reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

mam pytanie odnośnie testów owulacyjnych - jak czytać wynik? To znaczy ile dni/godzin po wyraźnych dwóch kreskach jest owulacja i szansa na dni płodne.
Zrobiłam sobie test (miałam tylko jeden z poprzedniego cyklu...) w sobotę wieczorem około 18.00 wyszły mi wyraźne dwie kreski a przytulanko było dopiero w niedzielę wieczorem...Nie mogłam sprawdzić testem czy sa jeszcze jakieś kreski bo tak jak pisałam nie maiłam zapasowego testu.
Chyba szanse są jednak małe, bo wydaje mi sie że skoro dwie krechy na tescie owulacyjnym były w sobotę to w sobotę była owulacja a w niedziele już szanse były mizerne....ale sama już nie wiem, bo czytałam gdzieś żę sznsa na zapłodnienie jest największa 2-3 dni po pojawieniu się wyraźnych dwóch kresek i sama już zgłupiałam

Własnie tak jest kochanie, ze trzeba sie starać od momentu pojawienia II przez 48 h więc napewno trafiłas w owu bo jest 12-48 h po pozytywnym teście....my sie staraliśmy 2 dni po i jutro bede miała wyniki, wczesniej jak zaciązyłam 9 h po II na teście i tez sie udało...trzymam kciuki
 
reklama
mi sie wydaje ze szanse sa duzzzze :tak:
bo owulka od pozytywnego testu wystepuje 12-24 h ( jezeli kreska testowa jest ciemniejsza od kontrolnej)
24-36 h ( jezeli kreski sa identycznego koloru ) tak pisalo na moich testach i tak tez moweila mi moja ginka ;-)
wiec malenka dzisiaj tez jest jeszcze szansa :tak:

kreska była takiego samego koloru jak testowa, kurcze a ja myślalam ze szans nie ma....no ale nie nastawiam się
 
Katarzynka1979 a gdzie kupowałaś testy owu? W aptece czy na allegro?
Ja swoje kupowałam na allegro i w instrukcji mam napisane, że po pozytywnym teście owulacja następuje w ciągu 24-36 h:tak:. Trzymam kciukaski za Ciebie Kochaniutka:tak::-D
 
Pysia u mnie w instrukcji wyczytałam że przy PCO testy moga dac błędnie pozytywny wynik?????:-(...sama zapytaj, tikanis tak miała...więc może nie warto sie sugerować....lepiej idź na monitoring
 
Witam wszystkich,
Jak narazie @ brak, ale temp spadła :-(, ale wzrost mógł być spowodowany późnym położeniem się spać, dopiero dziś przypomniało mi sie że pora snu też ma znaczenie na tempke ale jak narazie 36,8 więc chyba aż tak źle nie jast zobaczyny za 2 dni.
 
Witam wszystkich,
Jak narazie @ brak, ale temp spadła :-(, ale wzrost mógł być spowodowany późnym położeniem się spać, dopiero dziś przypomniało mi sie że pora snu też ma znaczenie na tempke ale jak narazie 36,8 więc chyba aż tak źle nie jast zobaczyny za 2 dni.
Trzymam kciuki;-);-);-) Daj znać jak poznasz wynik
 
reklama
Katarzynka1979 a gdzie kupowałaś testy owu? W aptece czy na allegro?
Ja swoje kupowałam na allegro i w instrukcji mam napisane, że po pozytywnym teście owulacja następuje w ciągu 24-36 h:tak:. Trzymam kciukaski za Ciebie Kochaniutka:tak::-D
kupiłam w necie - a niestety instrukcję wyrzuciłam,:sorry2:
znalazłam teraz w internecie opis tego testu i faktycznie jest ze owu wystepuje 24-36 godzin po więc szanse są. zobaczymy...
 
Do góry