reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

gemini każda ciaża jest inna, bo kazdy organizm jest inny..ja sluzu nie mam za bardzo i nie miałam ania w ciąży z Wika ani teraz, ale chyba imagnation mówiła, ze ja zalewa...
czemu by miało fasolki tam nie byc skoro czujesz sie dobrze, @ nie ma test pozytywny to napewno tam jest....jak wstawisz sobie suwaczek bedziemy odliczac razem :-)..nie ma co zakładac najgorszego...i wywoływac wilka z lasu.....

a płeć poznasz ok 16tc najwczesniej....
kalkulatory kalkulatorami, 5% rodzi w tym danym dniu... możesz urodzic od 37 do 42tc i tez bedziesz w terminie :-)

marcia26...podobno w ciazy pozamiacicznej betahcg słabo przyrasta, może warto byś zrobiła sobie 2 badania w odstepie 48-72 h i sprawdziła? do lekarza tez warto pójsć z wynikiem....
 
reklama
witajcie,
nio i musze sie przyznac ze bardzo boje sie tej opcji pustego jaja plodowego, troche poczytalam o tym :)sorry:) i teraz zastanawiam sie i zadreczam. podobno ustepuja wszystkie objawy, a u mnie piersi sa bardzo wrazliwe, maz to odskakuje jak poparzony jak na niego wrzasne jak sie przytul mocno, siusiam przerazliwie czesto, czuje w tyle krzyza delikatne bole(podobne jak mialam wtedy ten jeden raz kiedy podejrzewam owu), jestem czesciej glodna.
boje sie, tak bardzo, zeby na badaniu lekarze mi powiedzieli ze rzeczywiscie mam juz w sobie polod dziecka!!!!!!!!!!!
Kochana, nie panikuj... ja też panikowałam, ze może być taka opcja, a jest we mnie piękne maleństwo, które jak na swój 'wiek' jest duże i wg usg 4dni starsze niż wg ost.miesiaczki :-) Objawy masz wszelkie wskazujace na fasoleczkę rosnącą, więc spoko... Też miałam takie objawy i jest ok... a ja już w 4 miesiacu jestem, więc nie panikuj!!!!!:-)
gemini każda ciaża jest inna, bo kazdy organizm jest inny..ja sluzu nie mam za bardzo i nie miałam ania w ciąży z Wika ani teraz, ale chyba imagnation mówiła, ze ja zalewa...
zalewało, teraz już mniej. Zalewało, bo miałam jakiś niegroźny stan zapalny ale już chyba jest ok.

Dzięki za życzenia ;***
 
Ostatnia edycja:
Witaj Malygosiaku! Mam nadzieje, ze na forum szybko poczujesz się jak "w domu" i prędko zmienisz temat dyskusji ze "starające się" na "oczekujące bobasa":-)
Z tego co zrozumialam, to brałas antyk. i odczekałas 4 miesiące i teraz zaczynasz staranka...tak? Oby szybko były owocne:tak:Powodzenia!

Dzięki za przywitanie :-)
Z tym odczekaniem to...niedo końca...:zawstydzona/y:..4 miesięca brałam marvelon - wcześniej pare lat temu,ale nie czułam się najlepiej po nim i przerwałam. W sierpniu znowu zaczęłam,czułam się dobrze...ale ...no właśnie...w moim życiu zaszło bardzo wiele zmian..........w kazdym razie skonczyłam ostatnie opakowanie i ..zaczęlismy starania...
Sama już nie wiem czy powinnam, czekać czy nie..ale nie czekałam...;-)....teraz co chwile mam ochote robic test...jestem w gorącej wodzie kąpana i chciałabym JUŻ...ale tak latwo to pewnie nie będzie....Mam tysiące mysli....ze pozno na pierwsze dziecko,ze będą przez to trudności itd..itp...
 
Dzien dobry moje kobitki :)


Pixella, swoja wypowiedzia podtrzymalas moje obawy. Moje kreseczki na tescikach nie ciemnieja zbytnio. Bardzo mnie to martwi, bo juz kiedys bylam w ciazy pozamacicznej, a wiem ze to zwieksza szanse na na kolejna tego typu. Jastem przerazona.. Myslalam, ze jak wreszcie zobacze 2 kreseczki to bede sikac z radosci, a ja nie moge przestac sie zamrtwiac :/ Przez to, ze jestem w UK , beta poki co odpoda. W ogole, jeszcze nawet nie oddzwonili do mnie z nowym terminem do gina. Babka w recepcji mi powiedziala, zeby nie panikowac bo I tak powinnam robic testy w dzien @ a nie w srodku cyklu. Tyle, ze skoro teraz juz mam 2 kreseczki , to chyba znaczy ze mooglam sie zafasolkowac w poprzednim… Nie wiem, dobija mnie ta ich sluzba zdrowia. Czekam na telefon do polskiego gina, moze on sie troszke bardziej przejmie, bo jezeli to jest ciaza pozamaciczna, to moge stracic I drugi jajowod a wtedy to juz du..pa zbita. Koszmar :(((

Marcia26, przyjmij moje gratulacje !!! Powiedz nam ciotka, jakie mialas pierwsze objawy. Opowiedz nam, czy cos czulas zanim sie przetestowalas, czy tez to byl sleepy traf jak u mnie. Buzka kochana, niech maluch rosnie zdrowo, a Tobie zycze spokojnej ciazy :)

Imagination : WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE Z OKAZJI URODZIN !!! Co bym dala, zeby byc w Twoim wieku :) Dostalas wspanialy prezent urodzinowy, dbaj o Was !

