reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
nie udało :( a może jednak Wy go widzicie?
ja widze :tak:
Hej dziewczynki, jak Wy dużo piszecie :szok::-D
super!!!!!!
oj, trzymam kciki :tak:.
dzieki nenus :tak::zawstydzona/y:

A ja Was proszę o modlitwę bo córeczka mojego męża brata jest w szpitalu a nie ma jeszcze 2 tygodni, lekarze na razie nie wiedzą co jej jest.
biedne maleństwo ale trzeba wierzyc ze lekarze znajda przyczyne i wszystko bedzie w porządku :sorry2:napewno sie za nia pomodle!
Eve mama nadzieję, że kwiecień sie zmieni na styczeń i że bedziemy razem na placyku zabaw na gołąbkach z maluszkami niedługo szalec:-).
:-D ale by bylo super! i dobrze wiedziec ze bedzie ktos znajomy bo kolo mnie to nie ma na co liczyc myslalalam ze czekaja mnie juz samotne spacerki :sorry2:
kochane dziewczyny jestescie:zawstydzona/y:
 
hmmm.... pytanie jak wyglada @ normalnie skoro ta @ trwala np krocej i byla mnie "obfita" to moze cosik tam siedzi w srodku :-p ;-) nie czujesz sie jakos inaczej jak na ta faze cyklu?? a jezeli to nie mala niespodzianka to nie wiem moze pogoda ma nawet na nas wplyw .... smaa nie wiem :nerd:

normalnie jest ok 4 dni krwawienia z różnym nasileniem ... (malejącym)... dzidziuś to chyba nie jest bo robiłam test i jedna wielka krecha :-( ech... co to może być...
 
reklama
Witam moje Staraczki!!!

Olica- ja bym nie odkładał staranek, dziecko ważniejsze, tak jak pisze Pixella, nigdy nie wiadomo kiedy urodzisz, a skąd wiesz jak się będziesz czuła pod koniec ciąży?

Pixella- dobrze, że się już lepiej czujesz...

Madzio cieszę się, że upławy zniknęły, ale obserwuj się nadal...

Kinguś 3mam kciuki za malutką... a co maleństwu dolego, jeśłi wolno spytać?

Elisabeth w sumie to dobrze Ci z tymi cyklami, ja mam o połowe dłuższe ostatni 36dc, więc to cała wieczność:szok::baffled:
Masz rację Calla, jak sie starasz o dziecko to takie krótkie cykle sa fajne, bo szybko czas leci, ale pomyśl tak normalnie w życiu to zanim się jeden cykl dobrze się nie skończy to kolejny juz mi się rozpoczyna, @ mam 13 razy w roku... bleee
 
Do góry