reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

LILU nasza kochana!ja tez sie dolaczam do zyczen.zycze ci zdrowka,spokoju i oczywiscie zdrowej fasolinki.no i zeby zawsze dla ciebie byla wiosna.BUZKA!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 
reklama
Lilu19 ja życzę Ci przede wszystkim spełnienia tego jedynego najskrytszego marzenia!!!!!!!!!!!!!
 
Lilu, boze najmocniej Cie przepraszam !!! Jak moglam nie zauwazyc????

Oczywiscie przylaczam sie do zyczen. Wszystkiego NAAAAAAAAAAAAAAJ !!

Pozdrawiam
 
Dla Ciebie Lilu :-) :-):-):-)

Spełnienia wszystkich skrytych marzeń, w życiu pomyślnego toku zdarzeń, w realizacji celów wytrwałości i satysfakcji z codzienności.
 
Ostatnia edycja:
Kochana Lilu!!! Zyczę Ci:
"Wiary w to czego - nie widać i nadziei gdy wątpimy...przede wszytkim zaś miłości -bo odrywa nas od ziemi!!!"
Spełnienia najskrytszych marzeń i bezustannej pogody ducha - wszystkiego najlepszego kochanie z okazji 21ych urodzin -od w.kropeczki:-)!!!!!!!!!!!!!!

Szkoda, że teścik nie byl łaskawy na urodzinki...ale nie poddawaj się słonko-jak nie teraz to na swięta się uda!!! dziś jest Twoj dzien i nie wolno Ci się smucić!!!

Dziękuję Wam bardzo dziewczyny za linki do wykresów (Izabell96, Katasrofaxxx, Lilu)- popatrzę na wszystkie wieczorkiem i na któryś napewno się zdecyduję. Zarejestrowałam się na próbę na www28pl, ale na kolejny miesiac już muszę znaleźć coś innego, bo bez sensu pieniązki wywalac i płacic - jak sa dostępne też strony bezplatne.

Teraz już zmykam, bo w lodówce pusto i czekają mnie weekendowe zakupy i reszta sobotnich obowiązków - ale zajrzę do Was jeszcze później - udanego weekendu kochane!

LILU DLA CIEBIE SŁODKIE CAŁUSKI - SZTUK 21 - TAK PO 1 NA NA KAŻDY ROCZEK:tak::-);-)
 
Ostatnia edycja:
Kochana Lilu:
Dziś jest dzień, w którym smutki idą w cień, a marzenia się spełniają i otuchy dodają. Każdy składa Ci życzenia - szczęścia, zdrowia, powodzenia. A ja życzę Ci miłości i radości oraz życia bez przykrości. Żeby każdy dzień był taki, w którym słonko daje znaki, że blisko Ciebie jest ktoś, kto bardzo kochać Cię chce.
A poza tym życzę Ci cudownego bobaska :-):-):-)
prezent.gif


Eh... Ale miałam wczoraj głupi dzień... Byłam z Moim na imprezie z pracy (pracujemy w jednej firmie) i T się solidnie skuł... Nerwów mnie nabawił niemało... Ale kupił mi piękną różę na przeprosiny. Na imprezie troskliwy o mnie, a sam zachowywał się jak dzieciak :angry: Wódka popijana piwem :angry::angry::angry:
Ja dziś też fatalnie się czuję... Nawet nie powąchałam alkoholu, więc to nie od tego. Mam masakryczne mdłości, aż się boję, ze zakończą się witaniem z kibelkiem, poza tym zasłabłam w sklepie i ogólnie osłabiona jestem i taka nie do życia :baffled::baffled::baffled:
Miłego dnia :tak:
 
Ostatnia edycja:
pysia510- dzieki kochana:-D
lilu19- kochanie zycze ci dzis w tym wyjatkowym dniu zebys byla szczesliwa cokolwiek te slowo oznacza dla ciebie a najbardziej zycze ci fasolinki zebys sie jej szybciutko dorobila :tak:
 
Lilu19 ja życzę Ci przede wszystkim spełnienia tego jedynego najskrytszego marzenia!!!!!!!!!!!!!

Lilu, boze najmocniej Cie przepraszam !!! Jak moglam nie zauwazyc????

Oczywiscie przylaczam sie do zyczen. Wszystkiego NAAAAAAAAAAAAAAJ !!

Pozdrawiam

Dla Ciebie Lilu :-) :-):-):-)

Spełnienia wszystkich skrytych marzeń, w życiu pomyślnego toku zdarzeń, w realizacji celów wytrwałości i satysfakcji z codzienności.

Kochana Lilu!!! Zyczę Ci:
"Wiary w to czego - nie widać i nadziei gdy wątpimy...przede wszytkim zaś miłości -bo odrywa nas od ziemi!!!"
Spełnienia najskrytszych marzeń i bezustannej pogody ducha - wszystkiego najlepszego kochanie z okazji 21ych urodzin -od w.kropeczki:-)!!!!!!!!!!!!!!

LILU DLA CIEBIE SŁODKIE CAŁUSKI - SZTUK 21 - TAK PO 1 NA NA KAŻDY ROCZEK:tak::-);-)

Kochana Lilu:
Dziś jest dzień, w którym smutki idą w cień, a marzenia się spełniają i otuchy dodają. Każdy składa Ci życzenia - szczęścia, zdrowia, powodzenia. A ja życzę Ci miłości i radości oraz życia bez przykrości. Żeby każdy dzień był taki, w którym słonko daje znaki, że blisko Ciebie jest ktoś, kto bardzo kochać Cię chce.
A poza tym życzę Ci cudownego bobaska :-):-):-)
prezent.gif

pysia510- dzieki kochana:-D
lilu19- kochanie zycze ci dzis w tym wyjatkowym dniu zebys byla szczesliwa cokolwiek te slowo oznacza dla ciebie a najbardziej zycze ci fasolinki zebys sie jej szybciutko dorobila :tak:

dziekuje dziekuje bardzo, jestescie poprostu Cool, wam Mari27 i Lee-Loo rowniez dziekuje za zyczenia :sorry2::happy2:

Ja dzisiaj w nocy mialam piekny i realny sen i wierze ze mi sie uda :tak: teraz czekam na jego spelnienie :-D:-D:-D

Ps. oczywiscie sen zwiazany z pieknymi II kreseczkami :D

Milego dnia dziewczynki :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
LILUwszystkiego naj naj ale przede wszystkim spelnienia tego najskrytszego i najwazniejszego w tej chwili marzenia :)
Moc buziakow!!!
 
Do góry