reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

oczywiscie witam nowe staraczki!!!!!!!!!1
powodzenia i szybkiego spelnienia fasolkowych slodziutkich marzen:tak::tak::tak:

ja wam dziewczynki radze nie stresowac sie bo wy chociaz wiecie ze macie owu i wszystko tak jak trzeba, musicie jeszcze odrobine wyluzowac...
ja to wogole nie wiem czy mam owu... ale juz zalatwiam terminy wizyty i badania jak bede w Polsce, wiec zobaczymy....:sorry2:
ja narazie to jak slepiec po omacku proboje... bardzo wierze za kazdym razem ze moze sie uda... tak bardzo tego pragne... tak jak wy!!!
 
reklama
Morelko ja też nie :-D A potem jest tak jak napisała Gemini25: "ja to nie nadazam za wami, bo dopiero moge przeczytac coscie naskrobaly po przyjsciu z pracy, i jakos tak mi w krew weszlo ze najpierw czytam wszystko co nowe od poczatku do konca... a potem cholerka zapominam co u kogo i co komu by tu poradzic i odpisac.... no i tak nie milo to wyglada, taki milczek jestem..." :-D:-p
 
kochane staraczki wszystkim życzę szczęścia i powodzonka w przytulaskach, myślę o Was i jestem z Wami serduszkiem :) buziaki zostawiam i pozdrawiam gorąco. będę skrobać do Was bo my staraczki jesteśmy SUUUUUUPER KOBIETKAMI :)

ja dorzuce tylko tyle,że trzeba zawsze pozytywnie i z optymizmem patrzec w przyszłośc i zawsze dojrzy sie jakieś światełko w tunelu, trzymajmy sie dzielnie a nagroda nadejdzie .......... :tak::-D:tak:

Zastanawiam się tylko czy iść na to usg, czy nie.. Jak radzicie? Może to jednak nie bardzo konieczne, cykl mi sie pewnie i tak sam od przyszłego miesiąca ureguluje..
Zastanawiam się nad tym wszystkim i siedze jak ta dupa wołowa myśląc co tu zrobić.

moim skromnym zdaniem takie badanie nie zaszkodzi, a może pomóc, wiec jak i inne dziewczyny radziłabym jednak wybrać sie na USG :tak:

Staramy się od 3 miesięce ale wczesniej tez kochalismy sie bez zabezpieczenia a co 3 tygodnie robie sobie test z wyniekiem I kreski :( .6 dni trwa mój cykl czasami 7 ale zadko. teraz okresu nie mam a poprzednio miałam 2 razy w miesiącu.

w Twoim przypadku chyba też wybrałabym się do lekarza, bo @ dwa razy w miesiącu to raczej nie jest normalne, bo powinna byc chyba nie częściej jak minimum co 24 dni ( o ile sie nie mylę) aby każda faza cyklu miała odpowiednia długośc aby fasolka mogła zawitać ..... :tak:

Mieliscie kiedys tak ze byliscie w ciązy a na tescie była I kreska???

na ten temat bedę mogła może napisać cos jutro bo ..... spodziewaną @ miałam mieć 8, 10 zatestowałam i jedna krecha, ale @ nadal brak i jutro powtarzam test i zobaczymy jaki bedzie efekt :tak:

27dc nie wytrzymałam i zrobiłam test. Kontrolna wyszła od razu, a po 3 minutach wyszła druga cieniutka prawie niewidoczna (naprawdę jaśniuteńka, ale była). Czy któras z was też tak miała? Co mam myśleć? Kiedy powinnam powtórzyc test? Mam dużo wrazliwsze piersi, obfity biały śluz i wzdęcia. Czy wzdęcia mogą mieć coś wspólnego z fasolką:baffled:?

cieniutka kreseczka, ale zawsze to druga kreseczka, więc najlepiej w terminie @ zrób ponownie test i już pewnie wszystko sie wyjaśni :tak:

czesc, jestem tutaj pierwszy raz ,juz koniec roku ale jeszcze chcialabym sie wpisac na liste staraczek 2008.:-)

zapraszamy, zapraszamy i życzę szybkiego sukcesu II kreseczek Tobie jak i wszystki pozostałym oczekującym ......:tak:

Agnessita, tak naprawde to nie mam pojęcia - termin @ był na 8, ale do dzisiaj sie nie pojawiła, 10 testowałam i jedna krecha, a że miałam w domu test owulacyjny i dzisiaj wyszły mi na nim dwie kreseczki, jedna mocna, druga mniej, ale jednak dobrze widoczna, jutro rano zrobie ponownie test ciążowy i zobaczymy jaki będzie wynik......:tak:
 
witam towarzyszki:-):-)
ja dzisiaj zmieniam temat (w domu jestem monotematyczna i wszyscy maja mnie chyba poowoli dosc;-);-) dobrze ze chociaz wam moge sie wygadac:-)) otoz ogladam na tvn style co czwartek- a powtorek tez jest sporo- seriale wybitnie kobiece np duma i uprzedzenia itp.. dziewczyny to pomaga nie wiem co wy na to ale moze jak ktoras obejrzy cos godnego poleci tytul i moze na chwile oderwiemy sie od wyliczen planow i analiz objawow:-)
 
ja wam dziewczynki radze nie stresowac sie bo wy chociaz wiecie ze macie owu i wszystko tak jak trzeba, musicie jeszcze odrobine wyluzowac...

wlasnie tylko jak to zrobic, wyluzowac sie:confused:, wlasnie ja wiem o tym ale jakos nie moge przestac o tym myslec.
mari27 jeszcze duuuzo czasu jest, wiec spokojnie. ponoc jesli przez rok nic sie nie udaje to wtedy mozna sie zaczac martwic. Ja stwierdzam ze chyba musze gdzies wyjechac na jakies male wakacje albo cos w tym stylu, zeby sie wiecie... wyluzowac, zapomniec o codziennych sprawach... i moze wtedy sie uda...;-)
gemini25 mam nadzieje ze wszystko jest z Toba OK i juz niedlugo bedziesz zafasolkowana. czasem tak "na slepo" jest najlepiej bo czlowiek sie nie nastawia,bo nie wie kiedy ma sie nastawiac
 
Witam wszystkie nowe staraczki ;-);-)
Co tam Pysiu u ciebie? @ przyszla?
u mnie tempka w gorze, dzien spoźnienia @ i ciagle nadzieja choc mam dziwne bezowe uplawy nie wiem czy to nie zwiastun @ ale testu nie kupilam nie chce tego juz przezywac czekam cierpliwie
a pozatym strasznie pogoda mnie doluje wyszlam z pracy o 16 a zanim do domu zajechalam bylo juz ciemno mokro brrr , do wszystkiego nawet pogoda oplakana , zjadlam obiadek i mi strasznie niedobrze az slabo i goraco na zmiane :crazy: a do tego jutro musze byc w pracy i sie nie wyspie masakra , ma ktos cos na pocieszenie
moze jakis wesoly tekscik
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry