reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

katarzynak1979 tak jak pisałam u mnie były wypieki po owu przez da dni, po 7 dniach silne bóle w miejscu gdzie mam rane po cesarce...pewnie zagnieżdzenie..potem kilka dni mdłości i wielka migrena i w sumie to wszystko co pamiętam, jesli chdozi typowo o te pierwsze dni

trzymam kochana za ciebie kciuki:tak:

dzięki:)

a inne zafasolkowane staraczki? pamiętacie pierwsze swoje objawy?
 
reklama
A ja....zachrypnięta :baffled: ale za to dzidziuś już kopie :tak::tak::tak:
Wow, ale super, zazdroszczę... Ja muszę jeszcze troszkę na to zaczekać... Zaczyna sie 11 tydzień dopiero... Najbardziej niecierpliwi mnie kiedy dowiem się o płci :-) a Ty wiesz co będzie, czy jeszcze się nie pokazała dzidzie 'z tej' strony?:-)
a inne zafasolkowane staraczki? pamiętacie pierwsze swoje objawy?
Ja pamiętam, ze w sumie już po owu, a najbardziej po 7 dniach po owu odczuwałam wzrost piersi, tkliwość i bolesność, zawroty głowy i ogólnie osłabiona byłam... Więcej sobie ajkoś nie przypominam, ale przeczuwałam, ze się udało od pierwszych dni :-)
 
Ostatnia edycja:
nenius serdecznie gratuluje tego kopania, ja za tym tesknie...za teraz mam takie kopniaki ze hoho, dzis Radek pierwszy raz przewrócił sie sam na brzuszek,podparł sie i rozgladał...a ja sie wystraszyłąm co sie dzieje:)
 
Wow, ale super, zazdroszczę... Ja muszę jeszcze troszkę na to zaczekać... Zaczyna sie 11 tydzień dopiero... Najbardziej niecierpliwi mnie kiedy dowiem się o płci :-) a Ty wiesz co będzie, czy jeszcze się nie pokazała dzidzie 'z tej' strony?:-)

Ja pamiętam, ze w sumie już po owu, a najbardziej po 7 dniach po owu odczuwałam wzrost piersi, tkliwość i bolesność, zawroty głowy i ogólnie osłabiona byłam... Więcej sobie ajkoś nie przypominam, ale przeczuwałam, ze się udało od pierwszych dni :-)


juz się nie mogę doczekac testowania, w sumie jestem na 99% pewna że się nie udało, ale jakoś bolące piersi dodają mi optymizmu:)
 
katarzynka1979- mnie kochanie gdzies po owulacji maialm bole w pachwinach,, poziej bole podbrzusza,, no i tak 3 dni przed spodziewana @ zaczely sie mdlosci.. caly dzien bylo mi niedobrze tak ze kompletnie stracilam apetyt co trwa do dzis dzien.. i bole glowy co jest czyms nienormlanym bo mnie zadko bolala glowa.. u mnie tak bylo.. pozniej doszlo bol piersi,,bol kregoslupa..i to chyba narazie tyle.. i tak sporo a najgrosze te brak apetytu.
 
Hej,ja przy duphastonie mialam wzmozony apetyt,jadlam wszystko co mi wpalbo w rece i nie wzne czy to bylo slodkie czy gorzkie,mieszalam wszstkie smaki...dziwne i zmienne nastroje,klucie w okolicach podbrzusza i czasami bol ktoregos z jajnikow...ale mdlosci i bolow plecow to nie mialam,pozdrawiam!!!!!!!!

klucie w podbrzuszu tez przechodzilam, do tego stopnia ze pewnej nocy moje Kochanie chcialo jechac na pogotowie bo myslelismy ze to wyrostek, rozsadzalo mi brzuch normalnie!!!! Mam nadzieje ze te wszystkie nieprzyjemne objawy nie byly nadaremne ;-):-)
 
reklama
Do góry