reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Adolfina - Ja mam 57,16ng/ml - tylko moj gin powiedział ze nic z tym robic nie trzeba, ale to taki zwykly gin on sie chyba nie zna na hormonach, z tego co wiem takimi sprawami zajmuje sie ginekolog-endokrynolog, a u mnie takiego nie ma. Jak tym razem nic nie wyjdzie, powtorze prolaktyne, robię resztę badań i ide do innego gin. Dodam ze 2 lata temu mialam 35 ng/ml i inny lekarz- endokrynolog mówił ze to za duzo - tylko ja wtedy nie staralam sie o dzidzię.
 
Ostatnia edycja:
ja tez mam po wyzej normy ale ok 29, u mnie tez nie ma gina dobrego w tej dziedzinie, a ten zapytal sie czy mam regularne cykle i tez nic nie robil z prolaktyna narazie powidzial ze mam sie starac a potem zobaczymy jak po 3 miesiacach nie wyjdzie , niby juz jest 3 misiac ale dwa poprzednie zle liczylam owu wiec licze to jaki pierwszy, zobaczymy
 
Cześć dziewczyny.
Właśnie M zjadł obiadek i wyleguje się na kanapie. Jak to stwierdził musi zregenerować siły po porannym przytulaniu.
Więc tak nieźle uśmiałam się przy tym rozbieraniu testów Lilu wybierz się na betkę jutro, będziesz spokojniejsza, nie daj się zwariować:cool:
Verita - też wyrzucam testy, po co się dołować,
Emma - zero płaczu, przy żadnym teście, tylko lekkie rozczarowanie i większy apetyt na sex przy kolejnym starnku, a i też mam cykle regularne, max 28 dni, wczoraj bardzo dużo naczytałam się o znaczeniu wpływu psychiki na możliwość zajścia w ciążę
Aga - miałam urodzinki w październiku i każdy życzył mi dzidziusia, poza teściową, bardzo mnie cieszyły te życzenia i mama nadzieje, ze chociaż jedne były szczere, a tak prawdę mówiąc to z pewnością od męża, bratowej, przybranych rodziców, kuzynki..... od szefa na pewno nie bo kto będzie pracował...
na testowanie przyszedł by czas 29 listopada ale to sobota i specjalnie nie kupię testu, w niedziele nie będę latać na zakupy a w poniedziałek tzn 1.12 zawitam w aptece, drugiego nie będzie już za wcześnie, tylko nadzieja, że do tej pory sie nie pojawi...:-)
Tak poza tym to wczoraj przejrzałam z ciekawości strony z Kamasutry i inne z pozycjami przytulanek, zaproponowałam M żebyśmy po eksperymentowali a on na to, ze jestem szalona, ja mu mówię, że tabletki anty jakoś przytłumiająco na mnie działały więc teraz czas się wyszumieć.
Długo nie czekałam na realizacje mego planu:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Takie urozmaicenie jest sssssuuuuuuupppppeeeeeeerrrrrrrrr:-D:-D:-D:-D:-D:-D

 
Dziewczyny powiedzcie mi ,czy jest wogole mozliwe,aby test digi.sie mylil?mam straszny metlik w glowie.@jak nie bylo tak nie ma.co chwile latam do kibelka,bo mysle,ze to juz @,a to caly czas tylko sluz.ale ja mam jazde,ale spokojnie juz sie nastawilam na staranka w tym miesiacu.:eek::eek::eek:;-);-);-)
 
jesteśmy umówione! :tak: Ty tez w W-wy jestes?
nie jestem ale jak bedziemy zafasolkowane to mozemy sie umowic nawet na uralu:-)
Kochane dziewczynki! Jesteście wspaniałe... już dół mi troche mija...:zawstydzona/y: zrobiłam zakupy na allegro (kupiłam 4 obrusy) :-):-):-) i pewnie znów sie zdołuje jak będe musiała za nie zapłacić ale co tam... :-) poza tym obmyślam taktyke :tak::tak::tak: na następny miesiąc: poczekam aż przyjdzie @ ... i zaczynam staranka, w czasie tego cyklu zrobie sobie badania hormonków o których pisałyście, żeby sie upewnić że wszystko jest ok... i będe mierzyć temp i robić testy na owu i łykać wiesiołek a mojego M napychać witaminkami :-) no kurcze musi sie udać... a jak sie uda to na święta (przed życzeniami) powiemy wszystkim o dzidziusiu! O! kurcze znow mi łzy lecą, może to przed @ taka nastrojowa jestem...
a jeśli by sie nie udało (chociaż pewnie sie uda :tak::tak::tak:) to po tym cyklu polece do mojej gin z kompletem wyników i niech ona działa dalej bo 15 stycznia mam urodzinki i w prezencie chce dzidziusia i NIC INNEGO! :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Dobry plan? :zawstydzona/y:
plan jest super teraz do realizacji
Dziewczyny powiedzcie mi ,czy jest wogole mozliwe,aby test digi.sie mylil?mam straszny metlik w glowie.@jak nie bylo tak nie ma.co chwile latam do kibelka,bo mysle,ze to juz @,a to caly czas tylko sluz.ale ja mam jazde,ale spokojnie juz sie nastawilam na staranka w tym miesiacu.:eek::eek::eek:;-);-);-)
nie mam pojecia i tez nie mam jeszcze normalnej@ tylko taki brunatny sluz ale to pewnie kwestia czasu nie ma co robic sobie nadzieji tyllko bedzie problem z obliczeniem dni z owu
 
