reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Aaklona może z powodu przeziebienia sie troszke wszytko przesunie...niestety nic nie poradzisz. musisz czekać, ale teraz to juz co ma byc to będzie
 
reklama
witajcie dziewczynki ja po podrozy poslubnej bylo cudownie:):-D
co do objawow ciazowych @ nie pojawila sie, dzis jest moj 35dc, 3 dni po spodziewanej @, @ani widu ani slychu, mam biegunke od czasu do czasu, bol podbrzusza zaczal sie dzien przed planowa@, nudnosci, bialy sluz, bolesnosc piersi, sutkow ale zalezy od dnia, brak apetytu.. testu boje sie zrobic, bo dzis juz 3 razy bylam w wc z biegunka.. wiec jakbym robila to juz nie bedzie to mocz z pierwszego sikania..ze sie tak wyraze:-D co sadzicie doradzcie:confused:
Czekałam na Ciebie ;-) Ja bym chyba nie wytrzymała i zrobiła test dziś ale wiem, że Ty jesteś cierpliwa i wytrzymasz do jutra. Mi teraz się rozregulowała przemiana materii jednego dnia nie chodzę do wc innego co chwila biegam a więc trzymam kciuki i daj znać jak będziesz już coś wiedzieć.

Witam,
I ja zasile dzis grono szacownych "starajacych sie Pan" .Wspolzyjemy z mezem pol roku bez wiekszych "efektow" wczesniej pograzyla nas praca zmiana miejsca zamieszkania i tp.Teraz coraz bardziej zaczyna nam zalezec na bobasku.
Wlasciwie to nie wiem co mam myslec ,otoz spoznia mi sie okres dokladnie 14 dni robilam 5 testow i 0<Czy to mozliwe ze to ciaza kiedy testy nie wykazuja 2 kreseczek>?
Tak jak już dziewczyny pisały lepiej zrobić bete będziesz wiedziała na czym stoisz, powodzenia :tak:

Witajcie,
ja mam niby testować jutro - czego i tak nie zrobie nauczona pierwszą ciążą.
Ale myślałam, że jednak będzie ta @ a tu zero jakichkolwiek objawów.
Czyżby jednak sie udało? "Przytulanki" były tak naprawdę w 3 ostatnie dni cyklu - myslicie, że mogło się udać? A może przez moje "smarkanie" coś się przesuwa?
Trzymam kciuki;-)
 
pixella77 - no nie pocieszasz mnie ;( ale masz rację co ma być to będzie ;]

kinguś - póki co to ja nie dziękuję za kciuki ;]
 
Cześć dziewczynki,
niestety nie udało mi się pospać, tak jak planowałam... Kochany wygania mnie do pracy z tym zwolnieniem i bym pogadała z przełożonym o ciąży... A ja nie wiem jak... to trochę dziwaczny człowiek i ciężko przewidzieć jak zareaguje... Pracuję tam dopiero 6ty miesiąc i już ciąża... Boję się, by mnie nie wylali, to co, ze prawnie nie mogą... Nie mam pojęcia jak zacząć rozmowę i ogólnie jestem załamana:-( Może coś doradzicie?:confused:
Z Ukochanym tak dziwnie nam się układa... Zera czułości... nawet za rękę na spacerze juz mnie nie trzyma... Wiem, ze mnie kocha, bo udowadnia mi to upartym staraniem o zapewnienie nam dachu nad głową. Bierze wiele wariantów pod uwagę... Najgorszym i ostatecznym jest zamieszkanie z teściami... Czego oczywiście NIE CHCE!!! :-(
Mimo iż wiem o uczuciach, chciałabym by mnie przytulał, całował... Nie mówię już o 'przytulankach; innego typu, bo jakoś mi libido spadło do zera... Ale czułość też jest ważna... A wczoraj było tylko "Mycha, ja o 6 wstaje..." i to wszystko... Żąda ode mnie pierwszego kroku, a sam nic nie daje od siebie...:-(
Pewnie uznacie, że niepotrzebnie panikuję... Ale jakoś mnie to juz męczy powoli...
Teraz najważniejsze są banki i kredyt... Uważa, ze zrzucam wszystko na jego barki a sama martwię się jedynie o to, czy Malec będzie zdrowy, nie zaś czy będzie miał dach nad głową... Wiem, denerwować mi się nie wolno... Ale jakoś nie potrafię. Jestem nerwusem z natury i nie wyzbędę się tego nigdy... A teraz zbyt wiele mamy oboje na głowie, dlatego się dodatkowo denerwuję... On ma tylko (albo aż) mieszkanie, a ja się boję o pracę, o to jak z ludźmi o tym rozmawiać, mam na głowie reakcje rodziców, pewnie będą chcieli nas ożenić i w ogóle martwię się o wszystko i wbrew pozorom o mieszkanie też:-(
Ale sie rozpisałam... ale wydaje mi się, ze tutaj mi coś doradzicie... Pewnie niejdena z Was ma jakieś doświadczenie za sobą, a przede mna wiele nowego...
I do dzis ciężko mi uwierzyć, ze dzidziuś jest we mnie:-:)-:)-:)-(
Za mezczyzna nie da sie nadazyc, oni maja swoj swiat :-D

