reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

U mnie chyba wszystko w porzadku,tez wlasnie wrocilam z weekendu.nie wiem sama co myslec,bo w tym miesiacu uzywam testow owu.w sobote rano zrobilam test i wyszla mi kreseczka prawie taka sama jak ta obok,przed chwila zrobilam znowu test i pokazal tylko jedna kreseczke.przytulanki byly w piatek wieczorem,a wedlug obliczen owu powinnam miec dzisiaj.nie wiem o co chodzi,ale dzis wieczorem znow beda przytulanki.moze wiecie o co biega?:-);-):-);-)

tzn. mi się wydaje,że owu miałaś w okolicy soboty, jak na teście pokazały się dwie kreseczki .......czyli przytulanki piątek-poniedziałek jak najbardziej wskazane ....... :tak::-D:tak:

a wogóle to witam u progu nowego tygodnia i czekamy na wiadomości, co też ten tydzien nam przyniesie, oczywiście jak najwięcej II kreseczek .... :tak::-D:tak:

a wogóle to u mnie pada .... :baffled:
 
reklama
Czesc dziewczyny :happy:

Gratuluje wszystkim zafasolkowanym i zycze spokojnych 9 miesiecy.

Wszystkim starajacym sie sle ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Imagination współczuje ci tych dolegliwosci :-( Ja przez cała ciaze nie wymiotowałam :tak:tylko mi sie odbijalo czesto. Na pocieszenie powiem ci ze po pierwzym trymestrze powinnas poczuc sie lepiej :tak:a to juz niedługo.

A ja bylam na usg polowkowym i jestem :-) dzidzia zdrowa a co najlepsze zmienila plec i teraz jest dziewczynka :-D:-D:-D termin porodu na walentynki :happy:
 
Witam wszystkie starające się, jestem tu nowa, mam na imię Agnieszka, mama Tomka (22 miesiące) i właśnie rozpoczynam starania o rodzeństwo. Będę wdzięczna za jakieś porady, jestem zielona w temacie. Jak rozpoznać dni płodne? :confused:Z góry dziękuję za pomoc.



Witajcie,
my też staramy się o dzidzię. Co z tego wyjdzie okaże się. W każdym razie, przy regularnych cyklach (26-28 dni) przytulaliśmy się 13, 14 , 17 i 18 dzień cyklu więc mam nadzieję, że może udało sie gdzieś to jajeczko złapać. Co do objawów to różnie bywa, u mnie ciężko stwierdzić. Zawroty niby jakies drobne są, bóle jajnika... tak po prawej stronie kłucie, nastroje też, kłucie w piersiach i to też, no i mdłości, ale ja zawsze miałam dziwny apetyt, więc to może być wynik tych dziwnych rzeczy które zdaża mi się mieszać.. Więc czy to typowe oznaki zbliżającej się @ , która mam dostać za 2 dni zgodnie z planem czy może w końcu upragniona ciąża ... Ciężko stwierdzić. Z pierwszym testem nie wytrzymałam i zrobiłam z nadzieją, że może u mnie hcg będzie tak wysokie że wcześniej pokaże, oczywiście wyszło negatywnie, ale to było na tydzień przed spodziewanym @ heeeh...
oby oby... w końcu, choć po tym pierwszym teście mam dośc mieszane uczucia i raczej czuję, że pewnie znowu nie wyszlo :/

Witam :-)

Czesc dziewczyny :happy:

Gratuluje wszystkim zafasolkowanym i zycze spokojnych 9 miesiecy.

Wszystkim starajacym sie sle ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

A ja bylam na usg polowkowym i jestem :-) dzidzia zdrowa a co najlepsze zmienila plec i teraz jest dziewczynka :-D:-D:-D termin porodu na walentynki :happy:
Super wiesci, gratruluje coreczki :-)
 
czesc dziewczyny,
chcialam dowiedziec sie czy ktoras z was bierze duphaston na wyregulowanie cykli?
Ja biore juz 5 opakowanie.... i na razie nic (tzn zobaczymy wkrotce :) oprocz tego ze cykl mam wreszcie regularny 31 dniowy
Czy mialyscie moze przy duphastonie takie objawy jak mdlosci i bole plecow?
 
