reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

czesc ja tez raczej odpadam od wczoraj mam identyczne uplawy wiec jestem pewna ze we wtorek @ sie pojawi no coz znowu miesiac z glowy:-(

kochana przestan jestes w ciazy!!!! uwierz w koncu i sie ciesz :-)
Powoli chyba zaczyna to do mnie docierac, boje sie jak cholera:sorry2: ale bede MAMA:-D
 
reklama
Witam wszytskie Staraczki (i od razu na wstępie życze wszystkim dwóch kreseczek:tak:)
Ja tez właściwie miałam nadzieję że je ujrzę na swoim teście pare ładnych dni temu (ale o tym wszytskim napisałam w temacie "Ciąża i objawy ciąży" coby Wam tu nie zasmiecać;) )
Zastanawiam się od kilku dni co by było gdyby jednak były te dwie piękne krechy- no chyba bym padła ze szczęścia..
 
Witam wszytskie Staraczki (i od razu na wstępie życze wszystkim dwóch kreseczek:tak:)
Ja tez właściwie miałam nadzieję że je ujrzę na swoim teście pare ładnych dni temu (ale o tym wszytskim napisałam w temacie "Ciąża i objawy ciąży" coby Wam tu nie zasmiecać;) )
Zastanawiam się od kilku dni co by było gdyby jednak były te dwie piękne krechy- no chyba bym padła ze szczęścia..
Hej:-) czytalam wlasnie to co napisalas w tamtym temacie i nie mam pojecia co sie moze dziac:no: u mnie zaskoczeniem byl bol podczas przytulanek zanim zrobilam test, czulam klucie i bylo to bardzo bardzo nie fajne juz po tym wiedzialam ze cos ze mna jest nie halo. zrobilam test i tu 2 kreski. staraj sie i badz dobrej mysli;-)
 
[quote=adolfina;2848115]no to za tydzien razem testujemy , tyle ze ja nie szukam objawow bo mnie organizm zawsze oszukuje , czekam wiec na termin @ , chociaz znajac zycie przyjdzie szybciej niz za tydzien,
przed chwila pisalam ze brzuszek powinien pobolewac w okolicach pępka i prosze wstalam i zaczal wlasnie tam bolec wiec straszne mi robi psikusy[/quote]



ja od nie dawna sie staram i zawsze tak tydzień przed miesiączka juz miałam objawy odczuwalne dla wszystkich :)) + czasami bol podbrzusza a teraz nic .. spokój i radość
 
Witam wszytskie Staraczki (i od razu na wstępie życze wszystkim dwóch kreseczek:tak:)
Ja tez właściwie miałam nadzieję że je ujrzę na swoim teście pare ładnych dni temu (ale o tym wszytskim napisałam w temacie "Ciąża i objawy ciąży" coby Wam tu nie zasmiecać;) )
Zastanawiam się od kilku dni co by było gdyby jednak były te dwie piękne krechy- no chyba bym padła ze szczęścia..
I zapomnialam dodac JAK TO CO ROBIC? pedz do lekarza:wściekła/y:
 
No właśnie lekarz najpewniej w środę, mam nadzieję że mnie przyjmie, bo jakoś nie spieszy mi się żeby iść do innego.
Ciekawe co mi powie, a poki co pozostalo mi nudne i dlugie czekanie, bo to jeszcze trzy dni...
Że tez to cholerne świeto musiało wypaść teraz...:/

A tak z innej beczki- strasznie fajnie się Was czyta gdy w końcu któraś z Was pisze: są dwie krechy!! :-)
 
[quote=adolfina;2848115]no to za tydzien razem testujemy , tyle ze ja nie szukam objawow bo mnie organizm zawsze oszukuje , czekam wiec na termin @ , chociaz znajac zycie przyjdzie szybciej niz za tydzien,
przed chwila pisalam ze brzuszek powinien pobolewac w okolicach pępka i prosze wstalam i zaczal wlasnie tam bolec wiec straszne mi robi psikusy



ja od nie dawna sie staram i zawsze tak tydzień przed miesiączka juz miałam objawy odczuwalne dla wszystkich :)) + czasami bol podbrzusza a teraz nic .. spokój i radość[/quote]
ja Calineczko mialam tak ostatnio zero objawow cisza, zero boli itp i tez nie poszlo wiec u mnie wszystko mozliwe dlatego wogole nie patrze na sygnaly wysylane przez móżdżek, poprostu czekam

ale wiecie co moj taki bliski kolega z pracy powiedzial mi w piatek ze on wie ze ja zaciazylam bo przytylam, mowie mu ze nie ale on sie upiera , mowi ze sie zmienilam oj jakze bym chciala mu wierzyc tz by mial racje
 
No właśnie lekarz najpewniej w środę, mam nadzieję że mnie przyjmie, bo jakoś nie spieszy mi się żeby iść do innego.
Ciekawe co mi powie, a poki co pozostalo mi nudne i dlugie czekanie, bo to jeszcze trzy dni...
Że tez to cholerne świeto musiało wypaść teraz...:/

A tak z innej beczki- strasznie fajnie się Was czyta gdy w końcu któraś z Was pisze: są dwie krechy!! :-)
SA, SA:-) i u Ciebie tez beda:tak:. Tez czekam zeby isc do lekarza i potwierdzic te dwie krechy:-D. niestety nie jest to takie proste bo jestem za granica i tutaj musze czekac na swoja kolejke w osrodku zdrowia:angry: chociaz jak 5 testow jest poz to chyba to juz prawda. Ale czekanie jest okropne i musimy byc cierpliwe. no ale czego nie robi sie dla dzieci:happy2:
 
reklama
ja od nie dawna sie staram i zawsze tak tydzień przed miesiączka juz miałam objawy odczuwalne dla wszystkich :)) + czasami bol podbrzusza a teraz nic .. spokój i radość
ja Calineczko mialam tak ostatnio zero objawow cisza, zero boli itp i tez nie poszlo wiec u mnie wszystko mozliwe dlatego wogole nie patrze na sygnaly wysylane przez móżdżek, poprostu czekam

ale wiecie co moj taki bliski kolega z pracy powiedzial mi w piatek ze on wie ze ja zaciazylam bo przytylam, mowie mu ze nie ale on sie upiera , mowi ze sie zmienilam oj jakze bym chciala mu wierzyc tz by mial racje[/quote]
Mozliwe, bo ja tez przytylam:tak: mi powiedziala to tesciowa i nie wiedzialam czy to jak u tesciowych: zlosliwosc czy prawda. ale sama przeciez widze po sobie. przytylam troche niestety:baffled:
 
Do góry