reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Dzienkobry kochane ja tylko dzis na chwilke bo mam duzo roboty robimy taka imprezke rodzinna barburka z mikolajkiem takze bedzie sie dziac:p

Kevinko bardzo fajny artykol przeczytalam i naprawde troszke pomogl

Kingus trzymam mocno kciuki zeby bylo to :)

A ja zaczekam do poniedzialku:)
 
Kinga85- trzymam kciuki:-)
Myślę,że to Twoja upragniona fasolka:happy:

A my dziś też mamy gości:-D Przyjeżdża moja mama i za chwilę przyjdą rodzice P.:-p Potem koleżanka i tak nam minie dzień:tak:
Pozdrawiam!
 
Dziekuje dziewczyny za kciuki:happy: mam nadzieje że to moja fasoleczka:tak:

Trzymam kciuki również za was wszystkie!

A u nas dziś też gościnka będzie, nasi rodzice i chrzestni Filipka do nas przychodzą na kawke.

milego dnia!
 
Kinga i ja trzymam kciukasy!
jak i za Ciebie Martyna- u mnie tez temp. powyzej 37 -utrzymuje sie od owulacji:-)
i za reszte pozostałych---------MUSI SIE UDAC:tak::tak:
 
i ja dołaczam - do niecierpliwych-trzymajacych kciuki!!!

Ja tez ten cykl sobie mierze temperature- i jak do owulacji była 36,5-36,6, tak w dniu 37,2 i teraz tak powyzej 37 sie utrzymuje...NIe bardzo wiem czy moge sie troszke cieszyc?:-D..
co do płci--odnosnie planowania --na chłopca przed trzeba jesc duzo potasu-my z mezem uwielbiamy pomidory--kilogramami je jemy..:-DTym wiecej jak docztalismy te info:-D:-D:-D...no u mnie podobnie co do przytulanek to były i przed owulka i centralnie w dniu..nawet po przytulankach zaraz zrobiłam test owulki..i wyszedł pozytywny..wiec moemnt wyłapany. Na drugi dzien juz nic nie było.-negatywny.
Do teraz nic nie czuje..moze troszke kłucie w prawym jajniku..ale minimalne..Tylko tempka i śluz mogłby wskazywac na ciaze...NIe nakrecam sie,.jak nie teraz to w..hmm Wigilie moze sie uda?:-D
pozdrawiam
 
Dzien dobry :-)
Czuje ,ze sie posypia faslki na gwiazdke:tak:

Rusalka witaj wsrod nas zycze upragnionych 2 kreseczek:-) No bo z takiego dzialania to cos musi wyjsc :-)Co do objaw wcale niemusza byc one odczowane odrazu,przeciez na to jest czas;-)A czasem jest tak,ze myslimy,ze mamy wszystkie,czasem tak,ze niema ich wcale.

Dziewczyny jak tam spotkanko???Udane??Czekamy na relacje:tak:

Sisi ciesze sie ,ze stronka przypadla do gustu :-) No i czekamy do poniedzialku ;-)Ja tez moze wtedy bede cos wiedziec pewnej :-)


Mam takie pytanko nieciazowe:-)Moze ktos moglby mi pomoc:tak:
Chodzi mi o kolory,dokladnie niewiem jak pomalowac salon:-(
Mam w tej chwili w nim na zolto niebiesko,chcielismy zmienic calkowicie wystroj,ale doszlismy do wniazku,ze narazie niema sensu skoro zdecydowalismy sie na druga dzidzia.Ale sciany chcielibysmy odswiezyc i niewiem jakby je pomalowac :baffled: zaraz moze zrobie jakies fotki i wkleje zaby bylo wam latwiej,moze jakies pomysly:-)
 
pierwszą ciążą pochwalilam się bardzo szybciutko, zaraz po teście : mężowi wręczyłam malutkie niebieskie buciki, a rodzicom w małej drewnianej ramce dałam zdjęcie dzieciatka wyciete z gazety i słowa nie były potrzebne ......... mieliśmy wtedy rodzinne spotkanko tzn, my, moi rodzice i teściowie i rodzice dowiedzieli sie w tym samym czasie .......:tak::-D:tak:

o drugiej ciąży pewnie tez poinformuje w podobny sposób...... moja siotra dała rodzicom smoczek na tasiemce .......:tak:

Ja nie wiem czy wytrzymalabym do Swiat:-)Ale jak bym wytrzymala to zrobilabym to przed kolacja wigilijna albo po...nie wiem.Ale znajac siebie powiedzialabym predzej:tak:

jarzebinka Justynka dziekuję za odpowiedź. Pięknie to wymysliłyście.
 
reklama
oj wymeczylam wczoraj kropeczke, jechala na spotkanie 1,5 godz a potem jeszcze zakupy miala z mezem robic.
ALE TO DLATEGO... BO NIE MOGLYSMY SIE NAGADAC.!!!!!!!!!:tak:

jak okaze sie ze wroce jeszcze na troche do londynu to moze znow sie spotkamy :-D?

ja wczoraj po powrocie czulam sie dobrze, ale nie wchodzilam na bb, ale po jakims czasie zrobilo mi sie slabo, jakby brakowalo powietrza, otworzylam okno na full i lapalam jak ryba.:-(

dzis z rana tez to samo, tak duszno i slabo nie wiadomo co. teraz mimo ze zimno okno caly czas otwarte. delikatnie boli tez glowa.:-(

powoli musze sie wykapac, nastawic pranie, zjesc sniadanie i chcemy pojechac na ostatnie zakupy, bo juz w pon wieczorem bede w domu :-D

milego dnia :-)
 
Do góry