reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

Moze ktoras dziewczyna zna sie na mynikach toxo, bo ja w tym jestem calkowicie zielona :sorry2:
oto moje wyniki:


tokspolazmoza - p/c IgG......0,10 IV/mL 0,00-4,00
>=6 pozytywny
4-6 watpliwy
<4 ujemny

tokspolazmoza-p/c IgM......0,19 IV/mL 0,00-1,00
>=1 pozytywny
< 0,8 ujemny
 
reklama
U mnie nadal leje:dry:
Tak mnie korciło by zobaczyć coście naskrobały ale po pracy zakupy i obowiązki w domciu.:-p
Rosołek wstawiony, pizza gotowa, Kurczak upieczony.
Lilu naj naj naj dla ciebie i oby spełniły się marzenia.
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Lilu STO LAT! i ode mnie :-)
zdrowia, szczęścia, pomarańczy niech ci mężuś nago tańczy :-D
i żeby Ci sie marzenia wszystkie spełniły :-)
 
kurcze dziewczynki... to chyba @ jak nic sie czai, mam takie ciemno-zolto-brunatna (przepraszam za ten opis) wydzieline (???) nie wiem co to ma być??? wczoraj wieczorem ciut ciut, dzis caly dzien nic i teraz tez ciut ciut... moze ja na cos chora jestem... (oprocz tego ze na glowe) :-:)-:)-( rano temp byla 36,7... (cokolwiek to znaczy). kurcze a mialo byc tak pieknie w tym miesiacu... :-:)-:)-( co mi jest? :baffled::baffled::baffled:
 
hejka wszystkim
Kropeczko ja mam wykresik na FF , mozesz weisc na moj suwaczek i sobie zobaczyc jak to wyglada, jest bardzo fajny sa wersie bezplatne i vipowskie ktore maja wiecej analiz ale ten bezplatny tez jest fajny , jedna wada ze w jezyku angielskim ale to nie wada dla kazdego

ja wrocilam z pracy chyba mnie cos bierze , raz mi zimo i mam dreszcza a za chwile cala plone teraz mam tempke 37,5 leze w łozeczku i czekam na herbatke z malinka , dosc ze pogoda do d... to i ja do d...

Lilu
życze Ci ...... Ty dobrze wesz czego ;-)
 
Lilu naj naj naj dla ciebie i oby spełniły się marzenia.
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Lilu..Sto lat, Sto lat niech zyje zyje nam.... :-)...spełnienia marzeń wiesz o czym....
buziaki

Lilu STO LAT! i ode mnie :-)
zdrowia, szczęścia, pomarańczy niech ci mężuś nago tańczy :-D
i żeby Ci sie marzenia wszystkie spełniły :-)

Lilu życze Ci ...... Ty dobrze wesz czego ;-)


Dziekuje :-)

a tutaj strona z testami pozytywnymi dla dziewczyn ktore nie sa lub nie beda pewne czy slaba kreseczka ozacza ciaze :tak:
POAS ~ First Response Early Result
 
Witajcie dziewczynki,
No to taaakkkk.... :dry:
więc pora rozpocząć codzienną obserwację i zacząć zapisywać wyniki. Programik już sobie ściągnęłam i rozpracowałam.
Cykl się zakończył na 38 dniu.
Dziś z 12 dniowym opóźnieniem przyszedł @
Przy tak długim napięciu ledwo żyję, nie dość że opóźnione, to ze zdwojoną siłą i lecę na no-spie. heeeh... jak nigdy.:eek:
Idę się położyć choć troszkę, bo mnie zgina dzisiaj i nawet no-spa nie bardzo pomaga :baffled: :errr:
 
Lilu żyj tak, aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy.
Wypełniaj każdą chwilę tak, aby potem ją wspominać z radością.
Czerp energię ze słońca, kapiącego deszczu i uśmiechu innych.
Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności.
Próbuj życia i układaj je w swój własny sposób.
Żyj najpiękniej jak umiesz. Po swojemu. Spełniaj się.

Z okazji urodzin życze spełnienia wszystkich marzeń!:-)

A ja miałam dziś bardzo pracowity dzień. Będziemy mieć gości na długi weekend, no i musiałam jakoś przygotowac się do tych odwiedzin.
Myślałam, że nadrobię zaległości na BB, odpoczne troszke a tu nici niestety.
Poza tym to troszke zdołowana jestem bo czuję, że w tym miesiącu też nie uda się. Coś dziwnego z ta moją temperatura ostatnio. Nie dość, że miałam powyżej 37 przez cała @ i potem jeszcze kilka dni po. Najniższa była 12dc 36.4 ale następnego dnia wzrosła tylko kreseczkę, 14 dc 36.6, 15 dc też 36.6. kurczę obawiam się, że owu wcale u mnie teraz nie było:wściekła/y: Nie wiem. Może wy cos doradzicie.

Pozdrawiam wszystkie staraczki i mocniachno trzymam kciuki za te testujące niebawem. Przynoście dobre wieści i tony fluidków Buziaki:-D
 
reklama
Witam dziewczynki !!!

Nareszcie weekend i to dłuuuuugi :-D:-D
Gratuluję serdecznie wszystkim zafasolkowanym i trzymam kciuki za starające się :tak::tak:
Kochane dziękuję wam za życzenia ;*****
Lilu widzę że z tego samego miesiąca jesteśmy :-D i to jak blisko :-D
Ja też chciałabym Ci złożyć najserdeczniejsze życzenia :tak:

Życzę Ci wiary, że wszystko ma sens. Życzę Ci nadziei, która obudzi Twoje serce i z nowym zapałem pozwoli spojrzeć na to, co już gdzieś przygasło. Życzę Ci miłości tak ogromnej, że nie można jej zatrzymać dla siebie. A przede wszystkim, życzę Ci, aby każdy kolejny dzień był piękniejszy od poprzedniego.

A przede wszystkim ślicznej dzidzi i to jak najszybciej :tak::tak:

Kinguś jak samopoczucie? Co u Ciebie?
Tikanis a Ty jak się czujesz ? Czytałam że z mężem już zgoda ;-) to super :tak:
Nieniuś jak Daria? Już zdrowa? Jak z przedszkolem? Jak się czujesz?
Imagination trzymam kciuki żeby już teraz coraz lepiej było i żeby się te mdłości wreszcie skończyły i żebyś mogła wreszcie w pełni cieszyć się dzidzią :tak:

Pozdrawiam was wszystkie i ;********* :-D:-D:-D
 
Do góry