witajcie dziewczynki ja po podrozy poslubnej bylo cudownie:):-D
co do objawow ciazowych @ nie pojawila sie, dzis jest moj 35dc, 3 dni po spodziewanej @, @ani widu ani slychu, mam biegunke od czasu do czasu, bol podbrzusza zaczal sie dzien przed planowa@, nudnosci, bialy sluz, bolesnosc piersi, sutkow ale zalezy od dnia, brak apetytu.. testu boje sie zrobic, bo dzis juz 3 razy bylam w wc z biegunka.. wiec jakbym robila to juz nie bedzie to mocz z pierwszego sikania..ze sie tak wyraze:-D co sadzicie doradzcie:confused:

Witaj Mamusko :-)

chcialabym byc juz mamuska

Jestes jestes :-D:-D:-D
Witam, mam na imię Gosia.Staram sie o fasolke od czerwca.w maju wzielam ostatnia anty.teraz mam bardzo krotkie cykle(19 dni).z jednej strony mnie to martwi, a z drugiej mysle sobie ze mam czesciej mozliwosc zaciazenia,ale do tej pory nic :-(
Witaj :-)
Witam,
I ja zasile dzis grono szacownych "starajacych sie Pan" .Wspolzyjemy z mezem pol roku bez wiekszych "efektow" wczesniej pograzyla nas praca zmiana miejsca zamieszkania i tp.Teraz coraz bardziej zaczyna nam zalezec na bobasku.
Wlasciwie to nie wiem co mam myslec ,otoz spoznia mi sie okres dokladnie 14 dni robilam 5 testow i 0<Czy to mozliwe ze to ciaza kiedy testy nie wykazuja 2 kreseczek>? dodam ze mam rowniez bole jak podczas miesiaczki.....czuje sie tak jakbym miala nagle dostac ,bol jest zawsze rano .Tydzien temu mialam swedzaca wysypke na brzuchu, piersiach ,udach .Maz chodzi uchachany......szczesliwy jak nigdy < rozpowiedzial juz calemu miastu , jest przekonany ze jestem w ciazy>-boje sie ze to fakszywy alarm .:( Wybieram sie do lekarza za tydzien ,ale byc moze ktoras z Pan miala podobna sytuacje?Pozdrawiam serdecznie

no wlasnie moj lekarz jakby sie tym nie przejal.powiedzial ze jestem mloda i ze wszystko sie ureguluje.dlatego chce pojsc do innego lekarza, ale nie wiem do ktorego w zabrzu.wogole ten do ktorego chodze, jak mu powiedzialam o tym ze chce zajsc w caze nie zlecil mi zadnych badan ani nic.chyba nie tak powinno sie traktowac pacjentke:wściekła/y:

Mi kiedys tez lekarze mowili ze jestem mloda ( mialam 17 lat) i wszystko sie ureguluje, yhyyyy :-/
tak sie uregulowalo ze teraz mam wielki problem zajsc w ciaze :wściekła/y:

Witam. :-)
aler mam dzisiaj dobry dzien, otoz podpislam dzisiaj umowe z nowa firma co przejela moja szkole w ktorej pracowalam :-D:-D:-D
Wiec mam prace :-p
 
Witam dziewczyny! Wlasnie dołączyłam do forum-wiec jestem jak na razie laikiem kompletnym -dzis rano zrobiliśmy z męzem test-mam jedną wyraźna i jedna baaaardzo slabą kreseczkę-lekko różowa - jestem 2 dni przed spodziewanym terminem miesiaczki,....może się udało...kiedy waszym zdaniem powinnam powtórzyć test? I jak to jest z tymi kreseczkami na teście-czy taka slaborozowa pojawilaby sie gdyby nie bylo ciąży? macie na pewno wiele doświadczen w tym zakresie...Mam nieodparta pokusę zrobic kolejny test to juz za chwile, ale pewnie powinnam poczekac kilka dni....To nasza pierwsza proba. Będe wdzięczna na odpowiedzi.:happy2:
 
Aklona - przepraszam, ze nie pocieszam cię, taki mam dzis nastrój (gardziołko mnie boli znowu), skoro robimy wszystko co w naszej mocy musimy się zdać na przychylnosc kogos na górze:-)... wiem, ze łatwo jest mówić "nie nastawiaj się a napewno Cie miło fasolka zaskoczy" bo sama niedługo zaczne panikować i oczekiwać na @ i modlic sie by nie przyszła...by byc pewna zawsze mozesz zrobic bete ona wykrywa juz ciaże 10 dni po zapłodnieniu ... ja zrobilam poprzednio test w 26dc/28dc i wyszedl mi negatywny, złamana byłam, zupelnie niepotrzebnie bo 3 dni potem już mialam II...jestesmy w gorącej wodzie kapane...a mi się cykle wydłuzyły do 31 dni...
 
Witam. :-)
aler mam dzisiaj dobry dzien, otoz podpislam dzisiaj umowe z nowa firma co przejela moja szkole w ktorej pracowalam :-D:-D:-D
Wiec mam prace :-p
SUPER :tak::tak::tak:

Witam dziewczyny! Wlasnie dołączyłam do forum-wiec jestem jak na razie laikiem kompletnym -dzis rano zrobiliśmy z męzem test-mam jedną wyraźna i jedna baaaardzo slabą kreseczkę-lekko różowa - jestem 2 dni przed spodziewanym terminem miesiaczki,....może się udało...kiedy waszym zdaniem powinnam powtórzyć test? I jak to jest z tymi kreseczkami na teście-czy taka slaborozowa pojawilaby sie gdyby nie bylo ciąży? macie na pewno wiele doświadczen w tym zakresie...Mam nieodparta pokusę zrobic kolejny test to juz za chwile, ale pewnie powinnam poczekac kilka dni....To nasza pierwsza proba. Będe wdzięczna na odpowiedzi.:happy2:
Ja zrobiłam 2 testy jednego dnia i poleciałam na test ciążowy z krwi(bhcg).
Myślę, że za 2 dni kreska będzie wyraźniejsza. Pomalutku już gratuluję :-)
 
reklama
w.kropeczka masz wg mnie dwie opcje.....

1. poczekać 2-3 dni i zrobic powtornie test...
2. isc na bete i wynik odebrac jutro, skoro masz blada 2 kreske to powinnas byc w 4tc gdzieś

tak czy siak gratuluje!!!! ja miałam bladziutka kreske 30dc i w ciazy byłam...
 
Do góry