reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Ja kupowalam w aptece first response za ok 14 euro i dwa razy kupilam clearblue ale nie digital ( bo nie bylo ) tylko te +/- za 20 euro wiec myslalam ze te digital beda kosztowac ok 30 euro a Ty mowisz ze tansze od frist-ow, fajnie :happy2: no chyba ze tylko w bootsie sa takie tanie :confused:

KINGUS- Co slychac ? gdzie sie podziewasz kochana ?


Wlasnie bylam w Bootsie. Kupilam testy na potwierdzenie. Dwa na wszelki wypadek:zawstydzona/y:
Przed chwila zrobilam test i dwie grube kreseczki :-D:-D

Lilu19
Tak sie wlasnie sklada, ze w bootsie jest promocja i przy testach FirstResponse placisz za jeden a drugi masz za darmo :-)
A Clearblue digital jest za 22Euro (tyle ze to cena za dwa testy w pudelku, wiec sie oplaca:-))
Niewiem jak w innych bootsach, ale ja kupuje na Rathmines (a wlascieiw kupowalam) :-D

A tak wogole to nie przestaje sie usmiechac :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Jednak testy chyba nie klamia:tak: dbajmy teraz o nasze dzidzie:-D Gratuluje kolezanko:-)

Oj, nawet nie wiesz jak sie balam spojzec na ten drugi test:zawstydzona/y:
Balam sie ze bedzie tylko jedna kreseczka, ze pierwszy test sie pomylil, a to byloby WIELKIE roczarowanie

Jestem szczesliwa :-D a przedewszystkim ulzylo mi....te nerwy w czasie robienie testow sa okropne:wściekła/y:

Mam nadzieje dziewczyny, ze los juz przy najblizszym testowaniu zaoszczedzi wam rozczarowan, bo wiem jak to boli i wiem jak bardzo zaslugujecie na te dwie wspaniale kreseczki :-D

Dziekuje raz jeszcze za wszystkie gratulecje:-)
 
Wlasnie bylam w Bootsie. Kupilam testy na potwierdzenie. Dwa na wszelki wypadek:zawstydzona/y:
Przed chwila zrobilam test i dwie grube kreseczki :-D:-D

Lilu19
Tak sie wlasnie sklada, ze w bootsie jest promocja i przy testach FirstResponse placisz za jeden a drugi masz za darmo :-)
A Clearblue digital jest za 22Euro (tyle ze to cena za dwa testy w pudelku, wiec sie oplaca:-))
Niewiem jak w innych bootsach, ale ja kupuje na Rathmines (a wlascieiw kupowalam) :-D

A tak wogole to nie przestaje sie usmiechac :zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Jeszcze raz GRATULUJE :-D:-D:-D
Ja w samym centrum nie mieszkam, ale mam niedaleko i tak sie sklada ze w tygodniu bede w centrum bo musze jechac do TAX-u wiec zajde do wszystkich Boods-ow po drodze :-)

A tak wogole dziewczyny pomyslicie ze jestem stuknieta :zawstydzona/y: wczoraj robilam test, TAK i posalam ze niestety I kreska, ale po blizszym przyjzeniu sie testowi pod switlo widzilam cien drugiej kreseczki :zawstydzona/y: w sumie nadal widze:dry:tylko musze sie pozadnie przyjzec bo inaczej go nie widac, kazalam sie mojemu M dokladnie przyjzec ale on widzi tylko jedna gruba kreske w okienki C :no: i nie wiem czy to moja wyobraznia dziala :baffled: bo przeciez mam moze 0.00001 % zajscia w ciaze przy cyklu 65 dniowym i bezowulacyjnym :wściekła/y: Chyba musze sie wybrac do okulisty :szok:
 
Ostatnia edycja:
reklama
no to Pysiu jedziemy na jednym wózku, kiedy testujemy??

tyle ze mnie boli sam dol brzucha a powinno chyba bolec blizej pępka , i tak tez na dole bolalo mnie ostatnio i nic ..nie lubie czekac


Jak sie nie zjawi @ ( TO COS), to pomyślałam, ze zatestuję 12.11, bo miesiączki mam nieregularne , wiec nie moge dokłanie okreslic terminu@:nerd:

no to za tydzien razem testujemy , tyle ze ja nie szukam objawow bo mnie organizm zawsze oszukuje , czekam wiec na termin @ , chociaz znajac zycie przyjdzie szybciej niz za tydzien,
przed chwila pisalam ze brzuszek powinien pobolewac w okolicach pępka i prosze wstalam i zaczal wlasnie tam bolec wiec straszne mi robi psikusy

