reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

WITAJCIE mam wynik z bety:( niestety<1...... dwa dni temu dostalam @! wiec nie udalo mi sie . Mam pytanko czy jest ktos z GDANSKA?????? na tym fORUM????
 
reklama
Witam :-)

MARCIA26 gratuluję II kreseczke i szczęśliwych 9 miesięcy :-):-):-):-)

Malygosiak i vusia witam nowe Dziewczynki!!!!!!!!!!!!!!!!

w.kropeczka na badanie prolaktyny z obciążeniem miałam skierowanie od mojej ginki. Skierowała mnie na nie po stwierdzeniu u mnie braku owulacji, miałąm pęcherzyki ale żaden nie był dominujący i do owulacji rzekomo nie doszło. nie wiem właśnie dlaczego wybrała ten hormon to znaczy jego badanie a nie inny lub kilka ale go zrobiłam. Owu nadal brak bo robiłam testy w czasie kiedy powinna by. Z to teraz kiedy powinnam by po owulacji mam sporo śluzu gęstego ale to raczej nie jest śluz owulacyjny. innych hormonów jeszcze sobie nie robiłam.

Lilu19 zyczę szybkiego powrotu do zdrowia

justynka84 nie jestem z Gdańska, to znaczy nei mieszkam w tym mieście ale jeżdzę tam do ginekologa a pewnie o to chciałąbyś zapyta ale może się myle? :huh:
 
Ostatnia edycja:
w.kropeczka- ok napisze ale moze jak wroce do domku:-D
kingus- powodzonka u lekarza:-D

powiem wam ze mam jedno pytanie, odkad jestem w ciazy nie mam ochoty na pieszczoty.. wiece o co chodzi.. moj maz narzeka a ja nic na to nie poradze.. nie wiem czy to strach czy po prostu hormony.. niby czytalam ze wlasnie sie zwieksza temperament a tu lipa mi sie zmniejszyl.. pytalam jeszcze jedna moja kolezanke ktora tez w ciazy i u niej podobnie jest...:eek:
 
czesc dziewczynki
ja znowu tylko na chwilke :baffled:
ale normalnie musze wam cosik opisac .... mnie krew zalala jak to uslyszalam! oczywoscie chodzi o cudownych naszych lekarzy ginekologow! niestety moja psiola trafila na konowala .... byla u niego na 1 wizycie nie majac zrobionego od prawie 2 lat usg czy nawet sprawdzonego 1 hormonu!!!! totalnie nic a ten wyjechal z tekstem patrzac na przebieg tylko samych cykli i padan jakie miala w szpitalu (2 lata temu miala pęknięty jajnik) ze jest male prawdopodobienstwo ze bedzie miala dzieci a jezeli juz zajdzie w ciaze to bedzie to ciąża wysokiego ryzyka!!!!!!!!!!!!!!!!! :szok::crazy::crazy::crazy: oczywiscie stwierdzil ze ma cykle bezowu. i dal jej clo i luteine i chyba jeszcze metformax (co to?) no i nie wyslal na zadne badania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a nawet ostatnio tu rozmawialysmy ze przy clo potrzebny jest monitoring! a poza tym najpierw trzeba faktycznie stwierdzic ten brak owu !!!! a nie od razu leki! :growl::growl: ale jestem wsciekla! moza ktoraś z was ma jakiegos godnego polecenia lekarza z Wawy?!?! :confused2:
a tak poza tym ona nawet jeszcze nie zaczela sie starac!!!!!! :angry: nie ma to jak na starcie kogos zalamac!
wybaczcie ze nie odnosze sie do tego co napisalyscie ..... :sorry: mam nadzieje ze nie bedziecie zle! :zawstydzona/y: ale ciutek malo czasu mam ....
scickam was dziewczynki wszystkie bardzo mocno! papapa
 
tikanis..może bedzie chłopiec? :-) ...ja w ciazy z Wika miałam wielki apetyt na mojego m ...a teraz juz prawie 6 tygodni sie dotknac nie daje i nie mam na nic ochoty....

