reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

reklama
nie kingus, chyba nic złego...doczesna to chyba łozysko, wylewy krwi...hmmm może sie juz samo zzaczeło oczyszczać...wieczorkiem sie dowiesz, ale pierwsza wizyta nie bedzie straszna, lekarze są przeważnie bardzo delikatni po zabiegu...nic sie nie bój...bedzie dobrze...2-3@ i staranka na nowo
 
Ell ,Kinguś dziękuję Wam bardzo za słowa otuchy, chyba musi mi samo przejść, ogólnie mam nastawienie że wszystko jest do d***, to tyle...

Kinguś 3mam kciuki za wizytę... będzie ok...

Izabell96 dziękuje za życzenia...

jest taki piękny, słoneczny dzień, a mi się nic nie chce... może spacer z synkiem pomoże?
 
Isabell to swieta prawda co napisala Kingus ,jestesmy po to aby sie wspierac,razem zawsze lepiej pokonac trudnsci!!!!ja tez sie ciesze,ze Twoj M tak sie zaangazowal w staranka to strasznie mile,szkoda mi Towojego maluszka,ale na pewno bedzie wszystko dobrze,ten zabieg pomoze i bedziecie wszyscy zadowoleni!!! ja wrocilam z zakupow,zabierazam sie za pozadki,milego popoludnia!
 
Elisabeth...biedaku trzymaj się, nie trać nadzieji...w końcu obie stoimy w kolejce po fasolkę i jestem pewna, ze sie doczekamy....i ty i ja i wszystkie dziewczynki na tym forum...a spacerek to extra sprawa, zazdroszczę siły u mnie ejej brak...nadrabiam zaległości tygodniowe ale sie totalnie nie moge skupić...tylko o tej becie myslę

Ell, widzisz...ja spacerkowałam w łóziu tydzień...jestem jakaś wykończona tymi korzonkami, i mam ochote tylko się połozyć w łoziu i spaaać...ziewam od rana...a tu dopiero 15....jesssu jak ja przetrzymam do wieczorka...:happy2:...no i kawulki niet dziś...tylko ricore z mlekiem a u mnie ciśnienie jak u zdechlej żaby....
 
pixella ja nie wiem czy u ciebie były to korzonki, ja mialam to samo na przełomie 3/4/5 tygodnia ciąży...pisałam własnie jak bardzo bolą mnie krzyże..i w końcu przeszło samo, pewnie u Ciebie będzie podobnie
 
Ja pamiętam jak byłam w ciąży nie miałam zupełnie żadnych objawów, aż mnie to dziwiło, bo byłam psychnicznie nastwaiona że będa mdłości i wogóle a tu nic hehe Całą ciąze baz poroblemu przeszłam za to pod koniec było już cięzko ponieważ koniec sierpnia ciepło i straszni puchły mi nogi :-), wszystkim przysłym w ciąży życze takiej ciąży jak moja oczywiscie bez objawów opóchnietych nóg :-) Jestem tylko ciekawa jak teraz bedzie :confused:.
 
Ell prucz korzonków, mięsni i wszystkich kosteczek...okropnie mnie tez bolało podbrzusze, jajniki i wszystko inne, czulam jakby mi ktoś jajnik wyrywał - ale tylko jeden....a teraz nic nie boli...naprawdę jak reka odjał...za to jakaś zmęczona jestem i głodna ale wstalam dziś znowu o 5 i juz nie usnełam

ja miałam mało mdłości, były do przezycia i podejrzewam iż to z głodu - najpierw rano - do czasu pierwszego posiłku czyli sucharka i wody, a za drugim razem popołudniu... po każdym jedzonku...senna byłam tylko i głodna non stop a chudłam....teraz tez jestem głodna a jadłam o h 14!!!! wielka miche krupniku z mięskiem z piersi kurczaka...za 30 min lecę do domku a tam ziemniaczki i kotlecik czeka...nogi mi nie puchłu, tylko czesto sikałam i miałam przykurcze łydek pod koniec ciazy
 
reklama
Cześć Dziewczynki...

wpadałam się tylko przywitać... czytałam, ale nie chce mi się pisać... ogólnie to mam doła i wrażenie, że "to" się nigdy nie uda... mam ochotę odpuścić...:-:)-:)-(

Pixella :-):-):-) czekam na wieści... oby się udało...

Pozdrawiam
hejka wszystkim u mnie to samo co u Ciebie Elisabeth, masakra , nadzieja gdzies uciekla , znaczy niby mam ale jakos takie przeczucie tez mam ze mi sie nigdy nie uda, przestalam wchodzic na forum by sie nie nakrecac i nie myslec , teraz mam wolne i z nudow wskoczylam na chwile
gratulacje dla wszystkich nowych fasolek
Pixella trzymam kciuki , zreszta za wszystkie z was trzymam
 
Do góry