reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Miałam się nei nakręcać, ale pierwszy raz pomyślałam o zafasolkowaniu, kiedy dosłownie po jednej lampce wina czułam się pijana....wczoraj wypiłam 4 łyki piwa i też mi sie w głowie zakręciło...i strasznie bolała mnie głowa....to dość nietypowe dla mnie:)
ale pewnie wmawiam sobie, bo co ma ciąża do alkoholu:)
szukam na siłę:)
 
Witajcie Dziewczyny :-)
No to tak w niedzielny poranek chciałam pochwalić się, że zobaczyłam dziś dwie wyraźne kreseczki :-) Udało się!!! Tylko żeby tteraz wszystko było dobrze, bo boję się powtórki z marca tego roku...
GRATULACJE! :tak::-D:tak: Trzymam kciuki aby było dobrze! Życzę sopokojnej ciąży!
Gratuluję naszej nowej mamusi! :-D
Ja dzisiaj też tylko na chwilkę - musze troszkę ponarzekac i wyżalić się.
Kinguś chyba tak jak mi radziłaś zrobię jutro test.
U mnie "okres" nadal trwa ale jest juz dzisiaj skąpy. Temperatura nadal podwyższona powyżej 37. Nie jestem przeziębiona. Mam mętlik w głowie. Naczytałam się, że możliwe że jednak jestem w ciąży ale możliwe też że jest coś nie tak! Tak bardzo sie boję, bo skoro to dzidziuś to nie chciałabym go stracić. Czy to wszytsko musi być takie trudne????:no:
Pozdrawiam
Kochana, nie martw się! Wg tez powinnas powtorzyc test, ew zrob bete dla pewnosci! To powinno jednoznacznie stwierdzic lub wykluczyc ciaze. Moja kolezanka miala okres gdy byla juz w ciazy wiec nie musi byc strsznie. Moze ta temp zwiazana jest z jakims stanem zapalnym albo czyms??:baffled:
Trzymam kciuki aby szybko sie wyjasniło!

Miałam się nei nakręcać, ale pierwszy raz pomyślałam o zafasolkowaniu, kiedy dosłownie po jednej lampce wina czułam się pijana....wczoraj wypiłam 4 łyki piwa i też mi sie w głowie zakręciło...i strasznie bolała mnie głowa....to dość nietypowe dla mnie:)
ale pewnie wmawiam sobie, bo co ma ciąża do alkoholu:)
szukam na siłę:)
No Kochana, trzymam kciuki! :tak::tak::tak:
 
dziewczyny udało mi się skontaktować z moniau..i niestety .......nie potrafię przekazywać takich wiadomosci...otulcie ją i jej aniołka ciepłymi myślami bo na pewno się przydadzą...zaglądnie do nas jak już będzie gotowa...póki co zafasolkowane mają cieszyć sie dzidziusiami, a ona przygotowuję się do walki o nową fasolkę
 
BUTTERFLY27 musze Ci powiedziec droga kolezanko,ze moja przyjaciolka pomimo tego ze byla w ciazy dostala okres,wtedy jeszcze nie wiedziala,ze jest bo na pewno by spanikowala gdyby wiedzac zobaczyla krew,teraz ma pieknego trzy miesiecznego synka;-),takze trzymam kciuki....
 
Witam Dziewczynki... pamietacie mnie jeszcze?

Czytałam, ale weny do pisania brak...
W piątek byłam na drugim usg i miałam pęcherzyk 19mm... Potem byliśy w sobotę na imprezie... było fajnie, bo odstresowałam się i przestałąm na chwile myslec o tym wszystkim... Wczoraj wieczorem bolało mnie w pachwinach jak na owu i dziś byłam na trzecim już usg i pęcherzyka nie było, więc chyba pękł... dostałam luteinę i co?... trzeba czekać...

Gratuluję wszystkich fasolek...


dziewczyny ja tylko na moment chciałam zameldować, że dzidzia rośnie i ma się dobrze, serduszko bije, maluszek ma 11,6 mm
wsszystko zgodnie z moimi oblizeniami:tak:
a teraz przesylam fludiki, bo jeszcze w tej całej niepewności tego nie robiłam
_ _
_ _
_ _
_ _
_ _
_ _
_ _
Ell cieszę się bardzo... fluidki wyłapane...

Edit- Butterfly obserwuj się Kochana, a jak Cię coś niepokoi to idź do lekarza jak masz taką mozliwość...

dla Aniołka Moniau (*) (*) (*) to przykre...

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny udało mi się skontaktować z moniau..i niestety .......nie potrafię przekazywać takich wiadomosci...otulcie ją i jej aniołka ciepłymi myślami bo na pewno się przydadzą...zaglądnie do nas jak już będzie gotowa...póki co zafasolkowane mają cieszyć sie dzidziusiami, a ona przygotowuję się do walki o nową fasolkę

przykre....(*):-(
 
klucie w podbrzuszu tez przechodzilam, do tego stopnia ze pewnej nocy moje Kochanie chcialo jechac na pogotowie bo myslelismy ze to wyrostek, rozsadzalo mi brzuch normalnie!!!! Mam nadzieje ze te wszystkie nieprzyjemne objawy nie byly nadaremne ;-):-)

Oj to powaznie Cie chwycilo po nich,ale tak jak piszesz oby ten bol nie poszedl na marne....pozdrawiam!!!
 
dzis Radek pierwszy raz przewrócił sie sam na brzuszek,podparł sie i rozgladał...a ja sie wystraszyłąm co sie dzieje:)

uuu super, widze Rudka ze masz bardzo silnego sykna:rofl2:

dziewczyny udało mi się skontaktować z moniau..i niestety .......nie potrafię przekazywać takich wiadomosci...otulcie ją i jej aniołka ciepłymi myślami bo na pewno się przydadzą...zaglądnie do nas jak już będzie gotowa...póki co zafasolkowane mają cieszyć sie dzidziusiami, a ona przygotowuję się do walki o nową fasolkę

[*]
[*]
[*] :-(
 
reklama
Witam
Nie odzywałam sie przez weekend ponieważ zawsze odsypiam cały tydzień:).
Od niedzieli boli mnie lewy jajnik a czasami dwa, czekam na okres( mam dostać w czwartek) ale mam nadzieje że nie przyjdzie:-).
Gratuluje wszystkim zajścia:-D:-D:-D
Jak będę miała jutro czas to napisze a jak nie to w czwartek.
BUŚKA;-);-);-)
 
Do góry