Czesc dziewczynki!ja juz po tescie(oczywiscie negatymnym).@ ciagle nie ma ,ale napewno sie pojawi.bole brzucha jak na @ juz minely.nic z tego nie rozumiem.jest mi smutno i niedobrze.robilam test digitalny,wiec nie mogl sie pomylic.:-:)-:)-(

Nie martw sie emma, ja też już po teście... i jak zwykle I i :-:)-(nawet śladu nie ma tej drugiej, a ja sie głupia łudziłam że może być inaczej.. :-:)-:)-( ide sobie popłakać :-:)-:)-:)-(

emma2 aga0078 Kurcze dziewczyni myślałam , ze chociaz Wam sie uda, bo u mnie chyba nici z testowanka tempka spadła do 36,6 brzuszek zaczyna boleć jak na @, wnerwiona jestem jak.....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Jestem i ja a wiec tak:
zrobilam test, patrze i jedna kreska:crazy:
ale mondra lilu postanowila go rozbroic :zawstydzona/y: przy przyglada sie i co widzi cien drugiej kreseczki jeszcze jasniejszy niz poprzedni ale jest :eek:
wodaje mi sie ze to moja wyobraznia dziala :wściekła/y: ja poprostu chce ja widziec i ja widze :angry:

Lilu19 jednak u ciebie widać cień kreseczki bo u Agusi , z tego co pisała to nie ma, więc myślę ze trzeba odczekać kilka dni i znów zatestowac jak sie @ nie pojawi :eek::happy::happy::eek:

a i jeszcze Lilu mysle ze to bardzo wczesna ciaza i baaardzo maly poziom hormonkow , wiec proponuje poczekaj lub zrob bete, bo chyba sie niz zdazaja takie jasne kreski 2 razy, a zresza to nie ty wkleilas ostatnio testy z takimi slabymi kreseczkami, mysle ze twoj bardzo do tamtych pauje:tak:

adolfinka teraz twoja kolej moze tobie uda sie zobaczyć dwie II i bedziesz mogła sie w koncu cieszyć, tylko jak juz zobaczyć II to nie zapomnij o fluidkach dla potrzebujących;-)
 
Ja też na początku miałam brunatny śluz i obliczanie owu to przy tym zagadka, tym bardziej że jestem dzien po @ i już pojawia sie przezroczysty śluz, dlatego teraz z M będziemy kochać się co dwa dni przez ok dwa tygodnie, może to zadziała:-D:-D:-D

Tak w ogóle, dziewczyny jak to jest z badaniem pozycji szyjki macicy do owulki przy tyłozgięciu. Piszą że przy dniach płodnych jest do przody, czyli co, bardziej w stronę pęcherza a przy dniach niepłodnych ułożona jest w stronę moich plecków:confused:
Kiedyś sprawdzałam przez cykl i zdaje mi sie że prawie cały czas jest w tył
:confused::confused:
Czym więcej metod tym większy mętlik w głowie. Tylko jeszcze testów na owu nie próbowałam, ale jak teraz nie wyjdzie to chyba zamówię netem bo w aptece strasznie drogo:crazy:
 
Emmo do konca trzeba miec nadzieje puki @ nie ma

Pysiu milo ze ktos we mnie wierzy ale ja juz trace nadzieje od kilku dni mam plamienia i to coraz wieksze czyli tak jak co miesiac przed @ pocieszajace tylko ze tempka ciagle 37 , 13-go testuje jak @ nie przyjdzie
 
reklama
hej!!!
No proszę - wystarczy zostawic Was na kilka godzin i tyle stron naskrobane:-D
To jest chyba najaktywniejsze forum jakie widziałam:tak:i bardzo dobrze, ze tu należymy - prawda? !!!
Moje kochane staraczki - te smutne dzisiaj i te wesołe - GŁÓWKI DO GÓRY- MINKI W UŚMIESZKI - bo tylko u wesołych zagoszczą fasolki!!! juz pisałam o tym kilkakrotnie -ale powtorze raz jeszcze -czy którakolwiek z was chciałaby miec mamę zgrzedną, marudną, smutna i nie widzacą nadziei:szok:????? NO WŁASNIE!!!
Dlatego dzisiaj i od dzisiaj ma byc u Was wszystkich na buzkach tak::-):-D:tak::happy::-):tak::-D:happy::laugh2::-):-D:happy::tak:
To po pierwsze, po drugie - dla tych ktore juz dlużej sie starają - ale nie zdemaskowaly jeszcze wroga - nalezy zrobic konieczne badanka - bo czasem powod jest bardzo błahy i szybko mozna sie go pozbyć, no a po trzecie - kupujemy swiece, robimy nastrój (lub zapalamy światło - jak kto woli:-p), wciskamy się w sexi bieliznę, (koronki, lateks, skórę - to już według uznania:-p) , uwodzimy naszych M i relaksujemy zmysły i ciało i .... do dzieła!!!!! Potem wisimy na nietoperza kilka minut -niby ze tak nam wygodnie, albo taka moda:-p i szczesliwe zasypiamy.....:-) I po podjęciu takich kroków na pewno jak obudzimy się pewnego pięknego dnia - okolo 2 tygodnie po tej ceremonii (w międzyczasie też się budzimy codziennie, ale tylko po to by się codzinnie uśmiechac do swiata i byc przepelnione błogością i pogodą ducha) i wowczas moja kochane posypią się II.
I to nie jest z zadnej bajki...to nasza przyszłosc!

A teraz indywidualnie:

Kastrofaxxx -kochanie nie ma miejsca i czasu na dola! Slonko-ja jeszcze raz wysyłam Cie do lekarza -musi się udac, ale trzeba podjąc wszelkie dostępne dzialania i srodki. "I nie poddawac się!" "Nigdy w życiu"! (ogladalas ten filmik?....mnie zawsze poprawia humorek-polecam)

Adolfinka-ja tez w ciebie wierze kochana -i zaciskam mocno moje piąstki oby ci sie udalo! Zlokalizowalas owulkę i bedzie dobrze! na prolaktynie sie nie znam, ale skoro lekarz nie kazal ci nic z tym robic to chyba nie jest zle. trzymam kciuki za ten cykl kochana!

Lilu -oj, moja Lilu....skoro widzisz 2 kreski to musza byc...zreszta same je widzialyśmy na tym teściku jaki załączyłas. Autosugestia autougestią, ale skoro ponownie sa kreseczki, nawet slabe -to są! Moze kup ten test digital i zrób go za kilka dni -moze to jak na razie wczesna ciąża - stąd taka slaba ta ktreska...odczekaj do weekendu i zatestuj z digitalem. Trzymam kciuki!

Martyna76 - Towje objawy mogą jak najbardziej byc ciązowe....ale na teścik jeszcze za wcześnie. jak bardzo się niecierpliwisz to około 10dnia po owulacji możesz zrobić test z krwi-bete -szybciej ci wykaze ciąze niz taki sikany z apteki:-)

Tikanis -nawet nie wiesz kochana jak mnie podnioslas na duchu tym, ze Twoja buźka sie poprawiła w ciaży ..... bo ja juz podjełam decyzję -skoro ma zaburzenia hormonkow to antybiotyk leczy u mnie tylko skutek, a nie przyczynę...w związku z tym-aby zapanowac na hormonkami - mam dla siebie receptę -STARANKA od grudnia! Oby byly owocne:-) Chcialabym juz dziś zacząc ale ten lek bralam i sie boje...wole poczekać i oczyścic organizm. Skoro Ty też dlugo leczylaś się i nie pomagalo, a ciąża pomogla -u mnie też tak pewnie będzie -OBY!!!!
Powodzenia w polowaniu na autko!!! I pamiętajcie -ma byc to rodzinny samochod - juz na troje...nie na 2...:-)

Emma -a kochanie czy Ty robilaś monitoring cyklu, testy owulacyjne? badałaś męża? Bo skoro 2 latka nie ma efektow staranek, a masz regularne okresy i kochacie sie w okolicach owulacji i nie masz klopotow ze zdrowiem.... to ja bym się poobserwowala dokladniej. Kup testy - arób monitoring -zbadaj żołnierzyki meża -musi sie udać! Powodzenia:tak:

Morela27 witaj w naszym gronie !!! mam nadzieje, ze tobie tez szybko sie uda!!! A na forum z nami raźniej sie czeka -fajnie ze do nas dolączylas:-)

Aga podoba mi sie twoj plan baaardzo -tak trzymać!!!! A na pewno będa porzadane efekty! Kochana.....co Ty z tymi obrusami bedziesz robić???? chyba ze zamierzacie na stole....to rozumiem ze potrzeba więcej na zmianę:-p;-):-D

Agalotta -dzięęki z mile słowa...no z tymi jajami:)zawstydzona/y:) to mam nadzieje, ze nie trafilaś i ze mam więcej jednak zenskich cech...okaże sie w grudniu przy testowanku....Trzymam za Ciebie kciuki -rob testy owul. i działaj...a teściowa się kompletnie nie przejmuj...Zobaczysz jak jej minka opadnie jak zostanie babcią -jeszcze będzie Cie na rękach nosila:-)

Mari27 -dziękuje kochana!

Niunia27 -kamasutra -hohoho...no - widze ze kolezance juz nie musze mowic o co mi chodziło-tak trzymac!!!!!!!:-D
Pysia510 -glowa do gory -nie trac nadziei -moze fasolka juz sie przyczila...kto wie, kto wie....

Więc raz jeszcze na dzisiaj -żebyście nie zapomnialy -OPTYMIZM!!!!!! To haslo przewodnie forum "starające się 2008"!!!!

Pozdrawiam was serdecznie i do wieczorka kochane!!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry