reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Kingus, tikanis super wiesci :tak::-D
A ja dziwczynki przemyslam sobie dzisiaj wszystkie za i przeciw i stwierdzilam ze odkladam starania, skoro dzidzia nie chce sie urodzic za granica to moze zechce w ojczyznie jak wrocimy do polski za jakies 3 lata:sorry2:
jestem mloda i mam czas jeszcze na dzieci, a teraz chce sie jeszcze nacieszyc swoboda i byciem tylko we dwoje :rofl2:
Bardzo kochan dzieci i zrobie wszystko zeby je miec tylko jeszcze najwidoczniej nie moj czas zostac mama nic na sile :-)
Lilu jestes taka silną osóbka wow! ;-):tak: napewno jak ty zapomnisz o zafasolkowywaniu :-p to fasolka sama sie wprosi :-D
Tak to jest z tymi facetami, możliwe że mu się jeszcze odwidzi i będzie chciał wcześniej :tak::tak:
no niestety uczepil sie jak rzep psiego ogona z ta wiosna a ani rusz ... chyba ze na pozniej ... i mnie stresuje do tego tymi studiami :-(

mam bete 298 wiec chyba nie taka najgorsza....jutro powtarzam...zobaczymy czy urosnie...
super betka !!!!!!!!!!!!!!!!! napewno będzie ładnie wzrastać !!! :-D:-D:-D gratuluje!!!!!
 
reklama
A ja dziwczynki przemyslam sobie dzisiaj wszystkie za i przeciw i stwierdzilam ze odkladam starania, skoro dzidzia nie chce sie urodzic za granica to moze zechce w ojczyznie jak wrocimy do polski za jakies 3 lata:sorry2:
jestem mloda i mam czas jeszcze na dzieci, a teraz chce sie jeszcze nacieszyc swoboda i byciem tylko we dwoje :rofl2:
Bardzo kochan dzieci i zrobie wszystko zeby je miec tylko jeszcze najwidoczniej nie moj czas zostac mama nic na sile :-)

Hej dziewczyny,ja podobnie jak Lilu wrzucam na luz,przerasta mnie juz to oczekiwanie na malenstwo i wczoraj doszlam do podobnych wnioskow,ze wodocznie to jeszcze nie moj czas....nic n asile...dokladnie tak jak ty Lilu,nie bede zameczala siebie i bliskich,ktorzy skazani sa na wieczne walkowanie tego tematu...oczywiscie takze nie mam planu zabespieczac sie podczas przytulanek,ale spalzuje...PIXELLKO moje gratulacje!!!!!buziaki laseczki,zmykam na zakupy:happy:
 
Lilu jestes taka silną osóbka wow! ;-):tak: napewno jak ty zapomnisz o zafasolkowywaniu :-p to fasolka sama sie wprosi :-D


Lilu[/COLOR] wrzucam na luz,przerasta mnie juz to oczekiwanie na malenstwo i wczoraj doszlam do podobnych wnioskow,ze wodocznie to jeszcze nie moj czas....nic n asile...dokladnie tak jak ty Lilu,nie bede zameczala siebie i bliskich,ktorzy skazani sa na wieczne walkowanie tego tematu...oczywiscie takze nie mam planu zabespieczac sie podczas przytulanek,ale spalzuje...

Nooo :sorry2:
przeciez nie jestem przed 30-stka zeby mi czas uciekal, tego czasu przede mna jeszcze minimum 7 lat :sorry2:
Juz dosc sie wystaralam na sile (1.5 roku ) i nic to nie dalo,wiec czas odpoczac :happy2:
 
reklama
Musze sie pochwalic :sorry2: to moj siostrzeniec "Czaroslaw ":-DCzarus ma 2.5 roku :happy2:
 

Załączniki

  • 0479471914.jpg
    0479471914.jpg
    96,9 KB · Wyświetleń: 16
Do góry