reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

reklama
Przedwczoraj mialam straszne bole brzucha i wczoraj tez,a dzisiaj juz lepiej.piersi bola tak po bokach i jest mi niedobrze,a@ jak nie bylo tak nie ma.sama nie wiem co myslec.rano robilam test digi.,ale wyszedl negatywny.w tym momencie to bardzo bym juz chciala,zeby@przyszla,bo takie oczekiwanie mnie dobija.:-:)-:)-(
wiem co czujesz to samo mialam 2 miesiace temu . masakra , ale pewnie za 2 dni i umnie sie zacznie oczekiwanie, zwlaszcza ze przez plamienia dostalam leki na zwiekszenie krzepliwosci i pewnie one mi namieszaja robiac mi nadzieje, moze mialas poźniej owulke i stad to opoźnienia i ani test II ani @
 
Swojego czasu miałam problemy z niedowagą i moje cykle były bardzo rozregulowane:wściekła/y: Na szczęście już są "w miarę" regularne, różnica dni to najwyżej 3-4 do przodu czy do tyłu a nie tak jak kiedys10 dni albo @ nie pojawiała się wcale.
Drugi cykl starań trwa. ;-) Jestem pełna nadziei. Trzymam za Was kciuki!!
 
Ja robilam test digital :-) zdjecie z pozytywnym wynikiem (z ktorego jestem baaaaaardzo dumna:-D) znajduje sie ponizej ;-)

A tak pozatym, to testy digital sa bardzo fajne bo nie daja miejsca na domysly. Albo pisza jestes w ciazy:-) (nawet wylicza od kiedy) albo pisza ze w ciazy nie jestes. I tyle. Mi jak napisal ze nie jestem w ciazy (w zeszlym miesiacu) to sie nie mylil. Teraz tez go tzymam za slowo (pisane):-D:-D:-D

Niestety takie elektroniczne testy wyswietlaja wynik tylko przez 24godziny, wiec marna z nich pamiatka. Dlatego tez nasiusialam takze na paskowy :rofl2:
Ja mialam identyczny test,tylko niemiecki.ile dni po terminie spodziewanej@robilas swoj test?
 
reklama
Do góry