Ja tez czekam na @ i próbuje sie nie nakrecac, ale z drugej str. ciagle o tym myślę, mnie troszeczke ból popołudniu odpuścił i w końcu nie wzięłam nospy ale jak mówisz, że "groszki nie są szkoodliwe" to wezme kiedy ból sie stanie uporczywy.:zawstydzona/y::errr::oo::errr::zawstydzona/y:

ja od nie dawna sie staram i zawsze tak tydzień przed miesiączka juz miałam objawy odczuwalne dla wszystkich :)) + czasami bol podbrzusza a teraz nic .. spokój i radość
ja Calineczko mialam tak ostatnio zero objawow cisza, zero boli itp i tez nie poszlo wiec u mnie wszystko mozliwe dlatego wogole nie patrze na sygnaly wysylane przez móżdżek, poprostu czekam

ale wiecie co moj taki bliski kolega z pracy powiedzial mi w piatek ze on wie ze ja zaciazylam bo przytylam, mowie mu ze nie ale on sie upiera , mowi ze sie zmienilam oj jakze bym chciala mu wierzyc tz by mial racje[/quote]

Tez mam w pracy kolege , który ma rengena na ciaze i zawsze wie która jest w ciąży ( ciekawe że to faceci a nie kobitki poznaja sie na ciążach szybciej).:-):-):-D:-D:-):-)

Czesc moje kochane staraczki!ja oczekuje jutrzejszej@.nie czuje sie dzisiaj dobrze.sniadanie weszlo mi w miare,ale obiad katastrofa.jest mi niedobrze i nie mam apetytu.mysle,ze to przed jutrzejsza @.moze to glupie,ale jesli nie dostane@ w nocy,to rano zrobie sobie tescik(lezy juz od dluzszego czasu w szufladzie i czeka).mialam kilka objawow,ktore moglyby wskazywac na ciaze,ale nawet o nich nie pisze,bo organizm kobiety plata takie figle,ze mozna sie nabrac.ja juz sie nie nabiore i napewno jutro @ przylezie:-(.juz jutro wszystko sie wyjasni i od razu do was napisze,bo wydaje mi sie,ze bede potrzebowala waszego wsparcia.sle buziaki i pozdrowka;-):blink:;-):blink:

Ja naprzykład przed @ mam apetyn na wszystko słodkie kwaśne, ostre mogłabym chłonac jedno po drugim jak odkurzacz - teraz tez tak mam -:-:)nerd::-(



Nadzieja umiera ostatnia....
Tylko to przychodzi mi na myśl jak was czytam, ponieważ tyle piszecie o objawach, a jednak może coś tam jest......itd, itd;-)
Nie to żebym była wredna ale nie lubię rozczarowań! Ja przestałam sie nakręcać!
Dziewczyny, rozczarowanie, kolejny zawód źle na wasz organizm wpływa.:dry: A to szkodzi....
Tak poza tym moja @ już mija (zaczęła sie w czwartek dziś już plamki) i nie mogę doczekać się gorącego seksu z mężem. Już teraz jak patrzę na niego leżącego na tapczanie jak sexsssownie przewraca kartki w książce.......mniam aż mam ochotę go schrupać.
Teraz sex ma u nie jakiś określony cel i nie podchodzę do tego jak do obowiązku małżeńskiego tylko czekam na to z wielką przyjemnością. A takie nastawienie pomaga mi się bardzo rozluźnić:cool2::-):cool2::-D:cool2:


Kochana jaka ty napalona jestes, nie wiem czy wyttrzymasz do końca @ bez przytlanek z ukochanym:-D:-D:rolleyes::rolleyes::-D:-D


witam drogie kolezanki "z placu boju" ja juz ten miwsiac odpuscilam mam te plamienia do @ 2 dni wiec niestety przyjdzie :-(ale sie zalamuje:nerd: od przyszlej owu chce sie za siebie wziac do tej pory tylko sie przytulalam:zawstydzona/y::zawstydzona/y: i nic poza tym nie robilam aby pomoc fasolce i tu mi potrzebna wasza pomoc jak @ sie skonczy zaczynam mierzyc temp i chce robic testy na owu napiszcie prosze na co powinnam uwazac kiedy o jakiej porze robic test i czy mozna do tego miec zaufanie czy raczej tak 50\50 jak macie jeszcze jakies uwagi to chetnie sie z nimi zapoznam z gory dziekuje :-)

Stanowcze postanowienie rozumien ze termomet w ruch, wycieczka do apteki po tesciki owu zaplanowana, to rozumiem - porzadna staraczka i trzymam kciuki za nastepny cykl:happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2:

mgk - gratuluję dwóch pięknych II:-D:-D:-D:-D:-D

tikanis jak sie udało spotkanie po latach?:rofl::rofl::rofl:

kinguś piksellka co u was dziewczynki? :happy2::happy2::-):-):happy2::happy2:

Lilu musisz zrobic jeszcze jeden dla pewności kciuki zacisniete na dwie piękne czerone i grube krechy , a co................ a Ty kochan mylisz sie rzadko więc.....;-);-);-);-) główka do góry i siusiamy tescik :tak::tak:
Nie łam sie kochana nie ty......., nie pozwolimy ci na smutki, pamiętasz jak nas zawsze pocieszałas i podtrzymywałaś na duchu i wogóle kazałaś nam mysleś pozytywnie?
Teraz te wszystkie rady proszę szybciutko zastosować do siebie bo jak nie.....
To bedziesz miała doczynienia z całą ekipą BBa troche nas tu jest
 
Ostatnia edycja:
Do góry