reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

reklama
uffffffffffff ale żeście naprodukowały :szok::szok::szok::-D

dziewczyny trzymam za was kciuki, Radzio to tez chlopak "starankowy"

maga słodki i śliczny jest twój Radzio :-):-):-)


To wszystko zależy od parametrów nasienia, jeśli są dobre żołnierzyki to można częściej jeśli natomiast są mało ruchliwe itp. to lepiej celować blisko owulacji.
Ja kiedyś stwierdziłam, że przytulanki będą od razu po @ a że owulacje miałam późno bo zazwyczaj gdzieś około 17 dc to na te właściwe nie starczyło mi już siły ani natchnienia a nie chciałam się na siłę przytulać.
Chyba trzeba swój rytm znaleźć :tak::tak::tak:

w pełni się zgadzam :tak::-D

a mnie się wydaję,że powinnyśmy robić to zawsze wtedy kiedy mamy na to ochotę! zdaje mi się,ze lepiej nie brnąć ślepo kiedy mozna a kiedy nie,wtedy to będzie bardziej naturalnie a to wazne tak myślę....pozdrawiam!

dokładnie tak:-D masz śliczne zdjęcie w avatarku:tak:

Witaj Kingus widze ze już wróciłaś! mam nadzieje ze wszytsko jest ok.:tak:
U mnie nic nowego, czekam na wizyte poniedziałkową jak na wyrok, bardzo sie martwie co bedzie widac, rozmyslam ciagle dlaczego ten zarodek taki maly i w ogole....no ale potem sama sie doprowadzam do ładu żeby myśleć pozytywnie :sorry2:
zaczęły mnie troche bardziej boleć piersi ale w sumie to o niczym nie musi świadczyć:baffled: poza tym jest mi strasznie słabo i ciąle śpie (ale to pewnie zasługa wstawania o 5 rano :wściekła/y:)...no nic zostaje mi czekanie :dry:
Pozdrawiam Was ciepło! Widze ze jest coraz wiecej staraczek, mam nadzieje ze nowy miesiac zaowocuje wysypem maluszków!!!:tak: Trzymam za wszytskich kciuki!

katarzynko Napewno wszystko jest dobrze, a sennoś jest bardzo częstym i dobrze rokującym objawem wczesnej ciąży :-D

A tak w ogóle to nigdzie nie słyszałam, ze nie mozna włosów farbowac w ciąży, ja farbowałam kilka razy, nawet na 2 tygodnie przed porodem... na pewno naturalne farby nie mają tego wstrętnego zapachu i nie niszczą włosów, a nawet odżywiają...

ja też farbowałam włosy w ciąży, pytałam swojego gina o to i on nie miał przeciwskazań, moja fryzjerka twierdzi, że to bardziej chodzi o gospodarkę hormonalną i że w związku z tym włosy mogą reagować na farbę trochę inaczej w ciąży

wiecie co Laski..z tymi włosami to jest tak,że wpływ maja nasze hormony.Chodzi tu o to,że podobnie jak przy @ wizyty u fryzjera mogą dać mniej oczekiwany efekt(ale oczywiście nie muszą).Nie spotkałam sie z opinią,że nie można w ogule farbować wlosów w czasie ciąży.Sama zajmuję się urodą i troszkę o tym wiem.A co do tych ziółek o tórych czytałam wcześniej to muszę Wam napisać,że podobno kilku dziewczynom pomogły...buziaki!

oooo właśnie o tym wyżej pisałam :sorry2::-D

Przeczytałam wszystko, ale nie mam siły odpisywać! :sad:
Ciężki dzień w pracy i na dodatek okropny w domu... Mój M dostał dziś wypowiedzenie, a to oznacza tylko jedno - przełożenie staranek.:wściekła/y:
Bardzo mi smutno, ale musze jakoś wspierać M. Zobaczymy jak to wszystko sie ułoży.:no2:

czasami coś co wydaje się złe jest zapowiedzią dobrego, wierzę , że czekają was same pozytywne zmiany i wszystko jak najlepiej się ułoży, trzymam kciukasy :tak:

Nie wiem czy to odnosić tez do starań ale w czasie ciazy nie można brać ibupromu... wiec jeżeli już to może lepiej sie przerzucic na apap.... no oczywiscie najllepiej nie barc zadnych lekow jesli nie jest to konieczne.




