reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

Lilu i jeszcze jedno glupie pytanie w tej tematyce, ale mnie to zastanawia czym jest @ koncem cyklu czy poczatkiem , bo mi sie cos poktrecilo, myslalam ze komorka tworzy sie w owu i jak sie nie zaplodni konczy sie jej istnienie @ , a mysle ze ty juz w tej dziedzinie jestes ekspertem

tylko nie smiac sie ze mnie , chwilowe poplatanie klepek :sorry2:
 
reklama
Lilu i jeszcze jedno glupie pytanie w tej tematyce, ale mnie to zastanawia czym jest @ koncem cyklu czy poczatkiem , bo mi sie cos poktrecilo, myslalam ze komorka tworzy sie w owu i jak sie nie zaplodni konczy sie jej istnienie @ , a mysle ze ty juz w tej dziedzinie jestes ekspertem

tylko nie smiac sie ze mnie , chwilowe poplatanie klepek :sorry2:

pierwszy dzien @ to pierwszy dzien cyklu.... wiec jezeli @ przyszla taj jakby w 29 dzien cyklu to poprzedni cykl bym 28 dniawy i zaczynasz nowy od pierwszego dnia krwawienia ... :sorry2:
 
czesc ndziewczynki!ja sie znowu opuscilam,ale moj komputer w domu pracuje jak stary traktor.pozdrawiam wszystkie staraczki,zafasolkowane,czekajace na owu lub (nie daj boze)@ oraz te testujace ok.10,11.u mnie tym czasem zadnych oznakow ciazy,oprocz lekkiego bolu brzuszka.@ ma przyjsc 10 i napewno sie zjawi jak znam zycie.jak samopoczucie innych testujacych 10?napiszcie cos,razem zawsze razniej.buziaki!;-);-);-)
 
Czesc dziewczynki :sorry:
ja tylko tak wpadlam sie przywitac poweekendowo i zyczyc milego tygodnia ... ;-) ja jakos weny na pisanie nie mam ... cos mnie tak w środku smutki łapią :eek:
narazie zajelam sie studiami ... i postaram sie nie myslec o fasolkach :confused2: bede do was zagladac i sciskam kciuki za wszystkie staraczki !!! ;-)
zobaczymy jak dlugo wytrzymam bez bb :huh: obstawiam ze kilka dni max !! :happy:
powodzonka kobitki!!! ładnie mi sie tu rozmnarzać! :rofl2: a ja bede wpadac co jakis czas po fluidki!
 
czesc ndziewczynki!ja sie znowu opuscilam,ale moj komputer w domu pracuje jak stary traktor.pozdrawiam wszystkie staraczki,zafasolkowane,czekajace na owu lub (nie daj boze)@ oraz te testujace ok.10,11.u mnie tym czasem zadnych oznakow ciazy,oprocz lekkiego bolu brzuszka.@ ma przyjsc 10 i napewno sie zjawi jak znam zycie.jak samopoczucie innych testujacych 10?napiszcie cos,razem zawsze razniej.buziaki!;-);-);-)

Juz się za Toba stęskniłam:happy: emma2 :happy:ja testuje tak między 10 a 14 z racji nieregularnych @ brrrrr:baffled:, no u mnie narazie tez tylko bóle brzuszka, ale dopiero co miałam owu więc dziewczynki mi tu piszą, ze to moze być ból poowulacujny.....
Jak nie bedzie fasolki to w przyszłym cyklu zaczynam brac CLO i zobaczymy co dalej. Trzymam kciuki że to juz ten cykl był nasz i teściki z pieknymi dwiema II CZERWONYMI;-)
 
Czesc dziewczynki :sorry:
ja tylko tak wpadlam sie przywitac poweekendowo i zyczyc milego tygodnia ... ;-) ja jakos weny na pisanie nie mam ... cos mnie tak w środku smutki łapią :eek:
narazie zajelam sie studiami ... i postaram sie nie myslec o fasolkach :confused2: bede do was zagladac i sciskam kciuki za wszystkie staraczki !!! ;-)
zobaczymy jak dlugo wytrzymam bez bb :huh: obstawiam ze kilka dni max !! :happy:
powodzonka kobitki!!! ładnie mi sie tu rozmnarzać! :rofl2: a ja bede wpadac co jakis czas po fluidki!
Witaj:-D Będę Cię myślami ściągać żebyś do Nas zajrzała:tak::tak:
Czasem trzeba zająć się czymś innym żeby tak intensywnie nie myśleć....;-);-)
 
reklama
Czesc dziewczynki :sorry:
ja tylko tak wpadlam sie przywitac poweekendowo i zyczyc milego tygodnia ... ;-) ja jakos weny na pisanie nie mam ... cos mnie tak w środku smutki łapią :eek:
narazie zajelam sie studiami ... i postaram sie nie myslec o fasolkach :confused2: bede do was zagladac i sciskam kciuki za wszystkie staraczki !!! ;-)
zobaczymy jak dlugo wytrzymam bez bb :huh: obstawiam ze kilka dni max !! :happy:
powodzonka kobitki!!! ładnie mi sie tu rozmnarzać! :rofl2: a ja bede wpadac co jakis czas po fluidki!


Mozna by powiedzieńć, ze wpadasz jak po ogień a mi się na mysl ciśnie nowe powiedzonko :-DWPADASZ JAK PO FLUIDKI :-D
 
Do góry