reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
witam drogie kolezanki "z placu boju" ja juz ten miwsiac odpuscilam mam te plamienia do @ 2 dni wiec niestety przyjdzie :-(ale sie zalamuje:nerd: od przyszlej owu chce sie za siebie wziac do tej pory tylko sie przytulalam:zawstydzona/y::zawstydzona/y: i nic poza tym nie robilam aby pomoc fasolce i tu mi potrzebna wasza pomoc jak @ sie skonczy zaczynam mierzyc temp i chce robic testy na owu napiszcie prosze na co powinnam uwazac kiedy o jakiej porze robic test i czy mozna do tego miec zaufanie czy raczej tak 50\50 jak macie jeszcze jakies uwagi to chetnie sie z nimi zapoznam z gory dziekuje :-)
 
Nadzieja umiera ostatnia....
Tylko to przychodzi mi na myśl jak was czytam, ponieważ tyle piszecie o objawach, a jednak może coś tam jest......itd, itd;-)
Nie to żebym była wredna ale nie lubię rozczarowań! Ja przestałam sie nakręcać!
Dziewczyny, rozczarowanie, kolejny zawód źle na wasz organizm wpływa.:dry: A to szkodzi....



ale to jest takie cudowne uczucie jak czuje się jakbym była w ciąży , ze nawet jak dostane miesiączkę , to i tak nie będę mocno rozczarowana bo te uczucie jest cudowne i już :))
Poza tym co mi szkodzi się dobrze czuć :))
 
witam drogie kolezanki "z placu boju" ja juz ten miwsiac odpuscilam mam te plamienia do @ 2 dni wiec niestety przyjdzie :-(ale sie zalamuje:nerd: od przyszlej owu chce sie za siebie wziac do tej pory tylko sie przytulalam:zawstydzona/y::zawstydzona/y: i nic poza tym nie robilam aby pomoc fasolce i tu mi potrzebna wasza pomoc jak @ sie skonczy zaczynam mierzyc temp i chce robic testy na owu napiszcie prosze na co powinnam uwazac kiedy o jakiej porze robic test i czy mozna do tego miec zaufanie czy raczej tak 50\50 jak macie jeszcze jakies uwagi to chetnie sie z nimi zapoznam z gory dziekuje :-)
AGALOTTA test na owulke mnie nie zawiodl.stosowalam je kilka miesiecy. na poczatku robilam je o roznych porach i w ogole nie pokazywaly mi owulki. jak doczytalam o nich wszystko na necie to juz bylo ok. chyba juz pisalam Ci ze testy najlepiej robic okolo 22 i dwie godziny przed testowaniem trzeba wstrzymac mocz i nie pic za duzo w tym czasie. u mnie poskutkowalo i u kolezanek tez. teraz pora na Ciebie;-) powodzenia:tak:
 
AGALOTTA test na owulke mnie nie zawiodl.stosowalam je kilka miesiecy. na poczatku robilam je o roznych porach i w ogole nie pokazywaly mi owulki. jak doczytalam o nich wszystko na necie to juz bylo ok. chyba juz pisalam Ci ze testy najlepiej robic okolo 22 i dwie godziny przed testowaniem trzeba wstrzymac mocz i nie pic za duzo w tym czasie. u mnie poskutkowalo i u kolezanek tez. teraz pora na Ciebie;-) powodzenia:tak:
pamietam pamietam i serdecznie dziekuje ale co jest na nim napisane jesli chodzi o pore testowania i czy musi minac kilka miesiecy zeby zaczal pokazywac owu (bo tak dlugo to nie chcialabym czekac;-)) i mierzylas tez temp i jesli mozna wiedzie ma to znaczenie czy przytulanki sa rano czy wieczorem
 
mgk- kochanie z tymi objawami to sie kompletnie nie przejmuj.. nie wiem czy tobie to pislam czy innej dziewczynie ale moja kolezanka nie miala zadnych objawow dopeiro w 8 tyg zaczela wymiotowac, a tak zadnych , kompletnie nic,, wiec ni sie nie przejmuj,, one napewno przyjda tylko w swoim czasie i moze wiecej a moze jeden..
veritaserum71 - jeszcze raz gratuluje, my tez staralismys ie pol roku, ale w tym czasie mozemy zaliczyc rowniez operacje ktora pomogla:-D
lilu19- jak spedzilas urodzinki i jak wyjazd do rodzinki?? ale sie zrymowalo hehe:-D
kingus- kochanie a ty gdzie zniklas... smutno tu bez ciebie:-(

jak to dobrze ze jeszcze 2 dni wolnego... kurcze cudownie... :-D:-D:-D
teraz z mezem szukamy jakiegos autka bo trzeba kupic bo nasze strae uno ledwo co zipie... i jutro wybieramy sie na wycieczke po komisach:):-D:-D:-D
 
pamietam pamietam i serdecznie dziekuje ale co jest na nim napisane jesli chodzi o pore testowania i czy musi minac kilka miesiecy zeby zaczal pokazywac owu (bo tak dlugo to nie chcialabym czekac;-)) i mierzylas tez temp i jesli mozna wiedzie ma to znaczenie czy przytulanki sa rano czy wieczorem[/qu
Pokaze odrazu jesli tylko bedziesz robic go tak jak pisalam. serio. my przytulanki zaczynalismy od dnia kiedy pokazaly sie 2 kreski i tak przez 4-5 dni. bo na tescie pisze ze owulacja od momentu pojawienia sie 2 kresek wystapi w przeciagu od 24- 36 godz. ale my zaczymalismy jak tylko sie pokazaly zeby nie przegapic momentu i to w roznych porach dnia. ja temp nie mierzylam chciaz tez o tym czytalam i wiem jak to robic. moim zdaniem testy sa super:tak: testuj kochana
 
reklama
mgk- kochanie z tymi objawami to sie kompletnie nie przejmuj.. nie wiem czy tobie to pislam czy innej dziewczynie ale moja kolezanka nie miala zadnych objawow dopeiro w 8 tyg zaczela wymiotowac, a tak zadnych , kompletnie nic,, wiec ni sie nie przejmuj,, one napewno przyjda tylko w swoim czasie i moze wiecej a moze jeden..
veritaserum71 - jeszcze raz gratuluje, my tez staralismys ie pol roku, ale w tym czasie mozemy zaliczyc rowniez operacje ktora pomogla:-D
lilu19- jak spedzilas urodzinki i jak wyjazd do rodzinki?? ale sie zrymowalo hehe:-D
kingus- kochanie a ty gdzie zniklas... smutno tu bez ciebie:-(

jak to dobrze ze jeszcze 2 dni wolnego... kurcze cudownie... :-D:-D:-D
teraz z mezem szukamy jakiegos autka bo trzeba kupic bo nasze strae uno ledwo co zipie... i jutro wybieramy sie na wycieczke po komisach:):-D:-D:-D
mowisz? juz myslalam ze to nie jest normalne tak bez objawow. ale ok. dzieki:happy2: postaram sie nie zamartwiac
 
Do góry