Kinguś....ech te pecherzyki, no ale sa, to znaczy, ze przy odrobinie stymulacji się moze udać!!! Dobrze, ze przebadalas swojego m - puste jaja płodowe sa czesto spowodowane bakteria w nasieniu meża, nie wiem czy o tym wiedziałaś....jak @ przyjdzie i lekarz pozwoli, m bakterię przeleczy to pewnie zaczniecie staranka?
 
powiem wam ze mam jedno pytanie, odkad jestem w ciazy nie mam ochoty na pieszczoty.. wiece o co chodzi.. moj maz narzeka a ja nic na to nie poradze.. nie wiem czy to strach czy po prostu hormony.. niby czytalam ze wlasnie sie zwieksza temperament a tu lipa mi sie zmniejszyl.. pytalam jeszcze jedna moja kolezanke ktora tez w ciazy i u niej podobnie jest...:eek:
Kochana, ja tez tak mam... Teraz już troszke mniej, ale nadal rzadko to robimy... Mój jest niewyżyty ostatnio jakoś, a ja bym mogla bez tego przeżyć :eek: ale i tak jest mialo i zdarza sie popieszczochać :-D spokojnie, widocznie hormonki i strach biorą górę :tak:
 
Cześć kobietki!

Imagination sto lat dużo zdrówka radości i miłości i żeby wszystkie problemy Ci sie same rozwiązały no i żeby dzidziuś był zdrowy :-):-):-):-)

czesc dziewczynki
ja znowu tylko na chwilke :baffled:
ale normalnie musze wam cosik opisac .... mnie krew zalala jak to uslyszalam! oczywoscie chodzi o cudownych naszych lekarzy ginekologow! niestety moja psiola trafila na konowala .... byla u niego na 1 wizycie nie majac zrobionego od prawie 2 lat usg czy nawet sprawdzonego 1 hormonu!!!! totalnie nic a ten wyjechal z tekstem patrzac na przebieg tylko samych cykli i padan jakie miala w szpitalu (2 lata temu miala pęknięty jajnik) ze jest male prawdopodobienstwo ze bedzie miala dzieci a jezeli juz zajdzie w ciaze to bedzie to ciąża wysokiego ryzyka!!!!!!!!!!!!!!!!! :szok::crazy::crazy::crazy: oczywiscie stwierdzil ze ma cykle bezowu. i dal jej clo i luteine i chyba jeszcze metformax (co to?) no i nie wyslal na zadne badania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a nawet ostatnio tu rozmawialysmy ze przy clo potrzebny jest monitoring! a poza tym najpierw trzeba faktycznie stwierdzic ten brak owu !!!! a nie od razu leki! :growl::growl: ale jestem wsciekla! moza ktoraś z was ma jakiegos godnego polecenia lekarza z Wawy?!?! :confused2:
a tak poza tym ona nawet jeszcze nie zaczela sie starac!!!!!! :angry: nie ma to jak na starcie kogos zalamac!
wybaczcie ze nie odnosze sie do tego co napisalyscie ..... :sorry: mam nadzieje ze nie bedziecie zle! :zawstydzona/y: ale ciutek malo czasu mam ....
scickam was dziewczynki wszystkie bardzo mocno! papapa

ci lekarze to jakies barany... ech szkoda gadać.. mam nadzieje ze twoja przyjaciolka zanim zacznie to wszystko lykac pojdzie jeszcze do innego lekarza... Ja w warszawie (rembertow) chodze do doktor Padzik ze szpitala na żelaznej, na razie jest ok ale problemow jej jeszcze zadnych nie zglaszalam. ma usg w gabinecie wiec je robi przy kazdej wizycie. wizyta tania nie jest - 140 zl... ale obejzy cie zawsze z kazdej strony. Powiedziala ze jak przez pol roku nam sie nie uda to zebym przychodzila na wizyte (inni dopiero po roku chca dzialac) wiec w sumie dobrze to o niej swiadczy... no i dostałam namiary do niej z polecenia.. jezeli chcesz to dam Ci telefon i adres.


Powiedzcie mi dziewczynki, czy jeżeli jest skok temperatury, testy na owu maja II i jest sluzik to moze byc tak ze owu nie ma??? tak mnie nurtuje to pytanie....
 
Imagination!!!!! :tak: sto lat sto lat ... niech zyje zyje nam :-D
slicznego zdrowego maleństwa ci życze w dniu 18 urodzin :-p:-D
 

Załączniki

  • bukiet2(obrabiamy%20na%20bialym%20tle)_big.jpg
    bukiet2(obrabiamy%20na%20bialym%20tle)_big.jpg
    108,8 KB · Wyświetleń: 17
  • 41799_128x128.jpg
    41799_128x128.jpg
    3,9 KB · Wyświetleń: 56
reklama
Do góry