reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
nie koniecznie chodzilo o Irlandie:-D Powiem tak siedze tu nie bardzo chetnie ale jak wracalam z mezem z urlopu z Polski to powiedzialam chyba pierwszy raz ze wracamy do domu:tak:

No wlasnie...my tez tak mamy:-) Tutaj nasze sprawy i problemy, wiec tu nasz dom. :-D Z drugiej strony ...tesknota za rodzina ...jezykiem polskim...
Powiem tak...czuje sie rozdarta...co nie znaczy nieszczesliwa :tak:
Na ta chwile tak musi byc, wiec niczego nie zaluje, a jak sytuacja sie zmieni to i ja pomysle o zmianie :-)
 
No wlasnie...my tez tak mamy:-) Tutaj nasze sprawy i problemy, wiec tu nasz dom. :-D Z drugiej strony ...tesknota za rodzina ...jezykiem polskim...
Powiem tak...czuje sie rozdarta...co nie znaczy nieszczesliwa :tak:
Na ta chwile tak musi byc, wiec niczego nie zaluje, a jak sytuacja sie zmieni to i ja pomysle o zmianie :-)
My tez myslelismy no ale jak teraz bedzie dzidzia to musimy tu jeszcze pobyc troszke.
powiem Ci ze dzisiaj latam siusiu jak glupia, bola mnie cycuchy i kluje w brzuchu, ty tez tak masz? dzisiaj co chwila dotykam piersi by sprawdzic czy napewno bola, ale jestem glupia co:rofl2: ale chyba jestesmy w ciazy:-)
 
witajcie,
dziewczynki nie martwcie sie jedna kreseczka, moze jeszcze wszystko sie zdarzyc, a jak rzeczywiscie w tym cyklu fasolki nie ma to przeciez w kolejne cykle znow nowa szansa. trzymam za was kciuki.ja mysle ze moze warto przytulac sie odrazu po @ tak co 2 dni, bo z ta owu to tez roznie moze byc. a tak to jest duza szansa ze gdzies sie ja da zlapac.

ja w tym cyklu przytulalam sie w rozne dni, nie sprawdzalam za bardzo jakie, po prostu mielismy ochote i juz...4 listopada(15 dzien cyklu) mialam silny bol brzucha i plecow na dole, ciagnelo mnie w dol, az na posladki. jak myslicie mogla to byc owu(trwal ten dziwaczny bol tylko jeden dzien), czy moze owu trwac jeden dzien, ewentualnie to byl jej pierwszy najsilniejszy dzien?

co do testow digital- to nie probowalam, ale po tej wpadce z testem +/- clearblue, tez powiedzialam ze zrobie pregnant/ not pregnant(identyczny jak veritaserum- przy okazji wielkie gratulacje!!!), acha teraz w uk-eowskiej tv leci reklama wlasnie tych testow, jest taka kuszaca... ale bym se zatestowala teraz....

lilu- dziekuje za odp, czyli wyglada na to ze to beda wlasnie te moje idealne dni na badania.super ciesze sie!!!!

katastrofax- ... my to jestesmy jak syjamskie blizniaczki, zrosniete glowami bo ja mam w swojej glowce dokladnie to samo co ty., kazdziutkie twoje slowo z tego smutnego depresyjnego postu idealnie pasuje do mnie.. acha tylko patrzac na twoje zdjecie to ja jestem ta brzydsza siostra.

u mnie moze byc, w pracy spac mi sie chce, jakos mnie tak zmula, boje sie zebym nie zasnela gdzies na cudzym lozku(sprzatam pokoje w hotelu), po zatym z sikaniem znow wrocilo,czesciej niz wczesniej.
pozdrawiam buziaki
 
Witam znowu! Tak jak pisałam wczesniej podejrzewam ciąże. Za tydzien powinnam dostac@. Od trzech godzin barrdzo boli mnie podbrzusze... mam dużo upławów... bolące piersi.... może ja sobie wmawiam tą ciąże?? oby nieeeee!!!!
 
kurcze a ja nie mam zadnych uplawow, w ostatniej ciazy to mialam od samiutkiej owulki a teraz cisza, sucho tylko te plamienia ale pociesza mnie jedno ze nie mam syfkow na twarzy bo zawsze przed @ twarz mi strasznie brzydnie a teraz jeszcze cisza oby to byl dobry znak
 
przepraszam dzewczynki ale nie jestem w stanie przeczytac wszystkiech postow, mam tak zalane oczy lazami ze nic nie widze :-(
Moj kuzyn zabil sie dzisiaj na motorze :no: mial zaledwie 18 lat :-(
same tragenie w mojej rodzinie, dopiero co moj brat ledwo uszedl z zyciem po potraceniu przez autobus to teraz jeszcze gorsza tragednia :no:

w kazdym badz razie testy digital kupilam mam nawet dwa, zrobie prawdopodobnie w weekend....
 
reklama
witam ponownie! jakoś się żle czuję strasznie mnie mdli nie wiem może to jednak ciąża. Podobno się to czuję...wiecie co może i tak ale ja już chyba trace cierpliwośćnie mam siły...:angry:
 
Do góry