reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Mgk ale ja bardzo bym chciala przytyc i jakos nie widze roznicy zwlaszcza ze to bylo z 5 dni po owu i nie bardzo mozliwe ale on sie upiera i mowi ze czaka na moj tel ze jestem , oj oby sie nie mylil dziwne bo waga stoi ani rusz do gory
Mi tesciowka powiedziala okolo 2 tyg temu. no dziwne to dziwne bo wszyscy mowia ze na poczatku sie chudnie:confused: u mnie tez waga teraz stoi po owulce rzeczywiscie mnie przybylo:baffled:
testuj kochana moze akurat:tak: trzymam kciuki:happy2:
 
reklama
Czesc moje kochane staraczki!ja oczekuje jutrzejszej@.nie czuje sie dzisiaj dobrze.sniadanie weszlo mi w miare,ale obiad katastrofa.jest mi niedobrze i nie mam apetytu.mysle,ze to przed jutrzejsza @.moze to glupie,ale jesli nie dostane@ w nocy,to rano zrobie sobie tescik(lezy juz od dluzszego czasu w szufladzie i czeka).mialam kilka objawow,ktore moglyby wskazywac na ciaze,ale nawet o nich nie pisze,bo organizm kobiety plata takie figle,ze mozna sie nabrac.ja juz sie nie nabiore i napewno jutro @ przylezie:-(.juz jutro wszystko sie wyjasni i od razu do was napisze,bo wydaje mi sie,ze bede potrzebowala waszego wsparcia.sle buziaki i pozdrowka;-):blink:;-):blink:
to ja trzymam cala noc kciukasy , bardzo mocno
 
wiecie najlepsze jest to ze moj mąż mi ciagle mówi ze jestem w ciazy
i traktuje mnie tak jakbym byla w ciazy
czyli nie mogę sie przemęczać ani denerwować etc :) Fajne to jest :)
 
Czesc moje kochane staraczki!ja oczekuje jutrzejszej@.nie czuje sie dzisiaj dobrze.sniadanie weszlo mi w miare,ale obiad katastrofa.jest mi niedobrze i nie mam apetytu.mysle,ze to przed jutrzejsza @.moze to glupie,ale jesli nie dostane@ w nocy,to rano zrobie sobie tescik(lezy juz od dluzszego czasu w szufladzie i czeka).mialam kilka objawow,ktore moglyby wskazywac na ciaze,ale nawet o nich nie pisze,bo organizm kobiety plata takie figle,ze mozna sie nabrac.ja juz sie nie nabiore i napewno jutro @ przylezie:-(.juz jutro wszystko sie wyjasni i od razu do was napisze,bo wydaje mi sie,ze bede potrzebowala waszego wsparcia.sle buziaki i pozdrowka;-):blink:;-):blink:

Witaj Emma, jestem nowa, zatem- milo Cię poznać;-)
Będę trzymała kciuki żeby jednak w nocy nic sie nie wydarzyło i oby teścik rano wyszedł pozytywnie :tak:
No niestety organizm potrafi nas nabrać, ale pamiętaj, ze nie zawsze..Czasem oczywiste objawy okazuja się poprostu.. objawami ;-)
 
Czesc moje kochane staraczki!ja oczekuje jutrzejszej@.nie czuje sie dzisiaj dobrze.sniadanie weszlo mi w miare,ale obiad katastrofa.jest mi niedobrze i nie mam apetytu.mysle,ze to przed jutrzejsza @.moze to glupie,ale jesli nie dostane@ w nocy,to rano zrobie sobie tescik(lezy juz od dluzszego czasu w szufladzie i czeka).mialam kilka objawow,ktore moglyby wskazywac na ciaze,ale nawet o nich nie pisze,bo organizm kobiety plata takie figle,ze mozna sie nabrac.ja juz sie nie nabiore i napewno jutro @ przylezie:-(.juz jutro wszystko sie wyjasni i od razu do was napisze,bo wydaje mi sie,ze bede potrzebowala waszego wsparcia.sle buziaki i pozdrowka;-):blink:;-):blink:
Oby to dawala ci popalic mala fasolka. ja wcinam wszystko i w sumie jadla bym caly czas ale jakos caly czas czuje jakbym miala pelny zoladek, no i odbija mi sie caly czas:baffled:
 
reklama
Nadzieja umiera ostatnia....
Tylko to przychodzi mi na myśl jak was czytam, ponieważ tyle piszecie o objawach, a jednak może coś tam jest......itd, itd;-)
Nie to żebym była wredna ale nie lubię rozczarowań! Ja przestałam sie nakręcać!
Dziewczyny, rozczarowanie, kolejny zawód źle na wasz organizm wpływa.:dry: A to szkodzi....
Tak poza tym moja @ już mija (zaczęła sie w czwartek dziś już plamki) i nie mogę doczekać się gorącego seksu z mężem. Już teraz jak patrzę na niego leżącego na tapczanie jak sexsssownie przewraca kartki w książce.......mniam aż mam ochotę go schrupać.
Teraz sex ma u nie jakiś określony cel i nie podchodzę do tego jak do obowiązku małżeńskiego tylko czekam na to z wielką przyjemnością. A takie nastawienie pomaga mi się bardzo rozluźnić:cool2::-):cool2::-D:cool2:

 
Do góry