reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

w.kropeczka- hmm ja o sobie tak nie uwazam ze jestem laseczka hehe ale dziekuje za komplement:)
a niewymiarowa bo mam tylek jak lopezka.. i w biodrach nosze rozmiar 40 a w gorze 38, stad niewymiarowa:szok::-D
 
reklama
W,KROPECZKA zapisalam wszystko co napisalas o hormonach,dziekiuje po raz kolejny za odp,ale teraz mam znowu dlemat...MICZEL napisala ze duphaston lekarz Jej zapisal od 16dc mi ja tez mialam go tak przepisanego..to znaczy ze zle?przepraszam ze moje pytania moze i sa glupie,ale pisze szczerze jakie mam watpliwosci!!!!!!!!!!!

o tym duphastonie to strasznie dużo się naczytałam.
Ja też go biorę, od 16 dnia przez kolejne 10, do 25dc.
Teoretycznie chodzi o to, by wziąć go po owulacji, bo inaczezj ją blokuje. I kobitki na forach, jak to kobitki, podnioły lament, że ci doktorzy to dają ten duphaston jako lek an niepłodność (wydłużenie fazy lutealnej i skutecznijesze zegnieżdżenie zarodka) a tak na prawdę to napewno on hamuje owulację, wiec na pewno działa antykoncepcyjnioe wręcz ;-)

Z całym szacunkiem, ale chyba jednak lekarza wiedzą co robią i nie leczą naszej niepłodności blokowaniem owulacji!!! -> trochę zaufania im się należy. Sama zanlazłam informacje, że blokuje pokilkudniowym stoowaniu przed owulacja i to do tego w dawce 30 mg(czyli 3 tabletki dziennie).

Dodam jeszcze, że ja wzięłam moją pierwszą tableteczkę 16 dnia, a skok temperatury nastapił dopiero 17 dnia, więc wzięłam go niby "za wcześnie", bo przed owulacją. A owulację miała, uwierz mi, nie mogłam jej pomylić z niczym innym :tak:

Może u MICZEL z jakiegoś innego powodu ten duphaston był zły...

Ja spotkałam się z dziesiątkami dziewczyn na różnych forach, które łykały duphaston i zasły w ciążę.

Tyle ode mnie :)

Pozdrawiam
 
Witam dziewczyny ;)
Czytając wasze posty nabawiłam sie odrobiny optymizmu.
Moje objawy to: brak miesiączki, brak apetytu, temp 37,2 i dziwny ścisk w dole brzucha... nie licząc koszmarnego bólu pleców :/
Idę jutro na badanie beta... może mnie wreszcie dopadło ;)
Jak myślicie są jakieś szanse??
 
Witam dziewczyny ;)
Czytając wasze posty nabawiłam sie odrobiny optymizmu.
Moje objawy to: brak miesiączki, brak apetytu, temp 37,2 i dziwny ścisk w dole brzucha... nie licząc koszmarnego bólu pleców :/
Idę jutro na badanie beta... może mnie wreszcie dopadło ;)
Jak myślicie są jakieś szanse??

no jasne że szanse są :-) trzymam mooooocno kciuki :-)
daj nam znać jak coś będzie wiadomo :tak:
 
Witam dziewczyny ;)
Czytając wasze posty nabawiłam sie odrobiny optymizmu.
Moje objawy to: brak miesiączki, brak apetytu, temp 37,2 i dziwny ścisk w dole brzucha... nie licząc koszmarnego bólu pleców :/
Idę jutro na badanie beta... może mnie wreszcie dopadło ;)
Jak myślicie są jakieś szanse??

Ja jestem przekonana, że wielkie!
Ja też czekam, choć jeszcze kilka dni do miesiczki, ale za to:
- temperatura w górę pnie się dzielnie
- jajnik, ten z którego była owulacja, kłuje i ćmi na przemian
- w pachwinie ciągnie - to ponoć mamcica
- plecki mnie bolą, zwłaszcza w nocy i rano
przebieram już nóżkami.
Jak myślisz? Jest jakaś szansa?!?!? hihihi ;-)
 
Moja @ spóźnia się już 18 dni... robiłam test ale wyszedł negatyw wieć nie wiem czy się sama nie nakręcam :-(
Na wszelki wypadek przed wizytą do gina jutro zrobie tą bete :tak:
 
witajcie
jesli chodzi o duphaston czy luteinke to lekaze czsto dają wlasnie od 16 dc, na faze lutealną:-) moja kolezanka brala i sie udalo jest w ciąży:-)
ja narazie nic nie biore, jestem po owulacji i mam podobne objawy, boli mnie w jajnikach i kręgosłup, tak bardzo bym chciala zeby sie udalo!!!
dodam ze staram sie od 2 cykli, a jestem po stracie dzidzi w 24 tyg,ciazy!
mam nadzije ze sie uda bo zwariuje, ale ja jestem dopiero 4 dni po owulacji...jeszcze 10 dni do testowania....
 
Moja @ spóźnia się już 18 dni... robiłam test ale wyszedł negatyw wieć nie wiem czy się sama nie nakręcam :-(
Na wszelki wypadek przed wizytą do gina jutro zrobie tą bete :tak:

KOchana!!!
Jeśli spóźnia Ci się 18 dni to jest WIELKA szansa na to, że to już TO. Utrzymywanie się podniesionej temperatury dłużej ni 18 dni ale od owulacji! daje duże prawdopodobieństwo ciąży!!!

Rób tę betę!




:rofl2:
 
Moja @ spóźnia się już 18 dni... robiłam test ale wyszedł negatyw wieć nie wiem czy się sama nie nakręcam :-(
Na wszelki wypadek przed wizytą do gina jutro zrobie tą bete :tak:

Swoją drogą, Ty to masz nerwy!!! My tu z dziewczynami nie możemy doczekać się pierwszego dnia miesiączki......a Ty piszesz o 18 ;)

Pozdrawiam i czekamy na wynik ;)
 
reklama
Witam :)
Kingus oczywiscie modlimy sie za Twoja mala Kuzyneczke, napewno wkrotce wroci do domu :) Miczel olbrzymiaste gratulacje!! :-) Pysiu przykro mi, ze trafilas na lekarza, ktory zamist docenic to, ze jestes swiadoma kobieta i chcesz zrobic wszytsko, aby Twoje dziecko bylo zdrowe, to robi łaskę... ech brak slow ...
A ja dzisiaj byla u gina i wyszlam od niego bardzo zadowolona, bo powiedzial, ze spokojnie moge starac sie od tego m-c :-))) wiec dzisiaj czym predzej uciekam do lozeczka poprzytulac sie troszku, bo mam juz dni plodne, a owulka gdzies za 3 dni :-) milusiej nocki
 
Do góry