reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

aga00782 trzymam mocno kciuki, bądz dobrej mysli jesteśmy z Tobą:happy2::tak::tak::happy2:
tikanis zalecem zapobiegawczo zestaw sok malinowy, kwiat lipy do tego miodek (prawdziwy) i cytrynka.:-);-):-)
Alex91 przytulam mocno, my staraczki nigdy się nie poddajemy, głowa do góry, nowy cykl nowe mozliwości;-)
olapolap kciuki mocno zaciśnięte z nadzieją na II duże czerwone krechy:rofl2::rofl2::rofl2:
niunia27 gratuluje trafnego wyboru, i trzymam kciuki za efekty, fajnie było by wspominać, że maleństwo przyszło na świat po takich superowskich starankach:rofl2:;-);-):rofl2:
 
reklama
Hejka w super poniedzialek , tez mi sie nic nie chce i zasypiam za biurkiem
kurcze wy narzekacie na przychodzace @ a ja cholercia chyba ciagle nie mam owu, tz wydawalo mi sie ze mam a tu dzis spadek tempki wiec owu chyba nie bylo :no::no:a juz 23 dc masakra , chyba juz jestem za stara na owulki :baffled:
do tego dzis zaczął mi sie dziwny bol zaczelo sie od prawej nerki teraz boli mnie brzuch z prawej strony ale na moje to wyzej niz jajniki , teraz to mam bol jakbym miala wzdecie albo co , hm moze to nowy objaw owulki ale jakos w to watpie , oby do piatku bo mam wizyte u gina ale czy on mi cos pomoze :baffled: i tak mi to nie wroci owulki pewnie dopiero po jakims dlugim leczeniu oj jestem załamana
 
Dziewczynki ja mam bóle w podbrzuszu od około 10 dni najpierw kilka dnia przed pojawieniem sie płodnego śluzU (który był tylko przez 2 dni) , póxniej w czasie owu teraz jestem już dwa dni po owu i dalej mnie boli z różną intensywnością, może to ma coś wspólnego z PCO ?:-:)-:)-(
Momentami ból jest naprawdę dokuczliwy. Poradźcie coś proszę:zawstydzona/y:
 
Hmm... u mnie wykryto torbiel przy prawym jajniku, ale przez rok sie nie powiekszyla, wiec lekarze sie nie przejeli... Czy ja sie powinnam tym przejmowac?

Jeżeli to sie nie powiększa i lekarz powiedział że jest w porządku to chyba nie masz się czym martwić, choc to napewno jest jakaś nieprawidłowość, a kiedy byłas ostatnio na usg? Nie masz problemów z nielegularnymi cyklami czy owulacją? bo jeśli nie to tylko sie przytulac bez końca, a fasokla napewno wykiełkuje:-);-);-):rofl2:;-);-):-)

Kiedy testujesz??
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jeżeli to sie nie powiększa i lekarz powiedział że jest w porządku to chyba nie masz się czym martwić, choc to napewno jest jakaś nieprawidłowość, a kiedy byłas ostatnio na usg? Nie masz problemów z nielegularnymi cyklami czy owulacją? bo jeśli nie to tylko sie przytulac bez końca, a fasokla napewno wykiełkuje:-);-);-):rofl2:;-);-):-)

Kidy testyujesz??


Ostatnio bylam jakos w lutym/marcu i to u dwoch gin, obie powiedzialy, ze nie ma sie czym przejmowac.

Mam nieregularne cykle - to znaczy mialam, ale od ponad 2 lat biore luteine na wyregulowanie (16-25 dzien cyklu) i zazwyczaj dostaje okres przed zakonczeniem brania. Jedna z forumowiczek napisala, ze przy tak krotkich cyklach zarodek nie zdazy sie zagniezdzic :-( A mnie napiernicza brzuch juz od tygodnia (kochalam sie z mezem w poniedzialek w 8 dzien cyklu).

Testowalam w sobote na prosbe meza, ale oczywiscie nic nie mialo szans wyjsc. Teraz sie boje testowac, bo... boje sie ze moze jesli to ciaza, to ze to ciaza biochemiczna :( Chcialabym juz wiedziec, ale moze lepiej poczekac do 13.11?... No i od srody wypada 16 dzien cyklu, wiec powinnam zaczac brac luteine.. ona nie powinna zaszkodzic jakby cos, ale czy dobrze tak na wlasna reke jak sie nie ma pewnosci?
 
Do góry