A u mnie po staremu, czekam do poniedziałku na usg.... a jutro mam urodziny! Mój M pytał sie co chciałabym dostać... a ja teraz marze tylko o jednym... żeby maleństwo było zdrowe, ech to moje jedyne życzenie urodzinowe...

rzeczywiście w ciąży nie wolno brać żadnych pochodnych ibuprofenu za to można pochodne paracetamolu np.apap

Wszystkiego naj naj naj z okazji urodzin, jestem pewna że w pn dostaniesz najpiękniejszy prezent w postaci obrau ślicznej, zdrowej Fasolinki na usg!!!!

Akurat nie używałam tej mieszanki, tylko inną na zupełnie inne problemy i wolę kupowac osobno i sama mieszaqc zgodnie z przepisem. Jak kupiłam gotowca to guzik działał :baffled:. A jak sama mieszałam było ok.

dziękuję bardzo za radę:tak::-D

Ja ciągle nie mam @, ale za to dziś już bez przerwy czuje ból w krzyżu i lekki w podbrzuszu, więc pewnie przy kolejnej wizycie w wc powitam wstręciuche:baffled:

mam nadzieję, że te bóle są zapowiedzią zupełnie czego innego niż wrednej@, ja tak miałam, czekałam 1,5 tygodnia na @ zanim zdecydowałam się na test, bo byłam po tych bólach przekonana , że ona już jest tuż tuż;-)

Ja dziś nie śpię już od 4, ale dopiero jestem w pracy i mogę pisać, o 6 zrobiłam test i zobaczyłam II, ta druga nie jest super mocna ale jest-to najpiękniejszy prezent na nasza 7 rocznicę ślubu wypada w poniedziałek:-):tak:

ogromniaste Gratulację!!! i wszystkiego naj z okazji rocznicy ślubu i mam nadzieję , że rozwiązałaś worek z czerwcowymi fasolinkami ;-);-);-)
 
Cześć dziewczyny,po pierwsze życzę spełnienia wszystkich marzeń i wszystkiego naj Katarzynce83:-)
Ja dziś nie śpię już od 4, ale dopiero jestem w pracy i mogę pisać, o 6 zrobiłam test i zobaczyłam II, ta druga nie jest super mocna ale jest-to najpiękniejszy prezent na nasza 7 rocznicę ślubu wypada w poniedziałek:-):tak:

Ogromne gratulacje :-D:-D:-D

Katarzynko wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, spelnienia marzen, II pieknych kredsek na tescie, i przedewszystkiem duzooooo zdrowka :tak::-)

A ja dzisiaj dolaczylam do kompletu 16 z kolei test z I kreska :szok:
 
cześć kociaki, ja się melduje dzisiaj z dobrym humorkiem :-D


Kinguś, bardzo Ci dziękuję za odpowiedź. Na pewno w dużej mierze jest tak jak piszesz. Aczkolwiek moj M mowi, ze chce spelnic swoje marzenie i wyjechac na wycieczke baaaardzo daleko. A wiadomo, ze jak bede w ciazy to juz na taki wyskok nie ma szans, bo jak on mowi "za duze ryzyko, ze cos sie stanie mamie i dzidzi". pozdrawiam cieplutko.

no to jedźcie na tę wyprawę czym prędzej!!!!! A potem nie bedzie juz wymówek ;-)

Rudka, Radek jest cuuuuuuuudny, buziaki dla Was :tak:

U mnie nic nowego, czekam na wizyte poniedziałkową jak na wyrok, bardzo sie martwie co bedzie widac, rozmyslam ciagle dlaczego ten zarodek taki maly i w ogole....no ale potem sama sie doprowadzam do ładu żeby myśleć pozytywnie :sorry2:

musi być dobrze :tak:

ojej a mnie to chyba nie widać....piszę i piszę i nic :-:)-(

widać Cię, widać :tak: Buziak i nie smutaj się już ;-)

Przeczytałam wszystko, ale nie mam siły odpisywać! :sad:
Ciężki dzień w pracy i na dodatek okropny w domu... Mój M dostał dziś wypowiedzenie, a to oznacza tylko jedno - przełożenie staranek.:wściekła/y:
Bardzo mi smutno, ale musze jakoś wspierać M. Zobaczymy jak to wszystko sie ułoży.:no2:

Przytulam i dziewczyny maja rację, niedługo wszystko się ułoży :tak:

A u mnie po staremu, czekam do poniedziałku na usg.... a jutro mam urodziny! Mój M pytał sie co chciałabym dostać... a ja teraz marze tylko o jednym... żeby maleństwo było zdrowe, ech to moje jedyne życzenie urodzinowe...

