reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Dzięki LORETO, nie jestem zwolenniczką faszerowania się lekami więc na pewno kupię ten lek ziołowy. Ja wogóle mam mieszane uczucia co do ostatnich stwierdzeń mojej gin na temat tego co mi jest. Fakt że żyje ostatnio w dużym stresie z powodów rodzinnych więc może tylko to jest u mnie przyczyna braku owulacji. ale badania można zrobić czemu nie, do leków jestem sceptyczna. Robiąc to badanie nie spodziewałam się że będe tyle tam siedzieć to znaczy dodatkową godzine, bo już na samo pobranie krwi w kolejce czekałam 1,5 godziny prawie a miałam ważną sprawę do załatwienia i ledwo zdąrzyłam ale stresowałam się tym bardzo. Może stąd taki wyniki.
 
reklama
w.kropeczko dziekuje i nawzajem.Naprawde umiesz na duchu podniesc-nie tylko mnie jak zauwazylam:tak:Ale jak to czesciej mam bywac?Przeciez to byly tylko dwa dni!No tak ale Wam wystarczylo:-)....i czytania mam na tydzien.Pa pa
 
Witam wszystkie starające się,my już się staramy od 4miesięcy i narazie niestety nic:no:
Już zaczynam się martwić czy wszystko ze mną w porządku,co wcale nie ułatwia starania o dzidziusia:-(
mam nadzieje że wszystkim nam się w końcu uda,pozdrawiam cieplutko.

20080726650119001227731150.png


200702174125001227731150.png
Wiolka Ty sie nie martw tylko dzialaj:tak:A 4 miesiace to naprawde nie duzo.Musisz byc cierpliwa(Ha ha jak to fajnie komus radzic a sama jestem jak wariatka jesli chodzi o te sprawy):oo::-)
 
w.kropeczka- rozgryzlas mnie, dokladnie jestem chyba taka jak ty,, zawsze sama wszytsko do konca.. a jak nie to czuje sie nie najlpeiej,, ale w tym momencie tak czy siak i tak tego nie docenia wiec trzeb atroszcyc sie omalenstwo..:tak:
pixella77- ciebie tez zapraszam na herbatk ei ciasteczko bardzo chetnie:) a kluciem napewno wiesz nie masz co sie przejmowac bo to cos tam sie rozciaga slyszlalam :rofl2::rofl2::rofl2:
 
tikanis ja sie wpraszałam na sledzika u ciebie :-)...

zmierzyłam sie wczoraj i 56 kg, 92 74-90...nastepne pomiary za miesiąc zobaczymy ile mi przybedzie :-)...na razie 6cm w pasie....
 
Hej Dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mam wspaniałą wiadomość!!!!!
Wczoraj robiłam test i... wyszły mi piękne dwie grube kreski!!!!!!!!!!!:-):-):-D:-D Jupppiii!!!! W środę idę do gina. Jestem mega szczesliwa ale mam tez mega pietra, bo martwie sie czy wszytko z fasolkiem ok.
 
Witam wszystkie starające się,my już się staramy od 4miesięcy i narazie niestety nic:no:
Już zaczynam się martwić czy wszystko ze mną w porządku,co wcale nie ułatwia starania o dzidziusia:-(
mam nadzieje że wszystkim nam się w końcu uda,pozdrawiam cieplutko.

Cześć Wiola, jesteśmy z M w tej samej sytuacji, więc Cie rozumiem.
My też zaczynamy się martwić w zasadzie to bardziej Ja. A jak byłam u ginki to wszystko ok: usg, owulacje są (bo jeden jajnik większy był), morfologia krwi super ze mogłabym kogoś obdzielić, zdrowa dziewucha, zero stresów a tu cisza...M mnie uspokaja ze przeciez średnio pary starają sie 6-8 msc o Fasolinke, ale to i tak nic nie daje... W zasadzie to teraz moje życie idze torem cykli i owulacji i tak miesiace mijaja :-) (już 3) ale wiesz wierze ze i na nas przyjadzie czas :-D tylko trudno trzeba czekac. Kiedyś usłyszałam fajne zdanie to co prawda a propos tzw. "wpadki" - że ludzie nie " wpadają" tylko Dzidziuś tak naprawde decyduje o tym kiedy sie pojawi a my mu tylko ułatwiamy (kochając sie :-)).
Także Wiola głowa do góry i czekajmy spokojnie aż nasze Fasolki same zdecydują sie pojawic w najlepszym momencie naszego życia.
 
Hej Dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mam wspaniałą wiadomość!!!!!
Wczoraj robiłam test i... wyszły mi piękne dwie grube kreski!!!!!!!!!!!:-):-):-D:-D Jupppiii!!!! W środę idę do gina. Jestem mega szczesliwa ale mam tez mega pietra, bo martwie sie czy wszytko z fasolkiem ok.

Gratulację i spokojnych 9 miesięcy ;-)
 
Hej Dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mam wspaniałą wiadomość!!!!!
Wczoraj robiłam test i... wyszły mi piękne dwie grube kreski!!!!!!!!!!!:-):-):-D:-D Jupppiii!!!! W środę idę do gina. Jestem mega szczesliwa ale mam tez mega pietra, bo martwie sie czy wszytko z fasolkiem ok.

Super waiadomość!!! ogromniaste gratulacje! :-):-):-)
 
reklama
Do góry