reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Jestem jestem kingus, bylam pozalatwiac pare spraw na miescie i juz wrocilam :-)
:-):-):-):-)

Czy któras z was też tak miała? Co mam myśleć? Kiedy powinnam powtórzyc test? Mam dużo wrazliwsze piersi, obfity biały śluz i wzdęcia. Czy wzdęcia mogą mieć coś wspólnego z fasolką:baffled:?
Powtórz w terminie @(czyli za jakieś 2 dni), zawsze możesz zrobić badanie krwi bhcg które jest pewniejsze.
A co do wzdęć to ja miałam taki dziwny brzuch i częściej do wc biegałam;-)
Trzymam kciuki :tak::tak:
 
reklama
Tomtom ja pierwszy test zrobiłam 28dc i wyszła mi druga jasniutka kreska było to w sobotę, w pn za 2 dni zrobiłam betahcg i miałam 298ml/U :-)...po kolejnych 2 dniach miałam juz 845ml/U....Polecam betke co 2 dni by sprawdzic czy przyrasta...albo test sikany po 2-3 dniach czyli w 30dc....
 
czesc, jestem tutaj pierwszy raz ,juz koniec roku ale jeszcze chcialabym sie wpisac na liste staraczek 2008. My z moim miskiem- mezusiem staramy sie juz jakies 5 miesiecy...na razie nic:-(ale mam nadzieje ze niedlugo juz zafasolkuje, bardzo juz bym chciala byc mama. Prosze o dobre fluidki:-)
 
mari27 fajnie ze sie odezwalas. bardzo mi sie milo zrobilo, wiedzialam ze to dobry pomysl zeby sie do Was dalaczyc :-). Ja podobnie jak wiekszosc dziewczyn na tym forum, fiksuje zaraz po owulce i doszukuje sie objawow ciazy. w zeszlym miesiacu okres mi sie spoznial 4 dni, juz myslalam ze to TO :confused: zrobilam test gdy @ sie spozniala 3 dni i niestety, tylko jedna kreseczka :-(. teraz jestem jakis tydzien po owulce i troche mnie piersi bola, ale nie jakos tak strasznie. Czytalam ze moze tak byc ze sie nie ma w ogole objawow, dopiero gdy sie @ spoznia to mozna cos podejrzewac. Mam wrazenie ze moze tym razem sie udalo, ale boje sie rozczarowac ,wiec staram sie nie nakrecac, chociaz chyba juz za pozno ;-)
 
ja oczywiście zanim Was poczytam to najpierw sie przywitam, aby mnie znowu nie wurzuciło..........:tak:

a mam pytanie, czy orientujecie sie czy ewentualnie test owulacyjny po terminie @ pokazując II kreseczki może oznaczać ciążę??????:szok:

lece nadrabiac zaległości .....
 
ja oczywiście zanim Was poczytam to najpierw sie przywitam, aby mnie znowu nie wurzuciło..........:tak:

a mam pytanie, czy orientujecie sie czy ewentualnie test owulacyjny po terminie @ pokazując II kreseczki może oznaczać ciążę??????:szok:

lece nadrabiac zaległości .....

Jarzebinka, wydaje mi sie ze to jest mozliwe, ale chyba lepiej zrobic test ciazowy, jest zdecydowanie bardziej adekwatny :tak:
 
Heloł Słońca kochane:-) Owieczko- witaj w naszym gronie:-)
Dziękuję Wam za odpowiedzi, w takim razie wybiorę się chyba na to usg, a tego gina to niech licho weźmie, ja już do niego nigdy w zyciu nie pójdę.:wściekła/y:

A teraz musze nadrobić zaległości w czytaniu, bo już od rana tyle wyskrobałyście że nadążyć nie można :-D
 
ja oczywiście zanim Was poczytam to najpierw sie przywitam, aby mnie znowu nie wurzuciło..........:tak:

a mam pytanie, czy orientujecie sie czy ewentualnie test owulacyjny po terminie @ pokazując II kreseczki może oznaczać ciążę??????:szok:

lece nadrabiac zaległości .....

Jarzebinko nie jestem pewna, ale już chyba tutaj gdzieś mi przemknął podobny temat i dziewczyny mówiły że to chyba możliwe... A co- czyzbyś zafasolkowała?:rofl2: :-)
 
reklama
witajcie babeczki...
ja to nie nadazam za wami, bo dopiero moge przeczytac coscie naskrobaly po przyjsciu z pracy, i jakos tak mi w krew weszlo ze najpierw czytam wszystko co nowe od poczatku do konca... a potem cholerka zapominam co u kogo i co komu by tu poradzic i odpisac.... no i tak nie milo to wyglada, taki milczek jestem...

z tego co pamietam - to ...
witaj romka! alez se wypoczelas w domku, i super ze udalo ci sie zrobic wszystkie badania . ja sie na nasienich nie znam i wynikach badan ale jesli dziewczynki mowia ze to nie problem zajsc w ciaze to masz przeogromne szanse. moze zbierajcie zolniezyki przez kilka dni przed owulka zeby bylo ich wiecej a potem celny strzal.zycze ci tego , nie obejrzysz sie a zostaniesz mamusia.:-)

dziewczynki nie martwcie sie ze znow ta wredot@ przylazla, ona kurcze taka nachalna, trzeba zastawic na nia pulapke i dac po p...ysku(zarcik ;-):-D).
moze to jest ta jedyna prawda , ze mimo celowania w te dni, prztulanek i innych zabiegow i rytualow tak naprawde zzera na sterssss i to on nam miesza.
nastepne cykle beda wasze, wyrzuccie z glowek- fasolka, teraz, juz, szybko....
najlepiej po prostu kochac sie i nie rozmyslac... aby sie wam udalo!!:tak::tak:

ja mam przeczucie ze u mnie jednak nie pojawilo sie Nowe Zycie... za to prawie na 100% jestem pewna ze pojawi sie wlasnie ta choler@. pobolewa mnie troszke brzuch zwiastujacy jej przybycie... wogole uswiadomilam sobie ze mam ostatnie cylke od wrzesnia 28dniowe, a wszesniej byly 31 dniowe. no zobaczymy ... jeszcze troche.... choc przyznam sie ze mam ochote na yest.
 
Do góry