może kaurat to zagnieżdzenie ......

Witam serdecznie jestem tutaj nowa pod względem pojawienia się na Waszym forum ale i pod względem starań się o bobo.

witam i zapraszam do przyjemnej lektury i życze sukcesu II kreseczek :tak::-D:tak:
 
Pysia no oby... :happy: wierzę w to mocno. Jutro pojdę do ginekologa na badanie.
jarzebinka to byl moj 10dzien po owulce (mniej wiecej)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kingus to juz po cichu mozna tobie gratulowac tak szybki okres kazda by chciala hehe teraz biegiem do doktorka i wszystko bedzie wiadomo

Katerinka witaj wsrod nas i pwocnych staran zycze akze i tobie:)

Emma bardzo mi przykro wiem co przezywasz bo ja mam tak co miesiac jak przychodzi@
Grunt zeby sie nie poddawac a sama zobaczysz fasolinka pojawi sie wtedy kiedy wogole nie bedziesz sie jej spodziewac czekamy na dobre wiadomosci:)

Pozdrawiam kochane boje sie jutra:/
 
Witam serdecznie jestem tutaj nowa pod względem pojawienia się na Waszym forum ale i pod względem starań się o bobo. To nasz drugi cykl starań. Muszę czekać do 13.12 mam nadzieję że wstręciula@ się nie pojawi. Trzymam kciuki za siebię i za Was kobietki!! Ps. bolą mnie cycki ale boję się że to moja głowa pracuje, nie chce sie rozczarować...

Witaj Kochana :tak:

U nas to było tak, ze w marcu odstawiłam tabletki anty i zamierzaliśmy starać się o Maluszka... Nic nie wychodziło z miesiaca na miesiąc, ale nie panikowałam, bo wiedziałam, ze organizm musi wrócić do normalnego funkcjonowania bez anty. Ale i tak sie przytulaliśmy a ja testowałam co miesiąc. Od czerwca do sierpnia zabspieczaliśmy się, bo mieliśmy drobne problemy i nie w smak było nam Bobo. Potem jeden cykl był pełen spontan, bez zabespieczeń i wtedy się udało. Tempkę mierzyłam w cyklu, w którym zafasolkowałam i to dopiero po owu, więc też nie za dokładnie. To był spontan, choć przyznam szczerze, ze wiedziałam kiedy będzie owu i na ok.2 dni przed się przytulaliśmy. I jak widać na suwaczku udało się :-D Objawy zaczęłam odczuwać już po owu: zawroty głowy, duszność, duuuuuuże i tkliwe piersi, ból w pachwinach, męczenie się, a potem brak okresu. Dwa dni po terminie pozytywny teścik, a dwa tygodnie później potwierdzenie od ginekologa zaledwie po zasinieniu narządów rodnych i badaniu normalnemu na fotelu :-D Niedługo potem usg w 8tc i widać było leciuchno kropeczkę - serduszko... I tak to się już toczy, że mam 4 miesiąc :-D a termin wskazano na 26 maja 09 :-D
Życzę jak najwięcej Fasolinek :-D:-D:-D

Super:tak::-D A wiecie już jaka płec?:-)
 
nie wiem czy powinnam juz sie naprawde cieszyc.. bede pewniejsza po badaniu.

Jasne że grunt to sie nie poddawać i wierzyć bardzo mocno bo wiara czyni cuda:tak:
 
Kingus to juz po cichu mozna tobie gratulowac tak szybki okres kazda by chciala hehe teraz biegiem do doktorka i wszystko bedzie wiadomo

Katerinka witaj wsrod nas i pwocnych staran zycze akze i tobie:)

Emma bardzo mi przykro wiem co przezywasz bo ja mam tak co miesiac jak przychodzi@
Grunt zeby sie nie poddawac a sama zobaczysz fasolinka pojawi sie wtedy kiedy wogole nie bedziesz sie jej spodziewac czekamy na dobre wiadomosci:)

Pozdrawiam kochane boje sie jutra:/

Sisi trzymam kciuki z ajutrzejsze testowanko!!:tak::blink: Daj znac z samego rana co i jak, będę czekac:tak::blink:
 
reklama
Witajcie Dziewczynki!

domi251 - Kochana do 12.12 więc poczekaj może to fasolka, tego ci życzę :tak:


Kulaszusza - nie namieszałaś aż tak mocno bo się rozczytałam, masz cykle podobne do mnie tyle, że u mnie jest problem z owulacją, dokładnie z jej brakiem. Ale może ostatnio ją miałam, niestety nie poszłąm do gina w tym czasie kiedy miałam ją sprawdzi.

Pysia i OLCIA no to jeśli nie będe miała wstrętnej @ i jakimś cudem nie przylezie to testujemy 14.12 :happy: sporo tych testowanek będzie.

emma2 skarbie pamiętaj że zawsze po burzy przychodzi słońce, wszystko powolutku się ułoży. Wszystkie tu czekamy i co miesiąc mamy chwile nadzieji i rozczarowania, każda z nas to różnie przechodzi ale na pewno wielu z nas nie obce jest uczucie zazdrości i to kłucie w sercu kiedy tak bardzo pragniemy dziecka a ono się nie pojawia. Zasługujesz na fasolkę jak każda z nas i na pewno kiedyś ona się u Ciebie pojawi, może już niedługo :tak: Trzymam kciuki z ciebie i wracaj do nas jak nabierzesz siły bo tęsknimy!!!!

Katerinka - witam nową forumowiczkę!!!
 
Do góry