reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
ja Calineczko mialam tak ostatnio zero objawow cisza, zero boli itp i tez nie poszlo wiec u mnie wszystko mozliwe dlatego wogole nie patrze na sygnaly wysylane przez móżdżek, poprostu czekam

ale wiecie co moj taki bliski kolega z pracy powiedzial mi w piatek ze on wie ze ja zaciazylam bo przytylam, mowie mu ze nie ale on sie upiera , mowi ze sie zmienilam oj jakze bym chciala mu wierzyc tz by mial racje
Mozliwe, bo ja tez przytylam:tak: mi powiedziala to tesciowa i nie wiedzialam czy to jak u tesciowych: zlosliwosc czy prawda. ale sama przeciez widze po sobie. przytylam troche niestety:baffled:[/quote]


ja tez lekko przytyłam
bo dałam sobie spokój z pilnowaniem kalorii
 
Mgk ale ja bardzo bym chciala przytyc i jakos nie widze roznicy zwlaszcza ze to bylo z 5 dni po owu i nie bardzo mozliwe ale on sie upiera i mowi ze czaka na moj tel ze jestem , oj oby sie nie mylil dziwne bo waga stoi ani rusz do gory
 
O to u Ciebie juz dwie krechy byly na pieciu testach?? No to kochana gratulacje!! :-) i nie martw sie- tylko dbaj o siebie i fasolcie :tak:
W ogole to uwazam ze to powinno byc tak ze wszystkie powinnysmy juz wiedziec nastepnego dnia po "przytulanku" z meżusiem, a my tu tyle nerwow musimy zjesc zanim sie cokolwiek wyjasni!:-p
 
Czesc moje kochane staraczki!ja oczekuje jutrzejszej@.nie czuje sie dzisiaj dobrze.sniadanie weszlo mi w miare,ale obiad katastrofa.jest mi niedobrze i nie mam apetytu.mysle,ze to przed jutrzejsza @.moze to glupie,ale jesli nie dostane@ w nocy,to rano zrobie sobie tescik(lezy juz od dluzszego czasu w szufladzie i czeka).mialam kilka objawow,ktore moglyby wskazywac na ciaze,ale nawet o nich nie pisze,bo organizm kobiety plata takie figle,ze mozna sie nabrac.ja juz sie nie nabiore i napewno jutro @ przylezie:-(.juz jutro wszystko sie wyjasni i od razu do was napisze,bo wydaje mi sie,ze bede potrzebowala waszego wsparcia.sle buziaki i pozdrowka;-):blink:;-):blink:
 
reklama
Mozliwe, bo ja tez przytylam:tak: mi powiedziala to tesciowa i nie wiedzialam czy to jak u tesciowych: zlosliwosc czy prawda. ale sama przeciez widze po sobie. przytylam troche niestety:baffled:


ja tez lekko przytyłam
bo dałam sobie spokój z pilnowaniem kalorii [/quote]

Jesli moge sie wtracic- ja mam z kolei tak, ze mimo ze od dwoch miesiecy jem o wiele mniej, to jednak nie spadlam z wagi ani troche, a przeciez powinnam. A tymczasem nic z tego- dalej waze tyle ile wazylam( a nawet troszke wiecej), ale wlasciwie nie chce sobie wkrecac niczego, bo wiecie- sila autosugestii tez dziala i to bardzo :-p
 
Do góry