reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Kinguś test sobotni pokazał I ale być może było za wczesnie wiec szezcserze mówiąc to czekam na @.
a mój m sam juz nie może się doczekać wyników naszej staranki bo codziennie rano się pyta czy mam @, jak to dobrze że sie tak zaagazował :-).
A tak wogóle to mój mały od trzech dni ma temperatura dziś byłam u lekarza rodzinego i ta mnie wysłała do laryngologa a laryngolog do rodzinnej błędne koło. Ale z jednaj strony to dobrze bo jak narazie nie dostała antybiotyku .który byłby drugi w tym miesiącu, mam zrobic tylko badanie moczu. Mały ma chore uszy a dokładnie przewlekłe wysiekowe zapealenie ucha, no i mam skierowanie do szpitala w białymstoku na zabieg bo wszystkie inne metody nie skutkuja zero poprawy :no:. Mam nadziej że ten zabieg coś pomoże i mały przestanie wkońcu chorować. Oby te antybiotyki które do tej pory przyją nie wyniszczyły jego orgazizmu ehh straszne jak ci lekarze dzieci teraz antybiotykami faszerują :no:
Sorki dziewczyny że tak dużo napisałam o swoim małym w sumie to nie ten wątek ale musiałam wkoncu komus siewyzalić
 
Kinguś test sobotni pokazał I ale być może było za wczesnie wiec szezcserze mówiąc to czekam na @.
a mój m sam juz nie może się doczekać wyników naszej staranki bo codziennie rano się pyta czy mam @, jak to dobrze że sie tak zaagazował :-).
Sorki dziewczyny że tak dużo napisałam o swoim małym w sumie to nie ten wątek ale musiałam wkoncu komus siewyzalić
Od tego tu jesteśmy:tak: Rozmawiamy na róże tematy a przede wszystkim piszemy o tym co nas trapi:tak:
Niech ta wredna @ nie przyłazi. Fajnie że M Cię wspiera ;-)
To rzeczywiście lepiej zrobić Kacperkowi operacje niż go lekami faszerować, które pewnie zaleczają a nie leczą.
Trzymam kciuki za Was :-)
 
czwc dziewczyny!!!Ale zescie duzo napisaly...przezytalam wszystko,witam nowe staraczki,PIXELLA trzymam kciuki!!!EMMA dobrze,ze juz masz leprze nastawienie to bardzo wazne!ja zmykam na zakupy,do "uslyszenia"pozniej Laseczki!
 
izabell96 pisz kochana, pisz my tu wszystko przetwozymy , przeczytamy, bo przeciez my tez planyjemy miec dzidziuśki :happy:więc cenna wiedza nam sie przyda w przyszłości;-):-);-).
Jeli Tobie poprawi sie od tego humorek to korzyść obustronna:-):-):-)
 
Cześć Dziewczynki...

wpadałam się tylko przywitać... czytałam, ale nie chce mi się pisać... ogólnie to mam doła i wrażenie, że "to" się nigdy nie uda... mam ochotę odpuścić...:-:)-:)-(

Pixella :-):-):-) czekam na wieści... oby się udało...

Pozdrawiam
 
Elisabeth no co ty..nie łam się uda się uda..dzidzia na pewno wybrała już sobie czas przyjścia na swiat..zobaczysz, ale doskonale Cię rozumiem, ja też miałabym doła, gdyby tak szybko nie udało się, strasznie niecierpliwy ze mnie człowiek:-( teraz to też mam różne myśli ale już troszkę cierpliwiej czekam do usg..przybrałam na wadze, zaczynam się czuć tak cudnie grubiutko..i powoli eliminuje potrawy z jadłospisu,..albo jestem raczej monotonna frytki, ogórki, lody;-) i u Ciebie też na pewno niebawem tak będzie

Pixella ja od razu wiedziałam ze Ci się udało:tak: normalnie wyściskałabym Cie bardzo mocno i trzymam kciuki aby jak najszybciej był 8 tydzień i zobaczyłaś piękne serduszko


a wszystkim sataraczkom życze powodzenia i wysle w piatek mase fluidków, jak tylko lekarz powie, ze wszystko ok...hehe fluidków jeszcze nie rozdawałam;-) wiec będą świeże:tak:
 
wpadałam się tylko przywitać... czytałam, ale nie chce mi się pisać... ogólnie to mam doła i wrażenie, że "to" się nigdy nie uda... mam ochotę odpuścić...:-:)-:)-(
Zobaczysz kruszynka przyjdzie w momencie kiedy najmniej się będziesz spodziewała;-) Ja już napisałam list do św. Mikołaja o wiesz kogo...;-)

a wszystkim sataraczkom życze powodzenia i wysle w piatek mase fluidków, jak tylko lekarz powie, ze wszystko ok...hehe fluidków jeszcze nie rozdawałam;-) wiec będą świeże:tak:
Daj koniecznie znać po wizycie u lekarza:tak:
A fluidki chętnie przyjmę ale na razie trzymam w słoiczku ;-)

Pixellko wiesz, że ja za Ciebie mocno ściskam kciuki od samego początku...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry