reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Witajcie!

Dopisuję się do grona starających się :-).
Mam 28 lat, i 7-letnią królewnę, która baaardzo czeka na braciszka.
Ja też!
Starania zostały rozpoczęte dopiero w tym miesiącu, na efekty czekam do 5 grudnia. 9 robię test.

Pozdrawiam!
 
reklama
Hej Dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mam wspaniałą wiadomość!!!!!
Wczoraj robiłam test i... wyszły mi piękne dwie grube kreski!!!!!!!!!!!:-):-):-D:-D Jupppiii!!!! W środę idę do gina. Jestem mega szczesliwa ale mam tez mega pietra, bo martwie sie czy wszytko z fasolkiem ok.

Wow ......

GRATULACJE :-)

Witam Was serdecznie :-)
Dopiero dołączyłam do grona "staraczek" :tak:
Skończyłam brać antyk. ( po 4 miesiacach) no i czekam na nasz mały cud...
Mam 29 lat :happy:

Pozdrawiam serdecznie Was wszystkich :biggrin2:

Witaj....

Kinguś? Lilu? Elizabeth?....:-( a wy gdzie?

Jestem jestem kochana podczytuje was czasami ale jakos tak nie mam o czym pisac :-(
Na dodatek jestem chora jak bubr :crazy: i do pracy musze chodzic :wściekła/y: Teraz czekam na 16 dc zeby zaczasc jesc duphaston aby wredna @ sie pojawila :sorry:


Vusia - Witaj i powodzienia w starankach.

Milego dnia dziewczynki.
 
Ostatnia edycja:
Martynko222-i jak test owul.wczoraj, zrobiłas ponownie?
Katastrofaxxx-??? czy kolejne II się pojawiły?

witaj kropeczko!! ty jak zawsze o wszyskich pamiętasz. zrobiłam wczoraj test i wyszły 2 kreski takie same mocne, więc wczoraj test pozytywny, a nie ten poniedziałek, jak dobrze że jednak sprawdziłam. mam nadzieję że teraz trafilismy!!! dzięki za pamięć jesteś niesamowita...Pozdrawiam:-):-):-)
 
Witajcie!

Dopisuję się do grona starających się :-).
Mam 28 lat, i 7-letnią królewnę, która baaardzo czeka na braciszka.
Ja też!
Starania zostały rozpoczęte dopiero w tym miesiącu, na efekty czekam do 5 grudnia. 9 robię test.

Pozdrawiam!

Witaj Vusiu!
Powodzenia i trzmamy mocno kciuki za grudniowe testowanie! Skoro już masz córcię to dobrze wróży :-)Królewnie zyczę slicznego braciszka w 2009 roku!

Jestem jestem kochana podczytuje was czasami ale jakos tak nie mam o czym pisac :-(
Na dodatek jestem chora jak bubr :crazy: i do pracy musze chodzic :wściekła/y: Teraz czekam na 16 dc zeby zaczasc jesc duphaston aby wredna @ sie pojawila :sorry:

Biedactwo...a co Cię tak rozłożyło?:-( nie mozesz jednak poleżeć kilka dni w domu??? bez sensu z chorobą w pracy się męczyć przecież:no:
Mam nadzieję, ze szybko Twoje zdrówko wróci do normy:-)
A do 16dc już tylko 5 dni...a potem @ i staranka-będzie dobrze Lilu:tak:
Sciskam mocno!

witaj kropeczko!! ty jak zawsze o wszyskich pamiętasz. zrobiłam wczoraj test i wyszły 2 kreski takie same mocne, więc wczoraj test pozytywny, a nie ten poniedziałek, jak dobrze że jednak sprawdziłam. mam nadzieję że teraz trafilismy!!! dzięki za pamięć jesteś niesamowita...Pozdrawiam:-):-):-)

No widzisz-jednak teściki były dobre:-) W takim razie dla pewności o ile tylko masz jeszcze siłę to popraw staranka jeszcze dzisiaj...bo jak test pokazał wczoraj II to znaczy, że owulacja wystąpi między 12-36 godzin po teście. Więc albo byla dzis, albo właśnie jest albo będzie w nocy:-D
A ja tak mocno trzymam kciuki, ze az mi tak :szok:o czy z orbit wychodzą:laugh2::-):laugh2:


A gdzie jest Adolfinka?????

Alex-testowałas?

Moja kochana "mundurowa" koleżanko z Cambridge...a Ty?
 
Hej Dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mam wspaniałą wiadomość!!!!!
Wczoraj robiłam test i... wyszły mi piękne dwie grube kreski!!!!!!!!!!!:-):-):-D:-D Jupppiii!!!! W środę idę do gina. Jestem mega szczesliwa ale mam tez mega pietra, bo martwie sie czy wszytko z fasolkiem ok.
Moje gratulacje cioteczka :) Niech maluch rosnie zdrowo !!!

Dzien dybry mile Panie ( i moja ulubiona Kuopko :-D ) !

Jeszcze nie zdolalam przeczytac wszystkiego co naskrobalyscie ( :szok: ), wiec tylko w skrocie powiem, ze :
tak- zrobilam inny tescik (ale nie cyfrowy niestety, bo mi zabraklo funta a karta sie nie dalo zaplacic, :sorry:)
tak- znow wyszly dwie krechy (tylko ciagle jakies slabe takie :-().

Dzis mi jedna laska powiedziala, ze podobno tu u nas w szpitalu pracuje polski ginekolog. Ma mi zalatwic numer. Moze uda sie go namowic na nadgodziny :p:p

P.S. Kropeczko, ja jestem z Sheffield (nawet troszke poza Sheffield ) :-(. Czy to znaczy, ze nie wpadniesz na wodke ? :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:


 
Moje gratulacje cioteczka :) Niech maluch rosnie zdrowo !!!

Dzien dybry mile Panie ( i moja ulubiona Kuopko :-D ) !

Jeszcze nie zdolalam przeczytac wszystkiego co naskrobalyscie ( :szok: ), wiec tylko w skrocie powiem, ze :
tak- zrobilam inny tescik (ale nie cyfrowy niestety, bo mi zabraklo funta a karta sie nie dalo zaplacic, :sorry:)
tak- znow wyszly dwie krechy (tylko ciagle jakies slabe takie :-().

Dzis mi jedna laska powiedziala, ze podobno tu u nas w szpitalu pracuje polski ginekolog. Ma mi zalatwic numer. Moze uda sie go namowic na nadgodziny :p:p

P.S. Kropeczko, ja jestem z Sheffield (nawet troszke poza Sheffield ) :-(. Czy to znaczy, ze nie wpadniesz na wodke ? :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:


Nie chcę kopiować polityka, ale cóz... powiem krótko: "YES, YES, YES!"
No kochana - jak to nie ciąza to ja jestem zakonnicą! (a u wierz mi - nie jestem)
Dzwon jak tylko zdobędziesz ten numer do ginekologa i biegnij na wizytę, a jak się nie uda - to pal licho! - wal do Angola i też bedzie dobrze. Najważniejsze zeby Ci pobrali krew i potwierdzili test ciażowy na betce - wtedy już nie będzie żadnych wątpliwości!

Kochanie-a gdzie Ciebie tam na północ wywiało, co???

Przepraszam, że coś pokręciłam z tymi adresami...hmmm....to kto w takim razie jest z okolic Cambridge? przyznawac mi sie tu zaraz!!!

Buziaki!!!
 
Tak jak zapowiadałam rano testowalam i niestety byla tylko jedna krecha.
Przytulam mocno

zamartwiam sie i wyczytuje rozne glupoty w internecie..
Proszę nie czytać głupotek tylko myśleć pozytywnie :tak::tak:

Cześć :) Jakiś czas temu pisałam na tym forum -podejrzewam ciążę ... NIESTETY NIE UDAŁO SIĘ !!!! To jest przerażające jak kobieta pragnąca dziecka potrafi sobie ją uroić...Ale nie poddaje się kupiłam testy owulacyjne wypróbuję zobaczymy :)
Następnym razem na pewno się uda;-)

Zaraz idę z pieskiem, coby takie strasznego, wybitnie stresującego numeru mi nie zrobił!
testu jeszcze nie robie bo przy krótkich cyklach to za wcześnie. Nawet jak w sobotę nie przyjdzie @ to test robie dopiero po niedzieli.
Na szczęście nie przechodzę takich katorg jak ostatnio przed @. A w dodatku pojawił się śluz i temperaturka na dwa dni skoczyła a teraz utrzymuje się około 36,9
Trzymam kciuki za II:-D

No to daję znać... byłam dzisiaj u lekarza i wszystko jest OK, serduszko bije, termin na połowę lipca :-D Jak już zobaczyłam na własne oczy, to zaczęło do mnie docierać. Teraz zaczynam się cieszyć :)) Pozdrawiam!
Gratuluję :-):-):-):-)


Ale, ale... Nie wiem co mnie dzis podkusilo (chyba testowanie, to moje drugie hobby :p ) ale raniusienienko sie przetestowalam. Oczywiscie na nic nie liczylam, bo to moj 16 dc. Znowu pojawily sie dwie kreski, tym razem bardziej widoczne. Myslalam, ze mam omamy wiec powtorzylam test. Znow dwie - slabe ale widoczne.
Czekam na z niecierpliwością na to co się wydarzy ;-);-);-)

mialam isc na l-4 od styznia.. ale chyba pojde od polowy grudnia bo nie najlepiej sie czuje, mdlosci prawie przeszly ale teraz przyszly bole krzyza.. no i czasamimi sie zdarzy zwymiotowac.:///
Pewnie odpocznij sobie, ja jestem jak najbardziej za L-4 :tak::tak::tak:

Czesc dziewczyny czy ktoras moze mi napisac jaka powinna byc temp dzien przed okresem i w dniu okresu? Bo ja mam dzis strasznie wysoka a jestem dzien przed okresem boli mnie glowa i mam dreszcze? Nie moge nigdzie znalezc odp. prosze o szybka odpowiedz poniewaz sie martwie. Dzieki
Mi temp spadała w dzień @.


witam serdecznie po dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugiej nieobecności :szok: ale tak jakoś wyszło, troszke chciałam odpocząć od czytania, od myślenia i kombinowania, ale chyba forum jest silniejsze ode mnie więc jestem z powrotem :tak::-D:tak:
Witaj po przerwie:-)

a usg bede miala w styczniu pod koniec wlasciwie.. :))) a ja slyszlalam ze niektore kobiety wogole tego brzuyszka nie maja albo pokazuje sie im w poznym okresie ciazy, ale ty sie chyba nie marwtisz co?? :-D
No to czekamy na styczeń, pozdrawiam;-)

Hej Dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mam wspaniałą wiadomość!!!!!
Wczoraj robiłam test i... wyszły mi piękne dwie grube kreski!!!!!!!!!!!:-):-):-D:-D Jupppiii!!!! W środę idę do gina. Jestem mega szczesliwa ale mam tez mega pietra, bo martwie sie czy wszytko z fasolkiem ok.
Gratuluję:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Witam Was serdecznie :-)
Dopiero dołączyłam do grona "staraczek" :tak:
Skończyłam brać antyk. ( po 4 miesiacach) no i czekam na nasz mały cud...
Mam 29 lat :happy:

Pozdrawiam serdecznie Was wszystkich :biggrin2:
Witaj:-)

Kinguś? Lilu? Elizabeth?....:-( a wy gdzie?
Jestem :-)

Kinguś-zapomnialam kiedyś Ci odpowiedziec -już nie biorę tego antybiotyku - wykupiłam tą receptę -bo mialam doła patrzac na siebie w lustrze...(2 kolejne opakowania) ale przemyślalam to i ich nie zaczęłam. Jeśli w wieku 30 lat ma się tradzik to znaczy ze hormony sa nie takie jakie maja bya mogę sie truć antybiotykiem, a pewnie i tak niewiele mi to pomoże...a jeśli nawet to na krótką metę...więc ich już wiecej nie biorę, za to zaczynam staranka:-)

A jak u Ciebie z 2 @? kiedy ma nadejśc? Byłas juz może na badaniach po tej ostatniej?
@ przyjdzie jakoś pod koniec grudnia.

Witajcie!

Dopisuję się do grona starających się :-).
Mam 28 lat, i 7-letnią królewnę, która baaardzo czeka na braciszka.
Ja też!
Starania zostały rozpoczęte dopiero w tym miesiącu, na efekty czekam do 5 grudnia. 9 robię test.Pozdrawiam!
Witaj:-D

Jestem jestem kochana podczytuje was czasami ale jakos tak nie mam o czym pisac :-(
Na dodatek jestem chora jak bubr :crazy: i do pracy musze chodzic :wściekła/y: Teraz czekam na 16 dc zeby zaczasc jesc duphaston aby wredna @ sie pojawila
Oj biedactwo zdrówka Ci życzę :tak::tak::tak::tak: Przesyłam buziaczki:-)


Ja dziś idę na usg zobaczymy czy moje jajniczki pracują :eek:
 
Ja testowalam dzis i niestety I kreska ale ja juz tym testom nie wierze okresu brak piersi malo mi nie rozerwie sa wielkie i bolesne:szok: temp 37.3 - 37.5 poczekam okolo tygodnia i pojde do ginekologa bo przeciez wszystko moge sobie wmowic ale nie krwawienia okolo 5 - 7 dni po owulacji jesli to nie ciaza t ocos sie dziwnego ze mna dzieje:eek::eek::eek:
Ja też dziś testowałam i tylko jedna kreseczka, ale to mój 25dc więc wydaje mi się że po prostu za wcześnie :confused: bo cykle mam 24-28dni. Mam dokładnie tak samo jak Ty, nie wierzę że tym razem się nie udało! Te bóle podbrzusza po owulacji, obolałe piersi, temperatura cały czas na poziomie 36,9 i ten biały śluz, a okresu brak.
Zatestuję jeszcze w sobotę (27dc) i pójdę na badanie krwi. Wtedy będę pewna.
 
Ja też dziś testowałam i tylko jedna kreseczka, ale to mój 25dc więc wydaje mi się że po prostu za wcześnie :confused: bo cykle mam 24-28dni. Mam dokładnie tak samo jak Ty, nie wierzę że tym razem się nie udało! Te bóle podbrzusza po owulacji, obolałe piersi, temperatura cały czas na poziomie 36,9 i ten biały śluz, a okresu brak.
Zatestuję jeszcze w sobotę (27dc) i pójdę na badanie krwi. Wtedy będę pewna.
witam ponownie!! trzymam za was dziewczyny kciuki, pozdrawiam!!
 
reklama
Hej dziewczynki;-) dawno nic nie pisałam, choc oczywiście podczytywałam codziennie. U mnie forma kiepska dół był wybitnie głęboki ale mam nadzieję, że sie powolutku wygrzebię:eek::nerd::eek:.
Dałam sobie spokój z mierzeniem tempki, z obserwowaniem (choć nie do końca, bo trudno sie od tego odzwyczaić).:oo:
Reklamy, filmy z dziecmi, kobietami w ciązy działaja na mnie jak płachta na byka i nie bardzo sobie z tym radzę...
Prawde mówiąc to już chyba nic mnie nie cieszy.
Mam nadzieję, że nie popsułam Wam humorków moim depresyjnym postem:cool:

Romka, Adolfinko a co u was, gdzie sie podziewacie??
 
Ostatnia edycja:
Do góry