reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Moze ktoras dziewczyna zna sie na mynikach toxo, bo ja w tym jestem calkowicie zielona :sorry2:
oto moje wyniki:


tokspolazmoza - p/c IgG......0,10 IV/mL 0,00-4,00
>=6 pozytywny
4-6 watpliwy
<4 ujemny

tokspolazmoza-p/c IgM......0,19 IV/mL 0,00-1,00
>=1 pozytywny
< 0,8 ujemny
 
reklama
U mnie nadal leje:dry:
Tak mnie korciło by zobaczyć coście naskrobały ale po pracy zakupy i obowiązki w domciu.:-p
Rosołek wstawiony, pizza gotowa, Kurczak upieczony.
Lilu naj naj naj dla ciebie i oby spełniły się marzenia.
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Lilu STO LAT! i ode mnie :-)
zdrowia, szczęścia, pomarańczy niech ci mężuś nago tańczy :-D
i żeby Ci sie marzenia wszystkie spełniły :-)
 
kurcze dziewczynki... to chyba @ jak nic sie czai, mam takie ciemno-zolto-brunatna (przepraszam za ten opis) wydzieline (???) nie wiem co to ma być??? wczoraj wieczorem ciut ciut, dzis caly dzien nic i teraz tez ciut ciut... moze ja na cos chora jestem... (oprocz tego ze na glowe) :-:)-:)-( rano temp byla 36,7... (cokolwiek to znaczy). kurcze a mialo byc tak pieknie w tym miesiacu... :-:)-:)-( co mi jest? :baffled::baffled::baffled:
 
hejka wszystkim
Kropeczko ja mam wykresik na FF , mozesz weisc na moj suwaczek i sobie zobaczyc jak to wyglada, jest bardzo fajny sa wersie bezplatne i vipowskie ktore maja wiecej analiz ale ten bezplatny tez jest fajny , jedna wada ze w jezyku angielskim ale to nie wada dla kazdego

ja wrocilam z pracy chyba mnie cos bierze , raz mi zimo i mam dreszcza a za chwile cala plone teraz mam tempke 37,5 leze w łozeczku i czekam na herbatke z malinka , dosc ze pogoda do d... to i ja do d...

Lilu
życze Ci ...... Ty dobrze wesz czego ;-)
 
Lilu naj naj naj dla ciebie i oby spełniły się marzenia.
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Lilu..Sto lat, Sto lat niech zyje zyje nam.... :-)...spełnienia marzeń wiesz o czym....
buziaki

Lilu STO LAT! i ode mnie :-)
zdrowia, szczęścia, pomarańczy niech ci mężuś nago tańczy :-D
i żeby Ci sie marzenia wszystkie spełniły :-)

Lilu życze Ci ...... Ty dobrze wesz czego ;-)


Dziekuje :-)

a tutaj strona z testami pozytywnymi dla dziewczyn ktore nie sa lub nie beda pewne czy slaba kreseczka ozacza ciaze :tak:
POAS ~ First Response Early Result
 
Witajcie dziewczynki,
No to taaakkkk.... :dry:
więc pora rozpocząć codzienną obserwację i zacząć zapisywać wyniki. Programik już sobie ściągnęłam i rozpracowałam.
Cykl się zakończył na 38 dniu.
Dziś z 12 dniowym opóźnieniem przyszedł @
Przy tak długim napięciu ledwo żyję, nie dość że opóźnione, to ze zdwojoną siłą i lecę na no-spie. heeeh... jak nigdy.:eek:
Idę się położyć choć troszkę, bo mnie zgina dzisiaj i nawet no-spa nie bardzo pomaga :baffled: :errr:
 
Lilu żyj tak, aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy.
Wypełniaj każdą chwilę tak, aby potem ją wspominać z radością.
Czerp energię ze słońca, kapiącego deszczu i uśmiechu innych.
Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności.
Próbuj życia i układaj je w swój własny sposób.
Żyj najpiękniej jak umiesz. Po swojemu. Spełniaj się.

Z okazji urodzin życze spełnienia wszystkich marzeń!:-)

A ja miałam dziś bardzo pracowity dzień. Będziemy mieć gości na długi weekend, no i musiałam jakoś przygotowac się do tych odwiedzin.
Myślałam, że nadrobię zaległości na BB, odpoczne troszke a tu nici niestety.
Poza tym to troszke zdołowana jestem bo czuję, że w tym miesiącu też nie uda się. Coś dziwnego z ta moją temperatura ostatnio. Nie dość, że miałam powyżej 37 przez cała @ i potem jeszcze kilka dni po. Najniższa była 12dc 36.4 ale następnego dnia wzrosła tylko kreseczkę, 14 dc 36.6, 15 dc też 36.6. kurczę obawiam się, że owu wcale u mnie teraz nie było:wściekła/y: Nie wiem. Może wy cos doradzicie.

Pozdrawiam wszystkie staraczki i mocniachno trzymam kciuki za te testujące niebawem. Przynoście dobre wieści i tony fluidków Buziaki:-D
 
reklama
Witam dziewczynki !!!

Nareszcie weekend i to dłuuuuugi :-D:-D
Gratuluję serdecznie wszystkim zafasolkowanym i trzymam kciuki za starające się :tak::tak:
Kochane dziękuję wam za życzenia ;*****
Lilu widzę że z tego samego miesiąca jesteśmy :-D i to jak blisko :-D
Ja też chciałabym Ci złożyć najserdeczniejsze życzenia :tak:

Życzę Ci wiary, że wszystko ma sens. Życzę Ci nadziei, która obudzi Twoje serce i z nowym zapałem pozwoli spojrzeć na to, co już gdzieś przygasło. Życzę Ci miłości tak ogromnej, że nie można jej zatrzymać dla siebie. A przede wszystkim, życzę Ci, aby każdy kolejny dzień był piękniejszy od poprzedniego.

A przede wszystkim ślicznej dzidzi i to jak najszybciej :tak::tak:

Kinguś jak samopoczucie? Co u Ciebie?
Tikanis a Ty jak się czujesz ? Czytałam że z mężem już zgoda ;-) to super :tak:
Nieniuś jak Daria? Już zdrowa? Jak z przedszkolem? Jak się czujesz?
Imagination trzymam kciuki żeby już teraz coraz lepiej było i żeby się te mdłości wreszcie skończyły i żebyś mogła wreszcie w pełni cieszyć się dzidzią :tak:

Pozdrawiam was wszystkie i ;********* :-D:-D:-D
 
Do góry