reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Czesc dziewczynki. Pysia sprobuj sie nie smucic. Mi dzis wrocil dobry humor bo przeczytałam ze jedna dziewczyna majac podobne problemy do moich zafasolkowala, wiem juz jakie powinnam leki zazywac - tylko jeden gin powiedzial mi nawet widzac po usg ze nie mam owu ze mam starac sie i czekac, a drugi przepisal clo ale nic nie dal na zbicie prolaktyny a to bardzo wazne. Wiec do 3 razy sztuka jade chyba wkrotce do wiekszego miasta do specjalisty a nie bede sie leczyc u byle kogo. Bo to szkoda czasu, nerwow i pieniedzy. Dzis czuje sie lepiej, ale tak to chodze jak zbity pies bo najbardziej na swiecie chce miec dzidzie. a nie mam owulacji wiec na cud nawet liczyc nie moge.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czesc dziewczynki. Pysia sprobuj sie nie smucic. Mi dzis wrocil dobry humor bo przeczytałam ze jedna dziewczyna majac podobne problemy do moich zafasolkowala, wiem juz jakie powinnam leki zazywac - tylko jeden gin powiedzial mi nawet widzac po usg ze nie mam owu ze mam starac sie i czekac, a drugi przepisal clo ale nic nie dal na zbicie prolaktyny a to bardzo wazne. Wiec do 3 razy sztuka jade chyba wkrotce do wiekszego miasta do specjalisty a nie bede sie leczyc u byle kogo. Bo to szkoda czasu, nerwow i pieniedzy. Dzis czuje sie lepiej, ale tak to chodze jak zbity pies bo najbardziej na swiecie chce miec dzidzie. a nie mam owulacji wiec na cud nawet liczyc nie moge.
poradź się innego lekarza... ja w styczniu byłam u jednego zrobił mi usg i stwierdził że wszysko ok, i tak mijały miesiące aż we wrześniu poszłam do innego i wtedy badania hormonalne, i sprawdzenie drozności, prawdopodobnie miałam jakies zrosty... po nowym roku kolejna wizyta narazie mam się tylko starać bo jest ok... zobaczymy więc głowa do góry... pozdrawiam
 
Hej Dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mam wspaniałą wiadomość!!!!!
Wczoraj robiłam test i... wyszły mi piękne dwie grube kreski!!!!!!!!!!!:-):-):-D:-D Jupppiii!!!! W środę idę do gina. Jestem mega szczesliwa ale mam tez mega pietra, bo martwie sie czy wszytko z fasolkiem ok.

Gratulacje Marciafasolcia:-)

Witaj Niunia27-coś widze, że się kroi fasoleczka...ale nie zaeszajmy...kiedy dokładnie spodziewasz się@ i kiedy testujesz? tylko nam tu ładnie prawdę napisz:laugh2::rofl2::laugh2:...a nie taki psikus jak mezowi:-D

Właśnie nie zapeszajmy a poza tym jak @ nie przyjdzie to testuje dopiero tak w 30 dniu czyli pod koniec przyszłego tygodnia ponieważ mam cykle 24-28 dni a tak w ogóle to mam wątpliwości co do fasolki a raczej skieruje się ku zaburzeniom hormonalnym o czym może świadczyć zbyt wczesna owulka jak już wcześniej o tym pisałam.





Przytulam mocno

Trzymam kciuki za II:-D

Raczej za podwójna kreskę na pupie od męża za to przeziębienie:laugh2: Stąd też ta temperatura:-p
 
Witam,
Nie wiem co mam robic, staramy sie o dzidzie, ale po stosunku wszystko ze mnie wypływa, nie moge sie ruszac bo zaraz czuje, ze wszystko wylatuje.
Dlaczego?
Moze to jest przyczyna, ze nie mamy maluszka?
Weronika:tak:
moja droga! to normalne że wylatuję,wystarczy przecież jeden plemnik a zawsze jest ich miliony, to co ma zostać zostaję nie martw się ...
 
