reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

Hm mozliwe, chociaz jak pisalam nigdy wczesniej nic takiego mi sie nie zdarzylo. Zreszta owulacja trwajaca juz prawie tydzien?... Moze powinnam zaczac brac luteine juz dzisiaj i nie czekac z nia do srody (do 16 dnia cyklu), jak sadzicie?

Z tego co kiedys czytalam to bol owulacyjny moze utrzymywac sie nawet przez kilka dni po owulacji...

Lilu19 mój maz tez pytał czy niie ma testów na dzień po przytulankach - meżczyzna prosty mechanizm a czasem taki irytujący...

:rolleyes2::rolleyes:

lilu19, kingus- witajcie kochane:)

Dziendobrek :-):wink::rofl:

Hejka w super poniedzialek , tez mi sie nic nie chce i zasypiam za biurkiem
kurcze wy narzekacie na przychodzace @ a ja cholercia chyba ciagle nie mam owu, tz wydawalo mi sie ze mam a tu dzis spadek tempki wiec owu chyba nie bylo

Moze to implantacja zarodka, bo wtedy jest spadek tempki i na nastepny dzien sie podnosi :sorry2:



Co do bolacego podbrzusza przy Pco jest to mozliwe, poniewaz jajniki sa powiekszone i moga uciskac na miednisce czy cosik takiego, ja mam czesto bole np. dzisiaj mam :zawstydzona/y:

Kingus- gdzie jestes , co slychac ?
 
reklama
Ostatnio bylam jakos w lutym/marcu i to u dwoch gin, obie powiedzialy, ze nie ma sie czym przejmowac.

Mam nieregularne cykle - to znaczy mialam, ale od ponad 2 lat biore luteine na wyregulowanie (16-25 dzien cyklu) i zazwyczaj dostaje okres przed zakonczeniem brania. Jedna z forumowiczek napisala, ze przy tak krotkich cyklach zarodek nie zdazy sie zagniezdzic :-( A mnie napiernicza brzuch juz od tygodnia (kochalam sie z mezem w poniedzialek w 8 dzien cyklu).

Testowalam w sobote na prosbe meza, ale oczywiscie nic nie mialo szans wyjsc. Teraz sie boje testowac, bo... boje sie ze moze jesli to ciaza, to ze to ciaza biochemiczna :( Chcialabym juz wiedziec, ale moze lepiej poczekac do 13.11?...
No i od srody wypada 16 dzien cyklu, wiec powinnam zaczac brac luteine.. ona nie powinna zaszkodzic jakby cos, ale czy dobrze tak na wlasna reke jak sie nie ma pewnosci?

Ja wyznaję zasade, że w tych sprawach nic na własna reke, nie wiem moze jestem za mało doświadczona i boje sie, ze cos skickam:rofl2::rofl2::rofl2:.
Umnie nieregularne cykle 27, 31 i ostatnio miałam slizuk dopiero 18 i19 dnia cyklu, a przy twoich krótkich cyklach jak twoje moze byc i napewno jest zupełnie inaczej.
Spokojnie nie nakręcaj sie niepotrzebnie ( choć wiem ze sie nie da nie myśleć), radzę zrobic tescik w dniu spodziewanej @ wtedy jest najpewniejszy wynik
Ja bardzo, bardzo mocno trzymam za Ciebie kciuki, głowa do góry.Wiem, że najgorsze jest to czekanie :rolleyes::yes::yes::rolleyes:
 
jak wejdziesz na moj suwaczek powinno byc widac

Lilu a skad ty wiesz ze masz cykle bezowulacyjne ? lekarz Ci monitoruje czy sama cos wyliczasz

no cos kiepski twoj wykresik na owulke nie wyglada :-(

Tak swierdzila moja ginka ze nie mam owulki jak bralam przez pierwsze 3 cykle tylko duphaston, pozniej mialam 4 cykle wywolywana owulke clo + pregnyl + duphaston to byla owu potwierdzona przez usg i i mierzylam tempke, teraz mierze tylko czasami tempke i caly czas mam 36.5 i ani drgnie do gory nawet o 1 stopien :angry: a dzisiaj mam 55 dc i @ brak :wściekła/y:
 
Czyli mam podobnie do Ciebie, choc to pierwszy raz mi sie tak zrobilo :baffled: a jak to wyglada u Ciebie? tz ze rownie dobrze mozesz byc juz w kolejnym cyklu , nie myle sie ? czyli tak naprawde powinnas ciagle mierzyc tempke by to zaobserwowac bo masz juz chyba calkiem namieszane , oj to teraz duzo cierpliwosci mnie czeka
 
reklama
Czyli mam podobnie do Ciebie, choc to pierwszy raz mi sie tak zrobilo :baffled: a jak to wyglada u Ciebie? tz ze rownie dobrze mozesz byc juz w kolejnym cyklu , nie myle sie ? czyli tak naprawde powinnas ciagle mierzyc tempke by to zaobserwowac bo masz juz chyba calkiem namieszane , oj to teraz duzo cierpliwosci mnie czeka

Ja ja mialam wywolywana owulke to dostalam 2 razy samoistna @ rowniutkie 14 dni po owu, teraz owu nie mam wiec wrednej @ tez nie ma :wściekła/y: teraz mam 55 dc to tak jakby koncowke drugiego cyklu ktory nie nastapil :baffled::angry:
 
Do góry