Gemini25, nie przejmuj sie, nawet jak maluch nie zdecyduje sie na poczekanie na Wasza rocznice, to I tak kilka dni nie robi wiekszej roznicy. Tak, czy inaczej zazdroszcze takiego prezentu rocznicowego :)

Mari, trzymam za Ciebie kciuki :) Oby Twoje “przeziebienie” trwalo przez nastepne 9 miesiecy J))))))

Eve84- ja tez wychodze z zalozenia, ze kobitki maja zawsze 18 lat :) Dlatego ja zawsze mowie, ze mam 18 od 10 lat :)

Tikanis, haha powiem szczerze, ze od kiedy zobaczylam 2 kreseczki, tez mi sie odechcialo przytulanek. U mnie to pewnie autosugestia, bo nie chcialabym zeby eventualnej fasolince sie cos stalo. Nie przejmuj sie, podobno to przechodzi.

Justyska, bardzo mi przykro, ze sie nie udalo tym razem. Probuj dalek kochana, teraz musi sie udac. Trzymam kciuki!!!

Rubi (koleznko prwaie “po fachu”:)))), objawy masz piekne. Oby sie powiodlo. Niewazne, ze masz przeczucie, ze sie nie udalo - jak fasolka sie zdecydowala przyjsc, to Ty kochana juz nic nie masz do gadania ( slyszysz Alex ??, Ciebie tez sie to tyczy):)))

Kingus I Kropeczka, dziekuje Wam za wsparcie. Dzieki, za wiare, ze wszystko moze sie udac :)

P.S. Kropeczko, wywialo mnie tu, bo moj ukochany M. mial kantrakty na okolicznych elektrowniach. To byl jego ostatni kontrakt, tak nam sie tu spodobalo, ze odszedl ze starej firmy I postanowilismy sie tu osiedlic :)


:-D:-DWitaj Malygosiaku :-D:-D

[FONT=&quot]Pozdrawiam Was wszystkie [/FONT]:))))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam!!!

Kinguś? Lilu? Elizabeth?....:-( a wy gdzie?
Jestem, ale nie zaglądam tak czesto jak kiedyś, w ogóle zauważyłam, że laski z dłuższym stażem na tym wątku ca raz rzadziej zaglądają, hm? ciekawe czemu?;-) wystarczy mi że sama przyłapuję siebie na tym, że wkręcam sobie że się udało... a to dziwny smak w ustach, a to bolące piersi he he... a tak naprawdę wszystko wyjasni się za kilka dni... no i zmieniłam gina, ale wizytę mam dopiero 18 grudnia, mam nadzieję, że warto tyle czekać... Buźka dla Ciebie!!!

Gratuluje nowych fasolek!!!
 
imagination- wszystkiego najlepszego mamusiu!!!!!!!!:-)

chcialam was zapytac kiedy bedziecie wiedzialy jaka plec dziecka, w ktorym tyg? co byscie chcialy? pixello, mgk, tikanis. imagination--odp :-D

wogole jak zarejestrowalam sie na bb to bylo duzo dziewczynek- pamietam tris, madzio, katarzynak, katarzynka, ell, calla- gdzie sie podziewacie??? jak wasze malenstwa bo o ile pamietam to kilka z was nie bylo juz same, pisalyscie nam o usg itp i raptem zniknelyscie.

a jesli to ja taka ,, bywalczyni, ,i cos przegapilam to :sorry:
Witaj Gemini25!:-) Ja od czasu do czasu odwiedzam forum Staraczek, ale musze przyznać że ciężko za Wami nadążyć ;-):-D bardziej na biezaco jestem w mamach majowych;-)
Moje maleństwo ma sie chyba dobrze, przez ostatnie 2 tygodnie odpoczywało ze mną w domku ale teraz laba się skończyła i od poniedziłaku znowu do pracy :sorry:
Co do płci, to ja moge sie juz pochwalić, że prawdopodobnie będzie synek :-D No ale nie ukrywam, że jeśli okaże się inaczej to nie bede sie martwić :-D
Pozdrawiam Was bardzo ciepło i trzymam za mocno kciuki abyście zostałay w przyszłym roku wszytskie mamami :tak:
 
kurcze ale dzis pustki, zazwyczaj jak zasiade do bb to nie nadazam, gubie sie i zapominam co u kogo bo tyle piszecie ...

