reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
28 dzień cyklu będzie w czwartek. Dawno już by były objawy @. Wg wyliczeń lekarza owulacja miała być około 22/23 paźdz a mnie wskazany na owulację przez doktorka jajnik zaczął pobolewać od wieczora 23 paźdz i temperaturka (zaznaczę, ze nie mam możliwości mierzyć o tej samej porze) oraz śluz wskazywały na te dni. Wiec czekam na ostateczny dzień mego cyklu:sorry2: A nuż wredna małpa się nie pojawi....... a temperaturka nie spadnie........ i nadal utrzyma się u mnie zmiana w jadłospisie...........to w piątek lub sobotę tościk:-)
 
28 dzień cyklu będzie w czwartek. Dawno już by były objawy @. Wg wyliczeń lekarza owulacja miała być około 22/23 paźdz a mnie wskazany na owulację przez doktorka jajnik zaczął pobolewać od wieczora 23 paźdz i temperaturka (zaznaczę, ze nie mam możliwości mierzyć o tej samej porze) oraz śluz wskazywały na te dni. Wiec czekam na ostateczny dzień mego cyklu:sorry2: A nuż wredna małpa się nie pojawi....... a temperaturka nie spadnie........ i nadal utrzyma się u mnie zmiana w jadłospisie...........to w piątek lub sobotę tościk:-)
Życzę grubaśnych dwóch kreseczek :tak:
Tymczasem ja z niecierpliwością czekam na koniec @ :wściekła/y: żeby znów móc zacząć starania;-)
 
Sorki za błąd!
Zamiast teścik napisałam: tościk:-D:-D:-D:-D:-D
Dziewczyny, może trochę późno ale pełno :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-) na ten tydzień. Oby jako pierwszy w miesiącu był cuuuuuudowny!;-)
Uciekam, zaraz M jak Miłość i idę szyć. Musze wreszcie skończyć sweterek.
Może zajrzę później.:happy2:
 
dzięki Mari za odpowiedź,ja robiłam test na tokso i wszystko ok,więc to nie jest przyczyną.Poprostu trzeba wyluzować...:)
Pozdrawiam i powodzenia, dajcie znać jak którejś się wreszcie uda w końcu jesteśmy tu chyba z całej Polski gdzieś się musi udać!:-):-):-):-):-):-)
 
Życzę grubaśnych dwóch kreseczek :tak:
Tymczasem ja z niecierpliwością czekam na koniec @ :wściekła/y: żeby znów móc zacząć starania;-)
Głupia @!!!!:wściekła/y:zawsze nie wtedy się pojawia co trzeba ale z tego co wie najwięcej rozwiązań jest na lato więc teraz jets najbardziej produktywny czas;))))):-D;-)
 
Czesc dziewczynki... dzis sie dowiedzialam ze moja kolezanka straciła dzidziusia swojego pierwszego w 20tyg ciazy:no::no::no:szok:angry:było wszystko ok maluch rosł chodziła do ginusia w prywatnej klinice w nocy bolał ja starsznie brzuch(nie krwawiła) okazało sie ze dziecko obumarło nie wytwarzały sie płyny w jej brzuszku i nerki małego nie mogły sie ukształtować :crazy:sie dziwie jak lekarz nie mogł tego nie zauważyc!!!
P.S.mam do was pytanko czy w czasie owulacji boli brzuch na dole??? okres powinnam miec za 2 tyg.natomiast strasznie ciagnie mnie ku dołu,a brzuch mam strasznie nabrzmiały??? o co tu chodzi bo teraz ja sie martwie...:sorry2:
 
Czesc dziewczynki... dzis sie dowiedzialam ze moja kolezanka straciła dzidziusia swojego pierwszego w 20tyg ciazy:no::no::no:szok:angry:było wszystko ok maluch rosł chodziła do ginusia w prywatnej klinice w nocy bolał ja starsznie brzuch(nie krwawiła) okazało sie ze dziecko obumarło nie wytwarzały sie płyny w jej brzuszku i nerki małego nie mogły sie ukształtować :crazy:sie dziwie jak lekarz nie mogł tego nie zauważyc!!!
P.S.mam do was pytanko czy w czasie owulacji boli brzuch na dole??? okres powinnam miec za 2 tyg.natomiast strasznie ciagnie mnie ku dołu,a brzuch mam strasznie nabrzmiały??? o co tu chodzi bo teraz ja sie martwie...:sorry2:
jak mowisz ze 2 tyg przed@ to napewno owu , mnie bolal na dole , mialam nabrzmialy i nawet jak chodzilam to bolal mnie a przy ruchu nogi wlasnie mnie tak ciagnelo, nie kombinuj tylko do dziela najwyzsza pora
 
reklama
Do góry