reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

martyna222 - moja znajoma miała 2 razy @ kilka testów negatywnych jak poszła do lekarza była w trzecim miesiącu:eek:
Wszystkim dziewczynom w niepewności - głowa do góry:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:


no wlasnie czy ktoras z was moze mi wyjasnic jak to jest z tym okresem w pierwszych miesiacach ciazy w niektorych przypadkach? to wydaj sie bilogicznie niemoeliwe, a jednak.....
 
reklama
Dziewczynki!a ja nadal nie wiem,czy testy digitalne tez moga sie pomylic?moze,ktoras z was slyszala cos na ten temat?:confused::confused::confused::confused::confused::happy::happy:
 
Agalotta - słonko - nie jest mi przykro...nie czuj sie źle z tego powodu, ze pytasz co to ciaza chemiczna - bardzo dobrze ze spytałaś, bo lepiej wiedziec więcej niz mniej...na każdy temat!!! Ja realnie i racjonalnie podeszłam do tego i wszystko jest ok:-) Teraz ciągne dalej leczenie tym antybiotykiem - stąd jeszcze nie zaczełam staranek, jedynie się przygotowywuje... ale ten mój lek szczerze mówiąc niewiele daje...poza tym mam podejrzenie PCO i czekam na badania...i nie wiem czy nie odstawić antybiotyku i nie zaczać staranek już dziś...:-) Tylko nie wiem jak miałoby sie to do fasolki...bo osobiście to wydaje mi się, ze lepiej być "czystym" od leków juz od 1 dnia cyklu w którym planuje się zajscie w ciąże, no a ja nadal biore ten lek a dzisaij mam 16dc...czyli jak dla mnie ten cykl jednak mógłby być jeszcze nie najlepszym momentem na początek staran...sama nie wiem co robic....

A-obejrzelam filmik-fajny-nie znalam tej stronki...ale ja i tak jak juz zaczelam to mierze ta temperature - elektronicznym termometrem nie zajmuje to dlugo, a moze bede miala dzieki temu jasniejszy obraz sytuacji -co sie w moim ciele dzieje...

Aple no to fajnie ze udalo sie wywolac @!!! teraz trzymam kciuki za badania hormonkow , noi zeby po @ pojawila sie w cyklu owulka a potem II i fasolka!!! Super, ze tak Cie potraktowali tutaj w przychodni! trafilas chyba na fajnego GP! Milo sie czyta, jak piszesz ze lakarz tak fajnie ci powiedzial ze tu sie zajma toba i zrobia co potrzeba by pomoc:-) Informuj nas na biezaco jak postepy ida! PS. Gdzie masz taka fajna przychodnie? bo Ty chyba tez w Londynie jestes....tak?

Katastrofaxxx -oj Kochana!!!! nie wolno sie zalamywac!!! Rozumiem Cie znakomicie, wiem, ze jest ci smutno, czujesz zlosc i rozgoryczenie, pewnie tez zal do calego swiata ze jest tak, a nie inaczej, wydaje ci sie ze to niesprawiedliwe itd... i masz calkowita racje - bo masz prawo do wszystkich tych uczuc i jest to naprawde zrozumiale po tak dlugim okresie staran - ale nie wolno ci sie poddawac i nie wolno Ci rezygnowac!!!!
UDA CI SIE ZOSTAC MAMĄ NAPEWNO!!! To tylko kwestia silnej woli i czasu.
I nie zalamuj sie tylko idz do lekarza-do dobrego lekarza, zrob jeszcze raz wszystkie badania i moze specjalista podpowie jakies rozwiazanie. Nie mozesz sie smucic to raz, a dwa skoro tak dlugo juz probujecie to nie mozesz tez teraz sie poddawac i nic nie robic -trzeba walczyc - probowac wszystkiego co tylko mozliwe. I wiem, ze to bolesne jak musisz opowiadac lekarzom swoja historie, ale jesli to mialoby pomoc im zrozumiec co sie dzieje/dzialo w twoim ciele i dzieki temu moze beda w stanie cos zrobic aby przyspieszyc twoje macierzynstwo -to chyba warto raz jeszcze zacisnac zeby i opowiedziec jak bylo?
Nie poddawaj sie kochanie - nie jestes sama z tym problemem-wspieramy Cie i trzymamy mocno kciuki!!!!
A Ty sie nie smutaskuj juz tylko wez ciepla kapiel, zrelaksuj sie i idz spac - a jutro na pewno bedzie lepiej i zaswieci dla Ciebie slonko!!!


