reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Katarzynka 83 , zdrowia, szczęcia pomyślności i oczywiście spełnienia tego najwięszego marzenia, ktore rośnie pod serduszkiem...........

Gumisia, wielkie gratulacje... myślę,że jak za kilka dni test powtórzysz, to juz nie bedzie żadnych watpliwości i obie kreski będa mocne, więc szczęśliwych kolejnych miesięcy z maleństwem pod serduszkiem ......:tak::-D:tak:

a i witam wszystkie nowe staraczki i życze miłego dzionka i przyjemnych nocek

Kinguś, a za Twój wileki optymizm należy Ci sie medal.......
 
reklama
Eve szkoda, ze @ przyszła...ale wiesz czasem Bóg nam komplikuje nawet najbardziej skrupulatnie ułozony plan....i tego ci życze, bys na II długo nie musiała czekać:-)....ja sie zawsze smieje, ze to nasze dziecko jest bardziej zdecydowane od nas i samo wiedzialo, ze na nie juz czas....
 
Dzięki dzieki Wszystkim:-)
Co do objawów; to dziwny był ten brzuch-tydzień przed @ jakieś takie rozciaganie kłucie, piersi też dziwne nie bardzo wrażliwe, ale mega twarde;-)
 
I może jednak nie będziesz miała @, dodam, że mnie właśnie pobolewal krzyż w dniach, w których powinien być @, a dwie kreseczki ujrzałam:)
Trzymam kciuki

ell a miałaś w tych dniach jakieś plamienia? Bo ja właśnie wróciłam z wc i na wkładce mam taki lekki żółtawy maleńki ślad:baffled: (przepraszam za obrazowość opisu). Ja ostatnią @ miałam 10.09 a 25.09 test owu. wyszedł pozytywny w ten dzień i w następny były przytulanka, więc już zgupiałam całkiem:szok: czy już powinna być @ czy nie:zawstydzona/y:


Przesyłam Wam Kochane tonę fluidków:-):-):-):-):-):-):-):-):happy2:

Kochana gratulacje!!!:-D. Fluidki wyłapane:tak:
 
ell a miałaś w tych dniach jakieś plamienia? Bo ja właśnie wróciłam z wc i na wkładce mam taki lekki żółtawy maleńki ślad:baffled: (przepraszam za obrazowość opisu). Ja ostatnią @ miałam 10.09 a 25.09 test owu. wyszedł pozytywny w ten dzień i w następny były przytulanka, więc już zgupiałam całkiem:szok: czy już powinna być @ czy nie:zawstydzona/y:

nic nie miałam..ale to naprawde różnie bywa:) wiec kto wie:) ale jesli cykle masz regularne to chyba jutro możesz testować..albo i dzisiaj
 
Witam dziewczynki już prawie weekendowo !!!! :tak::tak:

Pogoda dzisiaj średnia ale nie jest źle :tak:

Katarzynka wszystkiego naj naj naj ... spełnienia wszystkich marzeń a przede wszystkim zdrowego ślicznego dzidziusia no i żeby wszystko było tak jak sobie wymarzysz :tak::tak::tak: buziam mocno :happy::happy:

Gumisia serddeczne gratulacje :tak::tak: bardzo się cieszę :-D:-D i spokojnych miesięcy z dzidzią pod serduszkiem :tak::tak:

Eve no szkoda że ta @ jednak przylazła .....a już liczyłam na coś zupełnie innego :-D

Pozdrawiam was wszystkie cieplutko :tak::tak: Miłego dnia ;-)
 
nic nie miałam..ale to naprawde różnie bywa:) wiec kto wie:) ale jesli cykle masz regularne to chyba jutro możesz testować..albo i dzisiaj

ell ostatnimi czasy miałam dosyć regularne co 29-30 dni, a dziś jest 31 dzień:baffled:. Zaczekam z testowaniem do niedzieli, bo znając moje "szczęście" to pójde dziś kupić test, a po powrocie do domu okaże się, że dostałam @:szok:
 
reklama
Do góry