reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
każdy cykl to wieczność...
ale przy pierwszym stresowałam się najbardziej. Chociaż nie wiem co by było gdyby to już był jakiś 12 albo i jeszcze dalej:-(
nie chce o tym myśleć.
Na razie żyje świadomością że jestm w ciąży i że test mnie nie rozczaruje i nie przyjdzie ta wredna @
ja sie nie stresowalam na poczatku, przez jakies 2 cykle myslalas sobie, spoko jeszcze czasu jak lodu.Ale pozniej jest coraz ciezej.
emma masz racje jestem swiezutka staraczka i jeszcze jest wiele czasu przede mna, teraz bedzie juz polmetek (6 proba byla w tym cyklu)wczesniej myslalam sobie ze pewnie najwczesniej to po pol roku staran sie nam uda. teraz juz sama nie wiem.zobaczy sie.fajnie ze masz juz synka, ja niestety czekam na pierwsze dziecko, moze jakbym miala juz jedno to by bylo latwiej, ale nie wiem...
malpeczko, ja tez zylam taka nadzieja do wczoraj, dzis juz mi nadzieja opadla troche. Tzn w glebi serca mam jeszcze tak cichutka nadzieje ze moze jednak sie udalo. Wlasnie sie wyzalilam mojemu J powiedzial ze nigdy nie watpil i ze wie ze na 100% bedziemy miec dzieci:-)
ja niestety nie mam pomyslow na wyluzowanie sie, trzeba o tym jakos przestac myslec, ale ja nie potrafie. musze sie czyms zajac, ale jakos nie moge sobie poradzic, bo te mysli do mnie przychodza. ale jesli juz myslec to pozytywnie i trzeba to jakos uskuteczniac, przynajmniej sie starac.:tak:
 
no w koncu cos sie dzieje moze Motylku rozwiazalas worek z fasolkami oby wiecej takich , gratulacje i spokojnych 9 miesiaczkow , my lapiemy fluidki:tak::tak:
Pysiu u mnie ciagle to samo 37,1 znow wrocily plamienia ale to nie @ , nie mam apteki bo pewnie juz bym testowala i to mnie pewnie ratuje , o objawach nie mowie bo to co zwykle przed @ wszystkie ksiazkowe :szok:
czy ktos tu testował dzisiaj?
Trzymam kciuki za Twój teścik! Myslę, że będziesz miec dla nas dobre wieści!

Jutro powinnam dostac @ po duphastonie jezeli przyjdzie to moje dwie slabiutkie kreseczki uznam za defekt testu i juz nigdy nie kupie tej firmy produktow:dry: a jezeli @ jutro sie nie zjawi to bede testowac do skutku :-p

:happy2:
Oby nie przylazła! A kolejny teścik pokazał juz Pregnant!:-D

Witam...

Butterfly... Kochana, jestem, zaglądam czasem, ale jakoś nie mam weny do pisania, nie wiem czemu... raz jestem pozytywnie nastawiona, a innym razem mam doła...
Buziaki dla Ciebie i wszystkich Staraczek...
To tak jak ja. Często kiepsko u mnie z tym pozytywnym nastawieniem.

Witam nowe staraczki i stałe bywalczynie:-)

Mam nowy suwaczek :-D:-D:-D
Super że @ pojawiła się! już niedługo do nas dołączysz!? Jak tam z pracą. Zdecydowałaś się?:-)
Witam staraczki:happy:
czy mogę do was dołączyć? ;-)
Witaj! Życzę szybkiego zafasolkowania!:-)
dziewczyny wiecie co, jakos dzis mi smutno jest.wczoraj jeszcze wszystko gralo i jakos fajnie bylo, cieszylam sie i mialam nadzieje.a dzis nadzieje ze bede mama w tym miesiacu jakos odeszla. moze dlatego ze @ ma spodziewana juz niedlugo:-( mam jeszcze male nadzieje ze nie przyjdzie,ale nie wiem. czasem trace cierpliwosc i mysle ze nie doczekam sie tym wymarzonych dwoch kreseczek....wiem jednak ze nie powinnam sie poddawac, ale czasem zdaje mi sie ze juz nie mam sil
Głowa do góry! @ może gdzieś zgubi się po drodze i do Ciebie nie dotrze! Życzę tego z całego serduszka!
Cześć kochane dziewczynki :-)
Wieki mnie tu nie było, weszłam na chwilkę żeby zobaczyć co tam u was, a tu tyle nowych staraczek że szok. Niedługo dołącze do was a raczej do staraczek 2009 :-D JUZ NIEDŁUGO ZACZYNAM STARANKA :-D

pozdrawiam wszytskie was kobity zwłaszcza te które mnie choć troszki pamietają :tak:
Oj ja pamiętam! Własnie niedawno pytałam dziewczyn czy nie maja jakiś wiadomości od Ciebie. Co u Ciebie słychać? Jak życie małżeńskie?

A u mnie też temperatura podwyższona. Już nie mogę doczekać się testowania. Wogóle to wkurzona jestem, bo dowiedziałam się że moja 17-letnia kuzynka w ciąży. Wpadka oczywiście! A tu człowiek stara się , wylicza, czeka i nic! Niesprawiedliwe to wszystko!:wściekła/y:
 
no w koncu cos sie dzieje moze Motylku rozwiazalas worek z fasolkami oby wiecej takich , gratulacje i spokojnych 9 miesiaczkow , my lapiemy fluidki:tak::tak:
Pysiu u mnie ciagle to samo 37,1 znow wrocily plamienia ale to nie @ , nie mam apteki bo pewnie juz bym testowala i to mnie pewnie ratuje , o objawach nie mowie bo to co zwykle przed @ wszystkie ksiazkowe :szok:
czy ktos tu testował dzisiaj?

Adolfinko Ty na bank jestes w ciaży a teścik tylko to potwierdzi, daj znać jak zatestujesz :-):-):-)
 
Głowa do góry! @ może gdzieś zgubi się po drodze i do Ciebie nie dotrze! Życzę tego z całego serduszka!


A u mnie też temperatura podwyższona. Już nie mogę doczekać się testowania. Wogóle to wkurzona jestem, bo dowiedziałam się że moja 17-letnia kuzynka w ciąży. Wpadka oczywiście! A tu człowiek stara się , wylicza, czeka i nic! Niesprawiedliwe to wszystko!:wściekła/y:
dzieki za slowa otuchy. tak chcialabym zeby sie @ gdzies zgubila i nie przylazla. musze ja jakos wypedzic;-)
a to masz racje, ludzie sie staraja, wyliczaja i nic z tego a inni "wpadaja". no ale i nam sie kiedys uda. moze my musimy czekac bo za bardzo nam na tym zalezy i moze trzeba jakos zapomniec. wpadka teraz by byla w sumie zbawienna ;-)
 
reklama
Do góry