reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
hej dzewczynki
Ja się melduję, ze żyję.Wiecie u mnie po staremu, tylko okresu nadal nie ma i ciąży tez nie ma.:-:)no:No nic....nic juz nie wiem.
Dziewczynki zbliza się koniec "staraczek 2008" a tu pusty brzuszek...myslalam ze przez ten rok to się jakos zaskoczy;-) a tu nic.....:-(
ale widocznie tak ma byc.... ja wiem ze nic się nie dzieje bez powodu:tak:napewno będziemy miec dzieci:tak:
Najwyej spotkamy się na staraczkach 2009!!!!!!!!;-):-)
 
dziewczynki nie smuccie sie wszystko bedzie dobrze, ktos tu dobrze powiedzial ze trzeba myslec pozytywnie i wierzyc ze wszystko sie uda,bo wiara czyni cuda:tak:uszy do gory!!! Mam co dla Was, mam nadzieje ze poprawi humor i troche w temacie jest ;-)
wiecie ze w dawnych czasach w Anglii ludzie nie mogli uprawiec seksu bez zgody krola. Musieli sie ubiegac o specjalna zgode.Dostawali wtedy plakietke ktora mieli powiesic na drzwiach kiedy odbywali stosunek. Na plakietce bylo napisane : Fornication Under Consent of the King (cudzolostwo za zgoda krola)= F.U.C.K - to jest pochodzenie tego slowa

Pozdrawiam
 
dziewczyny wy sie zachowujecie jak stare ciotki:angry::angry::angry: co z wami natychmiast przestac marudzic i narzekac zajrze do was jutro i mam nadzieje ze humorki sie poprawia pa:-)
 
nie mam niestety humoru, @ przyszła wczoraj a miałam takie dobre przeczucie... pozdrawiam...
ja nie od tego... bo ciesze sie maleństwem w brzuszku, ale tak jakos zycie mnie doluje... jak dobrze, ze mozna sie ukochanemu wygadac, zawsze jakos lzej...

zmykam sie polozyc juz, bo padam, a o 22 jeszcze spacer z psem mnie czeka :crazy:
 
reklama
Do góry