reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Pysia mój M ma urodziny - 06.12
Właśnie mój piesio wylazł spod kołdry. Ale się przeciąga, ubaw niezły, jamnik z metra cięty i w dodatku się przeciąga...............:-)
 
reklama
Witajcie w ten sobotni ranek!

Jak sadzicie, czy lezenie/siedzenie w lozku moze pomoc utrzymac wczesna ciaze (o ile takowa jest?) :blink:

Jak sie czujecie testujace 11.11?? :-)




Trzymam kciuki! :-)




Wlasnie, moze betke? A mozna zrobic w prywatnych klinikach - nawet w sobote, ale zazwyczaj pobrania sa do 9:00 :)


Testuje 11.11, to juz taaaaaaak blisko... a mnie brzuch coraz mniej boli, za to odzywaja sie ledzwie.

Dużo dziewczynek testuje 11, moze i ja się skuszę:-D - ale chyba zaczekam do 13 bo juz testowałam wcześniej tzn przed@ i lipka, a rozczarowaie..... ogromne.

Pysia mój M ma urodziny - 06.12
Właśnie mój piesio wylazł spod kołdry. Ale się przeciąga, ubaw niezły, jamnik z metra cięty i w dodatku się przeciąga...............:-)

Jej to naprawdę super było by mu zrobić prezencik fasolkowy, podwójna radość, musi się udać, w końcu Św. Mikołaj spełnia najskrytrze marzenia..... ach....:-):-):-):-):-):-):-):-)
 
No i dupa..... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: @ zaczyna sie chyba pojawiać....
Wczoraj wieczorkiem przed snem poszłam do łazienki na siusiu i na papierze pojawiło sie kilka plamek jasno rdzawo czerwonych zalozylam wiec podpache i poszlam do łóżeczka prawie ze łzami w oczach...:-:)-:)-:)-:)-(
ale dziś wstaje rano, a podpaska czysta i do tej pory nic nie ma...
nie wiem czy to @ sie tak powoli rozkręca? Może jeszcze nie wszystko stracone...:-:)-:)-(
 
No i dupa..... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: @ zaczyna sie chyba pojawiać....
Wczoraj wieczorkiem przed snem poszłam do łazienki na siusiu i na papierze pojawiło sie kilka plamek jasno rdzawo czerwonych zalozylam wiec podpache i poszlam do łóżeczka prawie ze łzami w oczach...:-:)-:)-:)-:)-(
ale dziś wstaje rano, a podpaska czysta i do tej pory nic nie ma...
nie wiem czy to @ sie tak powoli rozkręca? Może jeszcze nie wszystko stracone...:-:)-:)-(

:baffled::baffled::baffled: jeszcze nie wszystko stracone kochana, trzymam kciuki zeby sie @ nie rozkrecila!
 
No i dupa..... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: @ zaczyna sie chyba pojawiać....
Wczoraj wieczorkiem przed snem poszłam do łazienki na siusiu i na papierze pojawiło sie kilka plamek jasno rdzawo czerwonych zalozylam wiec podpache i poszlam do łóżeczka prawie ze łzami w oczach...:-:)-:)-:)-:)-(
ale dziś wstaje rano, a podpaska czysta i do tej pory nic nie ma...
nie wiem czy to @ sie tak powoli rozkręca? Może jeszcze nie wszystko stracone...:-:)-:)-(

Agusia spokojnie bez paniki, wiesz, że te nasze brzuszki potrafią różne numerki wycinać, kochana bądź dobrej myśli:sorry2::rolleyes::sorry2: i więcej wiary .;-)
 
witajcie dziewczynki, ja dzis robie sie na cacy bo ide na spotkanie klasowe po 9 latach hehe:)
lilu19- i dobrze odpoczniesz troszczzeczke:-D wracaj szybciutko do nas
eve84- wiem ze jestes wyjechana hehehe:-D ze sie tak wyraza ale jak wrocisz to sobie przeczytasz: juz ci pisze jakie to hormonki moglabys sobie zbadac..:
FSH, LH, prolaktyna, u nas kazde z badan kosztuje 15zl. stosunek FSH:LH powinien byc max 1,5. ja mialam 5,5. trzymam kciuki.

a dla wszytskich zainteresowanych na temat pco mialam nastepujace badania:
morfologia
FSH
LH
prolaktyna
insulina
glukoza we krwi
cholesterol HDL
cholesterol LDL
triglicerydy
testosteron
plus szczepionka przeciw WZW

w szpitalu dodatkowo:
mocz
grupa krwi
cisnienie

z wszytskich badan mialam zachwiana rownowahe FSH:LH, no i cholesterol byl za wysoki.. ale to ponoc normalne przy PCO.
Reszta badan w normie.
 
witajcie dziewczynki, ja dzis robie sie na cacy bo ide na spotkanie klasowe po 9 latach hehe:)
lilu19- i dobrze odpoczniesz troszczzeczke:-D wracaj szybciutko do nas
eve84- wiem ze jestes wyjechana hehehe:-D ze sie tak wyraza ale jak wrocisz to sobie przeczytasz: juz ci pisze jakie to hormonki moglabys sobie zbadac..:
FSH, LH, prolaktyna, u nas kazde z badan kosztuje 15zl. stosunek FSH:LH powinien byc max 1,5. ja mialam 5,5. trzymam kciuki.

a dla wszytskich zainteresowanych na temat pco mialam nastepujace badania:
morfologia
FSH
LH
prolaktyna
insulina
glukoza we krwi
cholesterol HDL
cholesterol LDL
triglicerydy
testosteron
plus szczepionka przeciw WZW

w szpitalu dodatkowo:
mocz
grupa krwi
cisnienie

z wszytskich badan mialam zachwiana rownowahe FSH:LH, no i cholesterol byl za wysoki.. ale to ponoc normalne przy PCO.
Reszta badan w normie.

Baw się dobrze:-):-):-)
 
Witajcie w ten sobotni ranek!

Jak sadzicie, czy lezenie/siedzenie w lozku moze pomoc utrzymac wczesna ciaze (o ile takowa jest?) :blink:

Jak sie czujecie testujace 11.11?? :-)




Trzymam kciuki! :-)




Wlasnie, moze betke? A mozna zrobic w prywatnych klinikach - nawet w sobote, ale zazwyczaj pobrania sa do 9:00 :)



Testuje 11.11, to juz taaaaaaak blisko... a mnie brzuch coraz mniej boli, za to odzywaja sie ledzwie.
Mnie tez coraz mniej brzuszek boli,ale za to ledzwie sie odzywaja.bardzo bola piersi,ale troche dziwnie,bo tak po bokach,a uplawy mam lekkie i raczej wilgotne niz suche.nastawiam sie absolutnie na @.mam dostac 10,wiec nie wiem,czy zatestuje z wami 11,bo napewno @ przylezie jak zawsze punktualnie.no coz!pozostalo nam tylko cierpliwie czekac i sie wyluzowac,chociaz to bardzo trudne.pozdrawiam wszystkie dziewuszki.AHHH!jak to dobrze,ze jestescie.bez was bym chyba zfiksowala.to,ze jestem tutaj z wami,to chyba jedyna fajna rzecz,ktora mi sie w ostatnim czasie przytrafila.sle buziaki!PA!PA!moze jeszcze sie dzisiaj odezwe.:blink:;-):blink:;-)
 
Jutro mnie pewnie nie będzie to chciałam dziś kochana Lilu złożyć Ci życzenia
"Wszystko, co było Twoim marzeniem..
co jest i będzie w przyszłości,
niech nie mija z cichym westchnieniem
lecz się spełni w całości.
Wszystko, co piękne i upragnione
niech będzie w Twoim życiu spełnione! "

ciete.jpg



tort_gruszkowy.jpg

Ja też juz sie powolutku rzegnam bo jutro z rańca wyjeżdzam do tesciow na 4 dni
wiec tez mam dla Liluni naszej kochanej juz zyczonka :
Życzę Ci wiary, że wszystko ma sens. Życzę Ci nadziei, która obudzi Twoje serce i z nowym zapałem pozwoli spojrzeć na to, co już gdzieś przygasło. Życzę Ci miłości tak ogromnej, że nie można jej zatrzymać dla siebie. A przede wszystkim, życzę Ci, aby każdy kolejny dzień był piękniejszy od poprzedniego.
papapa dziewczynki ;-)

Bardzo bardzo wam dziekuje dziewczynki, jestescie przekochane :-D:-D:-D

Witam wszystkie staraczki:)
Pierwszy raz jestem na forum.
mam nadzieję że mogę trochę się pożalić, albo pocieszczyć że nie jestem jedyna...:(

Witaj :happy2:

Moje 2 kg szczęścia właśnie głową usiłuja przewiercic sie do pecherza :baffled:. Wyglada na to, ze mam szansę listę staraczek przkazac nastepczyni z przyszłego roku jeszcze w dwupaku :-p. Chociaż kto wie, małe szykuje się na sylwestra :-p.

To wiercenie musi byc pieknym uczyciem ;-):-p
w takim razie Groszek bedzie imprezowo-noworocznym chlopaczkiem :-D

Witam Wszystkie dziewczyny! Niewiem czy w dobrym watku pisze jesli nie to przepraszam od paru dni podczytuje was i postanowiłam wkońcu napisac bo tak szczerze mowiac to niemam z kim o tym porozmawac wydaje mi sie jesli z kims o tym rozmawiam to ten ktos sie smieje ze mnie... A wiec:Od kwietnia przestałam brac tableti bo chcemy z meżem drugie dziecko ale jak do tej pory nic,we wrzesniu miałam ostatnia@ i od tej pory nieprzychodzi wydawało mi sie,ze moze juz jestem w ciąży zrobiłam chyba z piec roznych testow ale na kazdym pokazywala sie jedna kreska:-(wiec poszłam do ginekologa pani doktor zrobiła mi USG ale nic niewidziłam potem zbadałam mnie ale nic niewyczuła no i jeszcze zrobiłam mi badanie z krwi które wyszlo ujemnie:-(niewiem czemu tak jest tak bardzo chciałaby byc zafasolkowana :-(!!!Pozdrawiam was wszystkie:-)

Witaj i powodzenia :tak:

Cześć Dziewczynki!!! :-) Już dawno tu u Was na forum nic nie skrobałam ale to dlatego że poprostu brakowało mi czasu... :baffled: Zaczełam studia i nową pracę więc same rozumiecie... W każdym razie chcę serdecznie pozdrowić wszystkie szczęśliwe mamusie, te przyszłe i obecne a wszystkim tym babeczkom które tak jak ja wciąż oczekują na upragnionego dzidziusia życzyć owocnych staranek :tak::tak::tak:
Buziaczki ;-);-);-)

Witaj Dominiko, oj dawno dawno Cie nie bylo, jak twoje starania ?

Mam pytanie techniczne -tylko własnie nie pamiętam do której powinnam je skierować...jakiś czas temu -chyba Izabell96...albo Elizabeth -podawałyscie namiary na stronke to wykresów - mam na mysli ten inny link- nie 28pl (na 28pl dzisiaj byłam, tez jest to super, ale tam chyba jest płatne prowadzenie analizy i wykresów po 28dniach -tak? Adolfinko-gdzie ty masz swoje wykresiki? I Lilu? I kto jeszcze obserwuje temperaturkę?). No w każdym razie ten inny link - bardzo fajny, fajnie to wyglada, ale ja nie mogę tam wprowadzic zadnej temperatury...założyłam kartę, wybieram następnie "edycja teperatury" z paska na górze i jak wprowadzę datę i temperaturę to mam komunikat, ze data jest niepoprawna....niezaleznie jaką wybiorę:-(((
Napiszcie mi co robię zle? Bo siedzę nad tym juz chyba z godzine i za nic nie moge tego rozgryźc...a pewnie błąd jest jakiś drobny...

Pamiętajcie o tych co zbierają fluidki na potem, jak Lilu, Kinguś, Eve i ja.... i postarajcie się solidnie o fasolki, żeby te fluidki miał kto rozsiewac:tak:

!

Kochana ja mam wykres na www.nmpr.bfe.pl
moim zdanie moze nie jest najlepszy ale nie mam zadnych prablemow z wprowadzeniem danych itp. jest fajny...


lilu19- i dobrze odpoczniesz troszczzeczke:-D wracaj szybciutko do nas

.

Odpoczne odpoczne, i bede na BB bo nigdzie sie nie wybieram bede odpoczywac w domku :-)

Zrobilam dzisiaj test i los nie byl dla mnie laskawy :-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Siema

Malpeczka witaj w naszych szeregach :) Pomimo, ze ja tez jestem tu nowa, kobitki zadbaly zebym czula sie tu jak w domu (o ile nie lepiej :) ).
Kropeczko, ja swoje wykresy robie dzieki programowi, ktory sciagnelam z netu. Kazdemu polecam, to jest bardzo fajny, przejrzysty i wygodny program. Mozecie go sciagnac ze strony : ovulation-predict.com - Home
Jedyne co, to to ze jest po angielsku ale mysle, ze zadan z Was nie bedzie miala z tym problemu.

Pozdrawiam.
 
Do góry