mam problem, bo ja kurde ladnieje ;-) zamiast brzydnac... chodzi mi oczywiscie o to ze podobno corka zabiera matce urode, a chlopiec dodaje urody.
jak pisalam kiedys u mnie w rodzinie 5 chlopcow i jedna dziewczynka za granica na stale.bardzo chcialabym zeby to byla u mnie dziewczynka!!! wiadomo moja ksiezniczka Gabrysia :tak::-D !!!!!!
BOZE....;-) NIECH SIE SPELNI MOJE MARZENIE KTORE MAM OD 12 LAT!!!
(ps. przytulanka mialam (tak do ewentualnej owu- 29pazd, 2 list, 6 list, a 4 list mialam ten dziwny bol w dole brzucha i krzyza(w srodku dni)a.moze to byla ta owu. bo cos jednak zdzialalismy no i jestem w ciazy.:-) , wiec jak myslicie patrzac na te przytulanka z 2 listopada a owu 4 mam szanse na KSIEZNICZKE?)

(ps2. inna moja opcja stworzylismy dzidzie juz 29 pazd a tego 4 to bylo np impantacja bo bol byl naprawde dziwny, silny i ciagnacy w dol, a od 29 do 4 wychodzi 7 dni, a podobno implantacja zachodzi wlasnie cos ok 7-10 dni), (ale 20 mialam poczatek @, wiec odrazu po malpie mialam owu ? moze? moze wczesniej nie myslalam ze tak wczesniej ja mam i nie wychodzilo temu...?)

ACH, POMARZYC I POGDYBAC MOZNA!:tak::-D
WSZYSTKO W REKACH BOGA!:tak:
OBY BYLO CALE I ZDROWE- O TO BLAGAM I MODLE SIE!!!!!!!!!:tak:
 
haha., poki sie wyartykulowalam toscie troche naskrobaly :-D

pixelko- dzieki, uspokoilas mnie z tym sluzem,;-)

katarzynak- rodzisz w maju?, ja z maja, blizniaczka i wariatka hahah;-)
wszystkiego naj dla przyszlego synusia i ciebie!

imagination, katastrofax- dzieki dziewczyny za wsparcie, wiem wiem , powinnam myslec pozytywnie i nie wywolywac wilka z lasu(to mojej mamy najczestsze powiedzenie w zwiazku z moimi ,,wymayslaniami,,), wierze ze bedzie wszystko ok.

mam nadzieje ze skoro dostalam szanse na moja wymarzona dzidzie to bedzie z nia wszystko w jak najlepszym porzadku. wszystkim mamusiom tego zycze!
 
(ps2. inna moja opcja stworzylismy dzidzie juz 29 pazd a tego 4 to bylo np impantacja bo bol byl naprawde dziwny, silny i ciagnacy w dol, a od 29 do 4 wychodzi 7 dni, a podobno implantacja zachodzi wlasnie cos ok 7-10 dni), (ale 20 mialam poczatek @, wiec odrazu po malpie mialam owu ? moze? moze wczesniej nie myslalam ze tak wczesniej ja mam i nie wychodzilo temu...?)

ACH, POMARZYC I POGDYBAC MOZNA!:tak::-D
WSZYSTKO W REKACH BOGA!:tak:
OBY BYLO CALE I ZDROWE- O TO BLAGAM I MODLE SIE!!!!!!!!!:tak:

co to jest ta implantacja? bedzie wszysko ok nie mozesz myslec inaczej!!!ja tez blizniak tyle ze z czerwa.pozdrawiam!
 
reklama
Imagination!wszystkiego naj...z okazji twoich urodzinek zycze ci z calego serducha!!!!!!!!:-):-):-):-)czesc dziewczynki!!! jestem ostatnio malo aktywna,ale uwierzcie,ze czytam was regularnie.witam wszystkie nowe staraczki,gratuluje nowym fasolkom i pozdrawiam zafasolkowane.u mnie ostatnio troche kiepsko.mam zapalenie pecherza i strasznie mnie boli i piecze.bylam dzisiaj u lekarza i przepisal mi antybiotyk.na wszelki wypadek powiedzialam mu ,ze jest teoretycznie mozliwosc,ze jestem w ciazy i przepisal mi Amoxicilline.poki co mam dwa dni zaplanowane (lezenie w lozeczku).chcialam sie zaobserwowac,ze moze mam jakies objawy ciazy ,ale w tym wypadku jest to wykluczone ,bo tak,czy siak boli mnie podbrzusze.jedno co wiem ,to bardzo bola mnie piersi juz od drugiego dnia po owu,ale tak bardzo jeszcze mnie nie bolaly.nie moge sie dotknac ,a jak sciagam biustonosz po calym dniu,to jest koszmar.troszke sie rozpisalam,ale mam nadzieje,ze bardzo nie przynudzam.pozdrawiam cieplutko.buziaki!;-):tak:;-):tak:;-):tak:;-):tak:
 
Do góry