reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Własnie moje Drogie- Wy tu tak o tych testach owu, a ja jeszcze zielona w tej kwestii:zawstydzona/y: Czy mogłaby mi któraś z Was napisać ile takie testy kosztują i ile w miesiącu się ich robi? :zawstydzona/y: :zawstydzona/y: :zawstydzona/y:
 
reklama
Jeszcze raz GRATULUJE :-D:-D:-D
Ja w samym centrum nie mieszkam, ale mam niedaleko i tak sie sklada ze w tygodniu bede w centrum bo musze jechac do TAX-u wiec zajde do wszystkich Boods-ow po drodze :-)

A tak wogole dziewczyny pomyslicie ze jestem stuknieta :zawstydzona/y: wczoraj robilam test, TAK i posalam ze niestety I kreska, ale po blizszym przyjzeniu sie testowi pod switlo widzilam cien drugiej kreseczki :zawstydzona/y: w sumie nadal widze:dry:tylko musze sie pozadnie przyjzec bo inaczej go nie widac, kazalam sie mojemu M dokladnie przyjzec ale on widzi tylko jedna gruba kreske w okienki C :no: i nie wiem czy to moja wyobraznia dziala :baffled: bo przeciez mam moze 0.00001 % zajscia w ciaze przy cyklu 65 dniowym i bezowulacyjnym :wściekła/y: Chyba musze sie wybrac do okulisty :szok:

No to kochana teraz to juz musisz zrobic drugi test, bo umieram z ciekawosci :-)

Dzisiaj bylam na stronce z wynikami pozytywnych testow, ktora zamiescilas ostatnio...widzialas u siebie jakies podobienstwo?
Mam nadzieje, ze to pozytywny cien :tak:
bede czekac na dobre wiadomosci :-D
 
No to kochana teraz to juz musisz zrobic drugi test, bo umieram z ciekawosci :-)

Dzisiaj bylam na stronce z wynikami pozytywnych testow, ktora zamiescilas ostatnio...widzialas u siebie jakies podobienstwo?
Mam nadzieje, ze to pozytywny cien :tak:
bede czekac na dobre wiadomosci :-D

tak :zawstydzona/y: zaraz sprobuje skopiowac :sorry2:

127.jpg
129.jpg


mniej wiecej byla taka :happy2:


Kingus- kochana odezwij sie prosiem :hmm:


dobranoc dziewczynki ja uciekam spac :-D
 
Ostatnia edycja:
tak :zawstydzona/y: zaraz sprobuje skopiowac :sorry2:

127.jpg
129.jpg


mniej wiecej byla taka :happy2:
Hej
Na moim teście druga kreska też była słaba ale była. Robiłam go w tamtą środę i do tej pory @ nie mam. W tym tygodniu idę do lekarza. Tak że glowa do góry może faktycznie zrób drugi. Ja tam po tym jednym wiem, że jestem w ciąży. Cycychy bolą mnie też inaczej tak jak dziewczyny opisują, kłucie w brzuszku miałam tak zaraz po owulacji i przytulankach. Poza tym teraz to trochę mam zawroty głowy rano Aha i na słodkie nie mogę się patrzyć. Pozdrawiam wszystkie mamusie te wyczekujące II i zafasolkowane:):-)
 
Co za dzien... wieczorem poszlam do lazienki i zobaczylam, ze plamie :( Na papierze bylo co prawda bardzo niewiele i to (przepraszam za opis) powiedzialabym nawet nie krew jako taka, a po prostu czerwone niteczki sluzu. Zobaczymy jak sie bedzie sytuacja rozwijac, ale boje sie najgorszego...
 
Witam kobietki :-)

Veritaserum ogromniaste gratulacje :tak::tak::tak:

Lilu a ja tam widzę drugą kreskę :tak: tylko strasznie blada i prawie niewidoczna. Mam nadziję, że jednak jest :-)

No a ja mam pytanko bo pewnie bardziej obykane jesteście ode mnie w testach. Cykle mam jak w zegarku (29 dni), czasem różnica jednego dnia. No i parę 07.11 zobaczyłam w kalendarzyk i oświeciło mnie, że @ spóźnia się 13 dni :szok: Zrobiłam test (wieczorkiem z niecierpliwości) i wyszedł negatywny :-(. Od rana czuję piersi jak na @ (lekko opuchnięte i wrażliwsze) a @ nadal nie ma. Czy możliwe, że test jeszcze nie wykrył ciąży?? Jak @ się nie pojawi to w środę zrobię betę i bedzie wiadomo.
 
Czesc dziewczynki!ja od rana juz nie moge spac,bo wstalam robic test,no i oczywiscie I kreska.wczoraj wieczorem mialam silne bole w podbrzuszu,tak na samym srodku,tak jakby ktos wsadzil mi do brzucha rozgrzany wegielek.myslalam,ze w nocy napewno @przylezie,ale na razie nic.poki co nie nakrecam sie i czekam.odezwe sie dzisiaj.przepraszam dziewczynki testujace jutro,mialysmy testowac razem,ale te bole mnie totalnie zmylily.buziaki!!!:happy::happy::happy:
 
Witajcie dziewczynki, zycze miłego dnia i usmiechniętej buzi:-):-):-)

emma2 I kreseczka - no przeciez my jesteśmy do tego przywyczajone jak nikt inny, ale z drugiej strony jak nie ma @ to jest promyczek nadzieji zawsze.
Więc kochana główka do góry. ;-)
 
Pysia masz rację chyba jutro musimy poprzytulać się z M. Do wczoraj temp 36,5 a dzisiaj już 36,7. Mam nadzieje że zdążymy, chciała bym dać prezent M na urodziny (6.12). Był by najlepszy z dotychczasowych.:-)
 
reklama
Do góry