reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Gemini, ja co miesiąc mam to samo ostatnio... objawy, temperaturka podwyższona, do łazienki latam i robie test.... a tu wstrętna I krecha i następnego dnia nadchodzi paskudna @... Tak sobie myślałam o tym, że może dlatego że tak bardzo chce mieć te objawy to one sie pojawiają...:crazy::crazy::crazy: sama nie wiem...
W tym miesiącu obiecałam sobie: ŻADNYCH TESTÓW AŻ DO DNIA SPODZIEWANEJ @. Zobaczymy czy wytrzymam ;-);-);-)

A Gabrysia pewnie niedługo się pojawi :-) Trzymam kciuki

objawy mialam ,, ksiazkowo wyimaginowane,, hehe...
a Gabrysia niech bierze teraz sprawy we wlasnie raczki, mamusia i tatus czekaja zwarci i gotowi do dzialan .... staraczkowo-przytulankowych
 
reklama
Czesc dziewczyny!
Ale duzo naskrobalyscie...i kiedy ja to wszystko przecztam?...hmmm

Witam serdecznie nowe starczki Misia, Zabusia i Niebieska - powodzenia, trzymam kciuki - wylapujcie fluidki od zafasolkowanych! :-)

Pixella-strasznie sie ciesze z twoich wiesci, bo nie chce zapeszac, ale czuje, ze ta betka ma pnie sie ostro w góre!!! sciskam cie mocno i pocichutku juz gratuluje:tak:

Tikanis -skarbie no czekam na wiesci z usg??? i ani cie nie widac ani nie slychac -NAPISZ KONIECZNIE JAK POSZLO!!!!!!

Kingus -a ty jak kochana po wizycie? mam nadzieje, ze same dobre wiesci i szybko zaczniesz staranka:-)

Gemini Pysia -bedzie dobrze, najwazniejsze ze humorki dopisuja....mnie sie marzy Marysia badz Julka wzglednie Franio lub Janek:-)

Butterfly -widzisz kochana jak ladnie sie zaczyna wszystko ukladac, z mama lepiej, M ma prace to i moze sobotni tescik pokaze pieknie dwie kreski??? trzymam kciuki!!!!

Pozdrawiam serdecznie pozostałe dziewczyny -milego wieczoru - powodzenia i owocnych staranek zycze wszystkim!!!!

Dla tych co sie smuca -glowy do gory!!! A dla wesolkow - jeszcze wiecej optymizmu!!! sciskam was mocno -buziaki!!!

PS jeszcze zajrze do was pozniej, bo czekam na wiesci od Kingus i Tikanis....moze napisza po wizycie u lekarza????
 
Ostatnia edycja:
U mnie za 2-3 dni zaczyna się ten właściwy czas :-p owu powinna być jakoś za 5 dni.... wyczekałam, teraz trzeba się wykazać.......;-)mam nadzieję, że się w tym m-cu uda....
postanowiłam nie stosować żadnych testów owu, szaleć z obserwacjami itd tylko postawić na zwykłą spontaniczność i luz..... zobaczymy.....
jedyne co zrobię w tym cyklu to progesteron bo ostatnio gin kazał...
oj to będzie się działo :-D:-D:-D:-D:-D:-D Tylko nie zamęcz biedaka.
Z takim podejściem musi się udać ;-);-);-)

PS CZY JA JESTEM NORMALNA? ;-):sorry2:
W 100% normalna :tak::tak::tak::tak::tak:

Dziękuję bardzo! Wszystko jakoś na szczęście zaczyna układać się. Mama juz po usg i czuje sie lepiej. M zdecydował się na pracę. Po moim ugryzieniu juz nie ma śladu...do szczęścia brakuje tylko Maluszka.....
Pojawi się wkrótce i u Ciebie :tak::tak::tak:

Kingus -a ty jak kochana po wizycie? mam nadzieje, ze same dobre wiesci i szybko zaczniesz staranka
Jestem już po i po drugiej @ mogę się strać. Po pierwszej @ na monitoring żeby zobaczyć czy jajniki pracują a jak nie to będziemy stymulować ;-);-)bałam się, że trafię na lekarza który będzie chciał wszystko naturalnie.
No to teraz czekam na @ możecie mi oddać jakąś niechcianą ;-);-)
W sumie jestem pozytywnie nastawiona tylko nie spodziewałam się, że będę z utęsknieniem czekać ma kochaną małpeczkę @ :-D
 
PS CZY JA JESTEM NORMALNA? ;-):sorry2:

Kochana,jestes jak najbardziej normalna!!! Jak kobiecie włączą sie instynkty za maluszkiem to nie ma zmiluj...to zupelnie normalne...ja np w snach widze sie z brzuszkiem wyobrazam sobie jak to jest noscic dzieciatko pod sercem,jak to jest poczuc pierwsze ruchy...i wrezcie jak to jest zobaczyc malenstwo po trudach porodu..wyobrazam sobie do kogo bedzie podobne...dzisiaj bylam na zakupach,chcialam kupic jakies ciuszki dla synka mojej przyjaciolki urodzila 3 miesiace temu,nie moglam wyjsc ze sklepu...nie moglam sie napatrzec,oczyma wyobrazni widzialam swoje dziecko...to musi byc niesamowite uczucie...tak bardzo chcialabym zajsc w ciaze...poczuc to wszystko o czym poki co pozostaje mi tylko marzyc....
 
oj to będzie się działo :-D:-D:-D:-D:-D:-D Tylko nie zamęcz biedaka.
Z takim podejściem musi się udać ;-);-);-)


W 100% normalna :tak::tak::tak::tak::tak:


Pojawi się wkrótce i u Ciebie :tak::tak::tak:


Jestem już po i po drugiej @ mogę się strać. Po pierwszej @ na monitoring żeby zobaczyć czy jajniki pracują a jak nie to będziemy stymulować ;-);-)bałam się, że trafię na lekarza który będzie chciał wszystko naturalnie.
No to teraz czekam na @ możecie mi oddać jakąś niechcianą ;-);-)
W sumie jestem pozytywnie nastawiona tylko nie spodziewałam się, że będę z utęsknieniem czekać ma kochaną małpeczkę @ :-D
Kingus to bardzo dobre wiesci!!! Ciesze sie, ze tak to u Ciebie teraz wyglada - ze nie ma zadnego powazniejszego "ale" itd...nastepne dwa cykle przeleca Ci szybko tak, ze nawet sie nie obejrzysz! I potem beda wspaniale staranka i otworzysz wielki sloik z fluidkami:-)
Fajnie, ze trafilas na konkretnego lekarza, ktory widac najwyrazniej zna sie na rzeczy -monitoring itd....ciesze sie bardzo i czekam z Toba na twoja ukochana @ !!!

A gdzie wiesci od naszej TIKANIS??????
 
Kinguś dzięki za buziaczka;-)
Pamietam dokladnie bo odliczałam razem z Tikanis to tego usg a teraz .... siedze tu sama i nic nie wiem jak jej poszło i czy zobaczyła serduszko maleństwa i wogole co powiedział jej lekarz....
TIKANIS!!!!!!! Izabelko (dobrze pamietam?) odezwij sie do nas kochana!
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki może wiecie, czy jest jakis preparat w tabletkach taki miks wiesiołka z siemieniem na poprawe jakości i wzrost ilości śluzu owulki sprzyjajacej poczeciu fasolinki:rolleyes::oo::rolleyes:
 
kinguś cieszę się, że już niebawem będziesz miała zielone światełko;-)

to teraz czekamy już na tikanis i będzie można i spać....tikanis odezwij się nam tu kochana, bo ja już od 18 jestem ścięta....
 
reklama
Do góry