reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

mgk- kochanie z tymi objawami to sie kompletnie nie przejmuj.. nie wiem czy tobie to pislam czy innej dziewczynie ale moja kolezanka nie miala zadnych objawow dopeiro w 8 tyg zaczela wymiotowac, a tak zadnych , kompletnie nic,, wiec ni sie nie przejmuj,, one napewno przyjda tylko w swoim czasie i moze wiecej a moze jeden..
veritaserum71 - jeszcze raz gratuluje, my tez staralismys ie pol roku, ale w tym czasie mozemy zaliczyc rowniez operacje ktora pomogla:-D
lilu19- jak spedzilas urodzinki i jak wyjazd do rodzinki?? ale sie zrymowalo hehe:-D
kingus- kochanie a ty gdzie zniklas... smutno tu bez ciebie:-(

jak to dobrze ze jeszcze 2 dni wolnego... kurcze cudownie... :-D:-D:-D
teraz z mezem szukamy jakiegos autka bo trzeba kupic bo nasze strae uno ledwo co zipie... i jutro wybieramy sie na wycieczke po komisach:):-D:-D:-D
Przynajmniej czeka cie wiekszy zakup:-D bo ja bylam tylko na wycieczce w Tesco;-)
 
reklama
mgk dzieki bede robic tak jak mowilas 22 i od 20 toaleta dla mnie nie istnieje :-):-) a ty kochana nie wydziwiaj tylko sie ciesz ze mozesz czerpac z tego cudownego okresu sama radosc bo pewnie nie potrwa to dlugo i za pare tyg bedziesz za tym tesknic trzymajac glowe nad klozetem ale tego tez bede ci zazdroscic :-D:-D
 
Calineczko i inne dziewczyny, wiem co piszę o tym odstresowaniu i nie myśleniu tylko o tym czy tym razem sie udało. Spokój i odpowiednie nastawienie psychiczne jest jak najbardziej na miejscu. Przykład: koleżanka po diagnozie lekarza że nie będzie miała dzieci zaszła w ciążę i ma cudownego dzidziusia a w końcu i ja..... urodziłam się jak mama miała 32 lata, starali się o dziecko 7 lat. Zaszła w ciążę jak mieli już załatwioną adopcję dziecka ( nie myśleli już o tym). No i po mnie było jeszcze dwóch braci....
:-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
mgk dzieki bede robic tak jak mowilas 22 i od 20 toaleta dla mnie nie istnieje :-):-) a ty kochana nie wydziwiaj tylko sie ciesz ze mozesz czerpac z tego cudownego okresu sama radosc bo pewnie nie potrwa to dlugo i za pare tyg bedziesz za tym tesknic trzymajac glowe nad klozetem ale tego tez bede ci zazdroscic :-D:-D

Oj tak, wyjelas mi to z ust Agalotta ;-)
 
mgk dzieki bede robic tak jak mowilas 22 i od 20 toaleta dla mnie nie istnieje :-):-) a ty kochana nie wydziwiaj tylko sie ciesz ze mozesz czerpac z tego cudownego okresu sama radosc bo pewnie nie potrwa to dlugo i za pare tyg bedziesz za tym tesknic trzymajac glowe nad klozetem ale tego tez bede ci zazdroscic :-D:-D
Jestescie KOCHANE glowa nad klozetem:szok: ale nie bede sama bo wkrotce WY do mnie dolaczycie:happy2:
 
no wlasnie te wstretne ;-) babiszony z II tylko wymyslaja i wymyslaja ze za malo mdli ze za bardzo mdli ze tu je ciagnie a tam to wogole...:-) kochane cieszcie sie i nie zapominajcie jak to bylo przed jak dlugo czekalyscie i jak jest duzo nam ktore chetnie znalazyby sie na waszym miejscu bardzo mocno was sciskam i gratuluje i juz koniec z szukaniem dziury w calym ok?? no poprawic sie tu nam :-D:-D:-D
 
Calineczko i inne dziewczyny, wiem co piszę o tym odstresowaniu i nie myśleniu tylko o tym czy tym razem sie udało. Spokój i odpowiednie nastawienie psychiczne jest jak najbardziej na miejscu. Przykład: koleżanka po diagnozie lekarza że nie będzie miała dzieci zaszła w ciążę i ma cudownego dzidziusia a w końcu i ja..... urodziłam się jak mama miała 32 lata, starali się o dziecko 7 lat. Zaszła w ciążę jak mieli już załatwioną adopcję dziecka ( nie myśleli już o tym). No i po mnie było jeszcze dwóch braci....
:-):-):-):-):-):-):-):-):-)
niunia ale nie wiem jak inne dziewczyny ale ja sie wcale nie stresuje poprostu wyszukuje objawow bo jestem strasznie niecierpliwa , zawsze wszystko chce juz a tu 2 tyg czekania na + lub - , ale ogolnie wcale to dla mnie nie stres ale jak mowi calineczka calkiem przyjemne oczekiwanie, jak @ przyjdzie to trudno bede dalej sie starac , nie ucieszy mnie to ale nic nie zmienie taki los i tak do nastepnej @
 
Calineczko i inne dziewczyny, wiem co piszę o tym odstresowaniu i nie myśleniu tylko o tym czy tym razem sie udało. Spokój i odpowiednie nastawienie psychiczne jest jak najbardziej na miejscu. Przykład: koleżanka po diagnozie lekarza że nie będzie miała dzieci zaszła w ciążę i ma cudownego dzidziusia a w końcu i ja..... urodziłam się jak mama miała 32 lata, starali się o dziecko 7 lat. Zaszła w ciążę jak mieli już załatwioną adopcję dziecka ( nie myśleli już o tym). No i po mnie było jeszcze dwóch braci....
:-):-):-):-):-):-):-):-):-)

wiesz ja to wszystko rozumiem
ale ja sie naprawdę czuje jakbym była w ciąży
no to się ciesze :))
Poza tym ja stosuje samokontrole umysłu , a ta metoda ma wpływ na ciało :)
takze jeżeli jakim cudem nie jestem jeszcze w ciąży to wkrótce będę
ale ja raczej jestem :)
 
Agalotta dle mnie toaleta nie istniala juz tak okolo 17. maz mnie pilnowal :angry: sedes na kludke:sorry2: zartuje;-) czytalam ze wystarczy wstrzymywac 2 godz ale ja dla ostroznosci trzymalam 4 i oplacalo sia:happy2:
 
reklama
no wlasnie te wstretne ;-) babiszony z II tylko wymyslaja i wymyslaja ze za malo mdli ze za bardzo mdli ze tu je ciagnie a tam to wogole...:-) kochane cieszcie sie i nie zapominajcie jak to bylo przed jak dlugo czekalyscie i jak jest duzo nam ktore chetnie znalazyby sie na waszym miejscu bardzo mocno was sciskam i gratuluje i juz koniec z szukaniem dziury w calym ok?? no poprawic sie tu nam :-D:-D:-D
Obiecuje poprawe:zawstydzona/y:;-)
 
Do góry