reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

Ale się rozpisałyście :-)

Cześć dziewczyny. Bardzo dawno mnie nie było i bardzo przepraszam ale nie jestem wstanie prześledzić co się od tamtej pory dzieło na forum:-(. Nie za bardzo miałam głowę i siłę do siedzenia przy kompie. Mieliśmy z mężem trochę stresu; w 11 tc przy usg wyszło nieprawdłowe NT i zostałam skierowana do poradni genetycznej, a potem zdecydowaliśmy się na amniopunkcję. Od końca lipca stres i oczekiwanie co dalej. Od 20.08 czekaliśmy na wyniki z poradnii genetycznej.Dzięki Bogu dzieciątko zdrowe:-D:-D. Teraz jestem w 22 tygodniu, oczekujemy chłopczyka:-),bardzo aktywnego szczególnie wtedy jak trzeba iść spać albo chciałoby się postać:-D:-D(strasznie się wierci). Trzymam kciuki za wszystkie starające się, za te którym się udało i za te które mają jakieś problemy. Trzeba wierzyć, że wszystko będzie dobrze:-):-):-):-). Całuski ;-)

Bardzo Ci współczuję tej sytuacji, znam ten ból i strach, z tymże ja nie zdecydowałam się na amniopunkcję i do porodu miałam ten % niepewnosci. Ale wszystko ok i mój Janek urodził się zdrowy :-). Ale był grzeczny w brzuciu, nie to co jego brat teraz, też nie daje mi pospac :-p.

może głupie pytanie ale kupujesz każde oddzielnie czy może gdzieś mnożna kupić mieszankę?

Akurat nie używałam tej mieszanki, tylko inną na zupełnie inne problemy i wolę kupowac osobno i sama mieszaqc zgodnie z przepisem. Jak kupiłam gotowca to guzik działał :baffled:. A jak sama mieszałam było ok.
 
reklama
Witajcie z ranka:-)

A u mnie po staremu, czekam do poniedziałku na usg.... a jutro mam urodziny! Mój M pytał sie co chciałabym dostać... a ja teraz marze tylko o jednym... żeby maleństwo było zdrowe, ech to moje jedyne życzenie urodzinowe...

Katarzynko z okazji Twoich urodzinek życzę Ci wszystkiego co najlepsze i żeby Twoje najskrytsze marzenia spełniały się każdego dnia:-D. Zobaczysz, że z Dzidzią będzie wszyściutko dobrze:tak: trzymam kciuki za poniedziałkowe usg:-).

Ja ciągle nie mam @, ale za to dziś już bez przerwy czuje ból w krzyżu i lekki w podbrzuszu, więc pewnie przy kolejnej wizycie w wc powitam wstręciuche:baffled:
 
kingus- co u mnie?? niedawno co pisalam:) w sumie nic nowego, mdlosci dokuczaly i dokuczaja czasami sa przerwy tak jak wczoraj po poludniu, dzis rano tez narazie spokoj..ale takie przewry sie u mnie zdarzaja i wtedy sie martwie czy wszytsko ok.. juz wolalabym zeby bylo na okraglo..:-D no ale w sumie mozna powiedziec ze sa caly czas z drobnymi przerwami.. a tak czekam na usg 20 pazdz.
jeszcze 10 dni :szok:
katarzynaka83- dziekuje za te slowa..boje sie i chcialabym zeby bylo wszytsko ok... no choc sobie mowie ze jest ok, to kobieta w ciazy chyba zawsze cos tam sie martwi...:baffled: albo to te hormony..:angry: wszytskiego naj naj lepszego i ujrzenia kochanie II cudnych kreseczek :happy:
 
katarzynak83 wszystkiego naj naj z okazji urodzin...no i byś w poniedziałek wiesz co cudownego zobaczyła :-)!!!!

tikanis tikanis bedzie dobrze, dzidzia rosnie napewno....a mdłosci non stop miec nie musisz...nie bez znaczenia jest słowo "poranne :-)" ...u mnie akurat były "popołudniowe" ale to i dobrze bo w pracy zielona nie siedziałam....

butterfly27 - kochana współczuje sytuacji, ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszło....zobaczysz, m szybo pracke znajdzie. mój m stracił prace w lutym i tez myslałam, że puki nie znajdzie nie bedzie kolejnej dzidzi....ale wiesz w maju nadal był bez pracy bo zdecydowalismy, ze na siłe ofert przyjmowac nie musi a staranka i tak zaczelismy i pojawiła sie ciąża w czerwcu...on niby dostał prace od lipca wiec miało byc git...ale w ostatniej chwili cos tam sie odmieniło...i nadal był bez pracy....teraz poszedł od października...a ja znowu staram sie o dzidzię... jestem pewna, że jak dzidzius sie pojawi to wszystko samo sie poukłada.....i u ciebie tez tak bedzie, najważniejsze by był i by był zdrowy...
 
Madzio1980 Tofik bardzo dziekuje za zyczenia :-D:-D:-D merdal ogonkiem i skakal w mniej sprecyzowanym kierunku - troszke szalony labladorek :-D
katarzynko83 wsiego dobrego z okazji urodzinek - zebys w poniedzialek zobaczyla przeslicznego bąbelka na usg ;-):tak:
u mnie październik obrodzil w mozliwosci świetowania :tak: urodzinki i imieniy brata 1.10 moje urodzinki 2.10 Tofika urodzinki 7.10 kolegi urodzinki 10.10 bratowej urodzinki 21.10 i ciutek smutna okazja imieniny taty 28.10 wiec w zasadzie caly miesiac imprez :tak:
a tak z nowosci @ nareszcie przylazla i wlasnie umieram przed komputerem !!! :-:)baffled:
 
Cześć dziewczyny,po pierwsze życzę spełnienia wszystkich marzeń i wszystkiego naj Katarzynce83:-)
Ja dziś nie śpię już od 4, ale dopiero jestem w pracy i mogę pisać, o 6 zrobiłam test i zobaczyłam II, ta druga nie jest super mocna ale jest-to najpiękniejszy prezent na nasza 7 rocznicę ślubu wypada w poniedziałek:-):tak:
 
Madzio1980 Tofik bardzo dziekuje za zyczenia :-D:-D:-D merdal ogonkiem i skakal w mniej sprecyzowanym kierunku - troszke szalony labladorek :-D
a tak z nowosci @ nareszcie przylazla i wlasnie umieram przed komputerem !!! :-:)baffled:

Eve w takim układzie dla Ciebie również spóźnione życzonka urodzinowe:-D:-D:-D duuuuuuużo zdrówka i żeby kwietniowe staranka zaowocowały natychmiast dwoma cudnymi krechami:tak::-D. A wracając do tematu piesiątek to ja kocham wszystkie:tak:, duże, małe, rasowe i nie:-D. Przytulam Kochana w twych cierpieniach niech @ idzie sobie już na suchy las i boleści niech zmykają z nią:tak:
 
Witajcie z ranka:-)


Ja ciągle nie mam @, ale za to dziś już bez przerwy czuje ból w krzyżu i lekki w podbrzuszu, więc pewnie przy kolejnej wizycie w wc powitam wstręciuche:baffled:

I może jednak nie będziesz miała @, dodam, że mnie właśnie pobolewal krzyż w dniach, w których powinien być @, a dwie kreseczki ujrzałam:)
Trzymam kciuki

katarzynak83 Wszystkiego dobrego z okazji urodzin, a w poniedziałek, życzę najpiekniejszego i najbardziej wzruszajacego seansu w roli głównej z waszym dzidzusiem:tak:
 
reklama
Do góry