reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Moja koleżanka zrobiła pięć testów i dopiero ten piąty pokazał wynik pozytywny... pierwsze trzy wynik negatywny, czwarty słabiutka kreseczka a piąty dwie kreseczki;-)
 
martyna222 - moja znajoma miała 2 razy @ kilka testów negatywnych jak poszła do lekarza była w trzecim miesiącu:eek:
Wszystkim dziewczynom w niepewności - głowa do góry:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
 
Emmo do konca trzeba miec nadzieje puki @ nie ma

Pysiu milo ze ktos we mnie wierzy ale ja juz trace nadzieje od kilku dni mam plamienia i to coraz wieksze czyli tak jak co miesiac przed @ pocieszajace tylko ze tempka ciagle 37 , 13-go testuje jak @ nie przyjdzie

witam! no u mnie bez zmian, to już 10 dni spóźnienia więc wciąż mam nadzieję!!!:confused2:
no no to mi wyglada na regularna ciaze trzymam kciuki
 
reklama
Chciałabym jeszcze napisać ,że zmieniło mi sie ph pochwy... chyba zaczyna sie infekcja.. objawy to: obfite upławy i lekkie szczypanie... to samo miałam w pierwszej ciąży... wtedy lekarz powiedział ,że to normalny objaw- może to faktycznie ciąża...??? ;-)))
 
Do góry