Mgk-a ty łobuzie nie czytaj smutasnych historii bo tylko niepotrzebnie sie wystraszysz!!! Juz koniec narzekan wszystkie staraczki -APEL O RADOŚĆ!!!!


Aple -dzieki za info o testach...popatrze na nie w Bootsie jutro -moze sie skusze na te digital, bo ja robie od 10dc, dzisiaj zrobilam juz szosty (16dc) i tak -1-y byl z dwoma kreskami ale bardzo jasna testowa, potem 2i,3i,4y byly tylko z jedna kreska, i kolejno 5y,6y z dwoma kreskami ale testowa jasniutka-czyli tak jak 1ym tescie. Zobaczymy -moze jutro pojawi sie druga ciemna kreska...w koncu Mam w sumie 10testow, wiec jeszcze zostaly mi 4 - robie do ostatniego- moze sie doczekam konkretnych II?...

I TRZYMAMY KCIUKI ZA TESTUJACE JUTRO Z RANKA!!!
POWODZENIA DZIEWCZYNY!!!
to nie wypisujcie smutasnych historii ok:unsure:?
 
ja ci nie pomoge , nie mam pojecia a do tego nawet na oczy takiego nie widzialam bo u nas takich nie ma
jak sie czujesz?
Przedwczoraj mialam straszne bole brzucha i wczoraj tez,a dzisiaj juz lepiej.piersi bola tak po bokach i jest mi niedobrze,a@ jak nie bylo tak nie ma.sama nie wiem co myslec.rano robilam test digi.,ale wyszedl negatywny.w tym momencie to bardzo bym juz chciala,zeby@przyszla,bo takie oczekiwanie mnie dobija.:-:)-:)-(
 
ja ci nie pomoge , nie mam pojecia a do tego nawet na oczy takiego nie widzialam bo u nas takich nie ma
jak sie czujesz?

Ja robilam test digital :-) zdjecie z pozytywnym wynikiem (z ktorego jestem baaaaaardzo dumna:-D) znajduje sie ponizej ;-)

A tak pozatym, to testy digital sa bardzo fajne bo nie daja miejsca na domysly. Albo pisza jestes w ciazy:-) (nawet wylicza od kiedy) albo pisza ze w ciazy nie jestes. I tyle. Mi jak napisal ze nie jestem w ciazy (w zeszlym miesiacu) to sie nie mylil. Teraz tez go tzymam za slowo (pisane):-D:-D:-D

Niestety takie elektroniczne testy wyswietlaja wynik tylko przez 24godziny, wiec marna z nich pamiatka. Dlatego tez nasiusialam takze na paskowy :rofl2:
 
Przedwczoraj mialam straszne bole brzucha i wczoraj tez,a dzisiaj juz lepiej.piersi bola tak po bokach i jest mi niedobrze,a@ jak nie bylo tak nie ma.sama nie wiem co myslec.rano robilam test digi.,ale wyszedl negatywny.w tym momencie to bardzo bym juz chciala,zeby@przyszla,bo takie oczekiwanie mnie dobija.:-:)-:)-(
a długo ci się spóźnia? ja robiłam tylko zwykłe testy takiego jeszcze nie?
 
reklama
Przedwczoraj mialam straszne bole brzucha i wczoraj tez,a dzisiaj juz lepiej.piersi bola tak po bokach i jest mi niedobrze,a@ jak nie bylo tak nie ma.sama nie wiem co myslec.rano robilam test digi.,ale wyszedl negatywny.w tym momencie to bardzo bym juz chciala,zeby@przyszla,bo takie oczekiwanie mnie dobija.:-:)-:)-(

emma2 - a nie masz mozliwosci zrobienia bety? Bo wtedy wszystko bylo by jasne...a tak cala ta sytuacja tylko duzo nerwow cie kosztuje :angry:

Wlasciwie tyle czasu po spodziewanej, testy powinny wykazac ciaze, ale czytalam o dziewczynach ktorym do 3 miesiaca testy wciaz mowily NIE, a jednak w ciazy byly.
To sporadyczne przypadki, ale przeciez sie zdarzaja. :sorry:
 
Do góry