Hej:)
zafasolkowane dziewuszki jakie miałyście takie pierwsze objawy ciąży i kiedy je zaobserwowałyscie?
ja mam jeszcze 8 dni do @ i wiem, że za wcześnie na jakiekolwiek sygnały ale..no właśnie juz zaczynam się doszukiwac i nakręcać:)
 
katarzynak1979 tak jak pisałam u mnie były wypieki po owu przez da dni, po 7 dniach silne bóle w miejscu gdzie mam rane po cesarce...pewnie zagnieżdzenie..potem kilka dni mdłości i wielka migrena i w sumie to wszystko co pamiętam, jesli chdozi typowo o te pierwsze dni

trzymam kochana za ciebie kciuki:tak:
 
Hej babeczki :-)

Witam serdecznie nowe staraczki :-)

dziewczyny ja tylko na moment chciałam zameldować, że dzidzia rośnie i ma się dobrze, serduszko bije, maluszek ma 11,6 mm
wsszystko zgodnie z moimi oblizeniami:tak:

i mam się nie martwić brakiem jakichkolwiek bóli, mdlości itd. macica pieknie przygotowana, rozciagnięta, więc powinno byc tym razem latwiej:-)

Super, cudne wieści :tak:


No to tak w niedzielny poranek chciałam pochwalić się, że zobaczyłam dziś dwie wyraźne kreseczki :-) Udało się!!! Tylko żeby tteraz wszystko było dobrze, bo boję się powtórki z marca tego roku...

WOW, gratulacje!!! Musi być dobrze :tak::tak::tak:

Nienus jak Daria ? Pojawili się już przystojni chłopcy i chce chodzić?? :-D A Ty jak się czujesz?? ;-)

eeee, ona za chłopakami nie biega jeszcze ;), jest lepiej, chociaż ostatnio mieliśmy kryzys związany z bijącym chłopcem w jej grupie.

A ja....zachrypnięta :baffled: ale za to dzidziuś już kopie :tak::tak::tak:


A wlasnie dziewczynki kiedys pisalam o kolezance ktora tez bardzo dlugo starala sie o dzidzie, wkoncu zaszlapo prawie 4 latach staran po Hsg i Clo ale jej calkowite szczescie nie trwalo dlugo bo okazalo sie w 14 tyg ciazy ze jej dzidzia ma bardzo duza przeziernosc 7mm a norma jest do 2 mm i podejrzewali zespol turnera u dzidzi wiec zdecydowala sie na aminopunkcje i ma wyniki wiec tak: dzidzia nie ma zadnych wad genetycznych :tak: i zna juz plec bedzie miec DZIEWCZYNKE :-D:-D:-D

milej niedzieli :rofl2:

Jej, jak dobrze :tak:


A ja bylam na usg polowkowym i jestem :-) dzidzia zdrowa a co najlepsze zmienila plec i teraz jest dziewczynka :-D:-D:-D termin porodu na walentynki :happy:

hihihih nieźle z tą zmianą płci :-D ale ważne, że dzieciątko zdrowe :tak:
 
reklama
czesc dziewczyny,
chcialam dowiedziec sie czy ktoras z was bierze duphaston na wyregulowanie cykli?
Ja biore juz 5 opakowanie.... i na razie nic (tzn zobaczymy wkrotce :) oprocz tego ze cykl mam wreszcie regularny 31 dniowy
Czy mialyscie moze przy duphastonie takie objawy jak mdlosci i bole plecow?

Hej,ja przy duphastonie mialam wzmozony apetyt,jadlam wszystko co mi wpalbo w rece i nie wzne czy to bylo slodkie czy gorzkie,mieszalam wszstkie smaki...dziwne i zmienne nastroje,klucie w okolicach podbrzusza i czasami bol ktoregos z jajnikow...ale mdlosci i bolow plecow to nie mialam,pozdrawiam!!!!!!!!
 
Do góry