Hej dziewczynki;-) dawno nic nie pisałam, choc oczywiście podczytywałam codziennie. U mnie forma kiepska dół był wybitnie głęboki ale mam nadzieję, że sie powolutku wygrzebię:eek::nerd::eek:.
Dałam sobie spokój z mierzeniem tempki, z obserwowaniem (choć nie do końca, bo trudno sie od tego odzwyczaić).:oo:
Reklamy, filmy z dziecmi, kobietami w ciązy działaja na mnie jak płachta na byka i nie bardzo sobie z tym radzę...
Prawde mówiąc to już chyba nic mnie nie cieszy.
Mam nadzieję, że nie popsułam Wam humorków moim depresyjnym postem:cool:

Romka, Adolfinko a co u was, gdzie sie podziewacie??
czesc GWIAZDECZKO,czytam was codziennie,takze jestem na bierzaco!moze to i dobrze,ze dalas sobie spokoj z temperaturka i obserwacjami.....moze to Ci pomoze...wiesz ja tez tak mialam ze slinilam sie na reklamach non stop ogladalam porody na youtubie obled jakis...nie wiem jak ale udalo mi sie spalzowac,doszlam do wniosku,ze tak naprawde NIE MAM WPLYWU NA NATURE,nie zrobie nic na sile,poprostu pozostalo mi czekac....!domyslam sie,ze taki stan jest meczacy....chcialoby sie wyluzowac ale jest ciezko,prawda?najgorszy u mnie byl fakt(moze mnie ktoras skrytykuje)kiedy dowiedzialam sie,ze moja bliska kolezanka zaszla w ciaze,poprostu zapragneli dziecka..cyk..i sie udalo..wiecie co?najgorsze bylo to ze nie potrafilam sie cieszyc,bylam zla,poplakalam sie,ze to nie ja!ona poronila i do dzisiaj czuje sie zle z tym jak wtedy zareagowalam!tamta sytuacja dala mi do myslenia ze dzieje sie ze mna cos zlego....PYSIU zycze Ci zeby Ci sie udalo jak najszybciej i zebys sie tak nie meczyla...dzieki za pamiec jestes jedyna!!!!buziaki!!!
 
Witam,
Nie wiem co mam robic, staramy sie o dzidzie, ale po stosunku wszystko ze mnie wypływa, nie moge sie ruszac bo zaraz czuje, ze wszystko wylatuje.
Dlaczego?
Moze to jest przyczyna, ze nie mamy maluszka?
Weronika:tak:

To naprawde zupelnie normalna sytuacja !ze mnie wyplywa nawet kilka dni po stosunku....nie przejmuje sie tym bo tak sie dzieje!to na pewno nie jest przyczyna!!pozdrawiam!!
 
a ja chyba wpadam powolutku w dolek... niby wszystko bylo prawidlowo - wytestowana owulka, skok temki, sluz plody no i oczywiscie staranka a ja cos sie dziwnie czuje... piersi mnie bola, podbrzusze tez (dziwne bo i z lewej i z prawej strony, choc owulka byla chyba z prawego jajnika...), temperatura w granicach 37,0... ale mam jakies wewnetrzne przeczucie ze to nie tym razem ;-( ;-( ;-( nawet testowac nie mam ochoty ;-(
zastanawiam sie co zrobic jak @ przyjdzie? wszystko wskazywalo na owulke 17.11. i staranka byly i przed i w dzien owulacji wiec jak ciazy nie bedzie to co mam zrobic???????
kochana masz dobre objawy!!! bądź dobrej myśli wiary!!!!!!!!!!11111
 
widzisz... to taka hustawka - miesiac temu mialam wiecej objawow - slabo mi bylo, zmeczona non stop bylam, mdlosci juz nawet mialam, testowalam sie chyba 3 razy i co? i nic ;-(
a najgorsze jest to ze staranka byly 15 i 14 dni przed @ wiec teoretycznie w czasie owulki.... wiec teraz nie wiem co myslec i co robic ;-(
więc są tylko 2 mozliwości ciąża albo to @ ... lepiej pierwsze czasem tak bywa że sobie wymyślamy objawy, jak tak zawsze mam ... już niedługo będziesz wiedziała???
 
reklama
widzisz... to taka hustawka - miesiac temu mialam wiecej objawow - slabo mi bylo, zmeczona non stop bylam, mdlosci juz nawet mialam, testowalam sie chyba 3 razy i co? i nic ;-(
a najgorsze jest to ze staranka byly 15 i 14 dni przed @ wiec teoretycznie w czasie owulki.... wiec teraz nie wiem co myslec i co robic ;-(
więc są tylko 2 mozliwości ciąża albo to @ ... lepiej pierwsze czasem tak bywa że sobie wymyślamy objawy, jak tak zawsze mam ... już niedługo będziesz wiedziała???
 
Do góry