reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Witam... oj dawno mnie tu nie było...

Kropeczko ... dzięki, ze o mnie pamiętasz...uwielbiam czytać Twoje posty, zawsze mi humor poprawiają i jeśli mam zaległości (tak jak teraz) to od razu wiem co u kogo słychać, tak skrupulatnie odpisujesz.

Rzadko tu zaglądałam przez ostatnich kilka dni, bo... nie chce się nakręcać... @ jednak przylazła, własnie się kończy... miałam iśc do ginka, ale nie poszłam.... myslę sobie , ze z lekami zawsze zdążę, a ona nie dawał mi skierowania na żadne badania, to bez sensu... i tak... jeszcze ten cykl mierzę temp, bo kupiłąm wiesiołek i syropek, to nie chce przegapic owu, a potem to już wyrzucam termometr i co ma być to bedzie, może do końca roku sie uda, a jak nie to wtedy rozejrze się za nowym ginem....

3mam za Was kciuki Laseczki!!! Pozdrawiam
 
Dzięki Kropeczka! ;-))) Za tydzień mam dostać @ czy mogę już wykonać test z krwi???
Betka pokazuje ciąże średnio juz 10 dni po zaplodnieniu - jesli wiesz kiedy mialas owulacje i kiedy moglo ojsc do zapłodnienia to oblicz i jak minęło juz okolo 10dni -to możezsz robić betę...dobrze też ją powtórzyć po 2 dniach by sprawdzić czy przyrasta -powinna ostro piąc sie w góre z dnia na dzien:-)
pozdrawiam kochana i trzymam kciuki!

Ja juz uciekam z forum, ale bedę jeszcze wieczorem - więc nie leniu****cie tylko piszcie...zebym miala co podczytac!
 
Witam... oj dawno mnie tu nie było...

Kropeczko ... dzięki, ze o mnie pamiętasz...uwielbiam czytać Twoje posty, zawsze mi humor poprawiają i jeśli mam zaległości (tak jak teraz) to od razu wiem co u kogo słychać, tak skrupulatnie odpisujesz.

Rzadko tu zaglądałam przez ostatnich kilka dni, bo... nie chce się nakręcać... @ jednak przylazła, własnie się kończy... miałam iśc do ginka, ale nie poszłam.... myslę sobie , ze z lekami zawsze zdążę, a ona nie dawał mi skierowania na żadne badania, to bez sensu... i tak... jeszcze ten cykl mierzę temp, bo kupiłąm wiesiołek i syropek, to nie chce przegapic owu, a potem to już wyrzucam termometr i co ma być to bedzie, może do końca roku sie uda, a jak nie to wtedy rozejrze się za nowym ginem....

3mam za Was kciuki Laseczki!!! Pozdrawiam
No jesteś nareszcie!!! tak się zastanawialam kiedy tu się pokaze znowu Twoja sliczna buźka i uśmieszek Twojego synka....
Elizabeth -popieram decyzje...bierz sie za wiesiołka, potem za meżulka! Przykro mi ze @ przylazla, ale moze i lepiej, bo mialas tam jakis stan zapalny ostatnio przecież, a tak to spokojnie podleczysz wszystko co trzeba i do dziela! Moze jeszcze do zestawu dorzuc tescik owulacyjny, coby nie przegapic szansy? trzymam kciuki!!!
Pozdrawiam Cie kochana serdecznie, dzięki za miłe slowa i do nastepnego-nie nakręcaj się, ale wpadaj czesciej...tak milo jak jesteś!
Ok Kochane po raz kolejny mowie ze uciekam z forum....... bo z domu nie wyjdę....
PA!
 
Płodne dni miałam między 30 pażdziernika a 7 listopada...tak mi się wydaje.. @ zaczął mi sie 19 pażdziernika.. moje cykle to od 28 do 31 dni... nie za szybko na to badanie??
 
Pewnie! Zrób ten test jak najszybciej. Po co sie denerwować..;-) ja chyba jutro uderzę do laboratorium.. he he;-)) tydzień czekania na @ to cała wieczność dla mnie...
 
reklama
Do góry