reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

KINGUS- jestem jestem

Ja mam 166 i wage 56- 57 kg zalezy od dnia, no ale przytylam przez rok 12 kg :szok: chyba od lekow:baffled:
w tamtym roku wazylam 45 kg :sorry2:
cale zycie mialam niedowage minimum 10 kg a teraz mieszcze sie w normie...
 
Ostatnia edycja:
reklama
oj kinguś to ja cię przebije 175 cm i 64,5 kg i biorąc pod uwage ze schudlam od zeszlego roku 5 kg to jestem kolos przy was a wygladam normalnie! :tak:
a szefowa wymyslila - moge juz isc do domu ale ja mam spotkanie o 16:30 z pania dziekan :baffled: wiec mnie taka nagroda nie cieszy :dry:
a co do nowego forum 2009 to ja tam napewno bedę!! :tak: wiec sie nie martw :-D
Cięszę się, że nie zostanę sama ;-)
Z taki wzrostem to Ty modelką powinnaś być :tak:
Oj nie dobra ta Twoja szefowa:no:

KINGUS- jestem jestem
Ja mam 166 i wage 56- 57 kg zalezy od dnia, no ale przytylam przez rok 12 kg :szok: chyba od lekow:baffled:
w tamtym roku wazylam 45 kg :sorry2:
Chyba masz odpowiednią wagę a zresztą facet musi się do czegoś przytulić a nie do kościotrupa ;-);-)
 
Lilu ja też mam podobną wage :-).
Dziś dzwoniłam do gina i się pytałam kiedy powinnam przyjść na pierwszą wizytę 6 tygodni od zatrzymania miesiączki taką informacje uzyskałam wiec już sie szykuje na poniedziałek. :-)
 
witam wszystkich.... z mezem staramy sie o malenstwo od jakis 7 miesiecy:-(bardzo pragniemy miec dzidzie ale jak narzaie nic nie wychodzi niestety...
Witaj :-) Na pewno w końcu się uda;-)

Dziś dzwoniłam do gina i się pytałam kiedy powinnam przyjść na pierwszą wizytę 6 tygodni od zatrzymania miesiączki taką informacje uzyskałam wiec już sie szykuje na poniedziałek. :-)
No to super :-D
 
a ja zaraz chyba walnę nosem w klawiaturę :crazy: tak mi się spać chce:wściekła/y:
a jeszcze po pracy mam zamiar zgarnąć synka i pojechać kupić mu buty ale jeszcze to przemyślę, bo znając mentalnośc większości ludzi to z powodu jednego dnia wolnego będzie dziki szturm na sklepy i nie będzie miejsc do parkowania :szok::-p
 
czesc wam
ja na chwilke wpadam i was wszystkie pozdrawiam.
dzis i jutro znow wolne-wiec odpoczne itp

za wszystkie ,,testerki,, trzymam ogromniaste kciuki. :tak: , a od innych malpy przeganiam. M@LPOM MOWIE DLA WAS :no:.

chcialam sie was poradzic-ja zawsze mialam nieregularne cykle i chodzilam kiedys dawno z tym do gin, wiec ona stwierdzila ze mam za dlugo ta 2 faze cylku-cialka zoltego(o ile sie nie myle :sorry2:). ale poszperalam w necie na te tematy i znalazlam ze ta faza ma wlasnie stala dlugos cos ok do 16 dni.(sorki dziewczyny moze cos pomieszalalm, jak tak to wyprostujcie mnie...:sorry2:).ogolnie ta moja gin w publicznej przychodzni byla jakas wariatka, a ja taka mloda , bez wiedzy dziewczyna ,nie zadawalam jej juz za duzo pyt tylko tak jak powiedziala tak zostalo.
od jakiegos czasu cykle mi sie wyregulowaly- 31 dni, tylko te dwa ostatnie kiedy sie staralam byly troche krotsze.zauwazylam na forum ze wiele z was ma cykle 31 dniowe i owulacja wystepuje pozniej np w 17 dc.a ja staralam sie , tak mi jakos sie wydaje ze za wczesnie. korzystalam z roznych kalulatorow w sieci i celowalam w te dni. ale moze ja mam ta owulacje przesunieta? prosze poradzcie cos.:-( czy ta gin z ta faza miala racje? a moze ktoras z was ma jakis pomysl co moze u mnie byc nie tak.
wiem ze kazda z nas inna. ale ja na serio taka zielona, gdybym miala normalna gin pewnie wiedzialabym o sobie duuuzo wiecej , a nie wiem prawie nic.
 
a ja zaraz chyba walnę nosem w klawiaturę :crazy: tak mi się spać chce:wściekła/y:
a jeszcze po pracy mam zamiar zgarnąć synka i pojechać kupić mu buty ale jeszcze to przemyślę, bo znając mentalnośc większości ludzi to z powodu jednego dnia wolnego będzie dziki szturm na sklepy i nie będzie miejsc do parkowania :szok::-p
Chyba masz rację, że dziś będą tłumy, lepiej poczekać do poniedziałku.

witm was drogoe pani... chcialabym sie do was zapisac i prosic o jakies rady od 7 miesiecy staramy sie o dzidzie z mezem i nic:(
Witaj:-)
Ilu dniowe masz cykle?
Obserwujesz siebie tzn. śluz, temperaturę?
 
Gemini25 to dobrze, że ta faza druga dłuższa, problem właśnei jest jak jest za krotka...ja znowu mam cykle 29/30..a owu w miesiącu, w którym się udało przypadło na 13 dc, więc to chyba naprawdę bardzo indywidualna sprawa
Chyba powinnaś znależć dobrego lekarza i chocby jeden cykl zmonitorować, skoro nie potrafisz wyznaczyć sama tego dnia. Głowa do góry. Działania na pewno przyniosą efekty:tak:
 
reklama
Do góry