Sto lat, sto lat - i mnóstwa radosci, zwłaszcza w poniedziałek :tak:

Ja ciągle nie mam @, ale za to dziś już bez przerwy czuje ból w krzyżu i lekki w podbrzuszu, więc pewnie przy kolejnej wizycie w wc powitam wstręciuche:baffled:

a może nie :rofl2:

a tak z nowosci @ nareszcie przylazla i wlasnie umieram przed komputerem !!! :-:)baffled:

buuuuuu, a przy okazji dla Ciebie też 100 lat!!!!!!!!!!

Cześć dziewczyny,po pierwsze życzę spełnienia wszystkich marzeń i wszystkiego naj Katarzynce83:-)
Ja dziś nie śpię już od 4, ale dopiero jestem w pracy i mogę pisać, o 6 zrobiłam test i zobaczyłam II, ta druga nie jest super mocna ale jest-to najpiękniejszy prezent na nasza 7 rocznicę ślubu wypada w poniedziałek:-):tak:

WOW, gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A ja dzisiaj dolaczylam do kompletu 16 z kolei test z I kreska :szok:

Liluś, przytulam mocno, ale tym razem to wiedziałaś, że tak będzie, prawda? Ta tempka...
 
Ja dziś nie śpię już od 4, ale dopiero jestem w pracy i mogę pisać, o 6 zrobiłam test i zobaczyłam II, ta druga nie jest super mocna ale jest-to najpiękniejszy prezent na nasza 7 rocznicę ślubu wypada w poniedziałek:-):tak:
wielgasne gratulacje !!!!!!!!!!! nareszcie jakis poztywny tescik!!! :-D

Eve w takim układzie dla Ciebie również spóźnione życzonka urodzinowe:-D:-D:-D duuuuuuużo zdrówka i żeby kwietniowe staranka zaowocowały natychmiast dwoma cudnymi krechami:tak::-D. A wracając do tematu piesiątek to ja kocham wszystkie:tak:, duże, małe, rasowe i nie:-D. Przytulam Kochana w twych cierpieniach niech @ idzie sobie już na suchy las i boleści niech zmykają z nią:tak:
:-D przekochana jestes dziekuje baaaaardzioooo :-D no bolesci poszly sobie dopiero z pol godzinki temu - koszmar przezywac cos takiego w pracy! a tofik to bylo moje marzenie od 10 lat i spelnil je maz - psa znalazlam pod choinka :-D łobuz to z niego jest ale kochany
a i trzymam kciuki zeby ta @ wredna juz nie przyszla przez najblizsze 9 miesiecy !!!!!

Przesyłam Wam Kochane tonę fluidków:-):-):-):-):-):-):-):-):happy2:
dolanczam do mojej kolekcji czekajacej do kwietnia :-p:-D

Eve szkoda, ze @ przyszła...ale wiesz czasem Bóg nam komplikuje nawet najbardziej skrupulatnie ułozony plan....i tego ci życze, bys na II długo nie musiała czekać:-)....ja sie zawsze smieje, ze to nasze dziecko jest bardziej zdecydowane od nas i samo wiedzialo, ze na nie juz czas....
oj tak dobrze mowisz :-D
Witam dziewczynki już prawie weekendowo !!!!
Eve no szkoda że ta @ jednak przylazła .....a już liczyłam na coś zupełnie innego :-D
no ja tez mialam taka malutka cichutka nadzieje :sorry2: ale wieczorkiem jak juz zaczelo kuc gdzie niegdzie to nie mialam watpliwosci....

A ja dzisiaj dolaczylam do kompletu 16 z kolei test z I kreska :szok:
ojoj Lilu przytulam mocno !!!! ale tak szczerze powiem ze chyba bym odposcila z tymi tescikami zeby dodatkowo nie cierpiec.
Nenius dziekowac bardzo :))) jak tam samopoczucie?
Rudka piekny ten twoj synek!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry