reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

dzieńdoberek :-)
wiecie co moje drogie ja tym testom owu to juz nie wiem czy ufać...:sorry2: bo jakos tak dzisiaj mi sie wydaje ze owu nadciaga, mam wrażenie że pobolewał mnie prawy jajnik i widze jeszcze inne zmiany, a tu teścik dzisiaj że "nie".... byłam przekonana że dzisiaj juz powie ze to ten czas :tak: hmmm.... zrobie jeszcze jutro i jutro musi sie pokazać owu jak nic, inaczej przestaje w nie wierzyc... :no:

Gemini.... no to rzeczywiście żes sie zapędziła, ale rozumiem... jak sie czegoś bardzo chce to tak jest ;-)
Kinguś czy ten Twój ginekolog to jakiś fachowiec taki z prawdziwego zdarzenia?.... może warto sie wybrać do jakiegoś specjalisty od usg, który by sie przyjrzał dokładnie, nie wolno tracic nadziei....:tak:
Ell oby te wypieki oznaczały tylko jedno, trzymam kciuki....
 
reklama
dostałam @ :wściekła/y: tak bez żadnych symptomów i w dodatku za wcześnie:baffled: chwilami mam już tego dosyć:-:)-:)-(

wiem co czujesz ja tez w tym miesiącu dostalam niespodziewanie@ i w dodatku o 4-5 dni za wcześnie, a wydawało mi isę że mam objawy wczesnej ciąży:( teraz już nie będę się na siłę doszukiwać symptomów ciąży, bo później jesttylko rozczarowanie.
Ale głowa do góry uda sie nam!- nastęnym razem wredna @ nie przyjdzie

Fionka, Katarzynka1979, trzymam kciuki za powodzenie w przyszłym cyklu, modlę się, żeby @ za tydzień do mnie nie przyszła i rozumiem co czujecie, bo przy pierwszej ciąży też udało nam się nie od razu. Ja tak jak Katarzynka1979 nie doszukuję się symptomów ciąży na siłę i uważam też, że tak jest lepiej, nie chcę się później rozczarować. :no:

dzien dobry :sorry2:
pixella77
nawet nie wiecie dziewczynki jak wam czasami pozytywnie zazdroszcze tego stresiku nawet przed @powego:-( a do moich staranek jeszcze co najmniej pol roku :-:)-(

Eve84 potrafię sobie wyobrazić co przeżywasz. Mam przyjaciółkę, która przechodziła kurację hormonami i różnymi lekami, po wycięciu jajnika. Tak długo starali się z mężem o dzidziusia, niestety nie drogą naturalną ale w końcu się udało i chociaż lekarz dawał im 25% to teraz są szczęśliwi, że również ich spotkał ten cud. To trwało baaaardzo długo i przeciągało się z miesiąca na miesiąc - ale czasem wytrwałość przynosi spodziewany skutek. Życzę Ci wytrwałości. :tak:

witam! też chce należeć do waszego grona czytałam wasze wypowiedzi i jestem pełna nadziei od miesiąca jestem żoną tak więc od tego czasu staramy się o dzidziusia Tak bardzo go pragniemy wiem, że wy już dłużej się staracie - teraz przyszła i kolej na mnie by uzbroić się w cierpliwość choć to takie trudne:-)

W takim razie dołączam do Was, mimo że założyłam nowy wątek. (...)
W przyszłym tygodniu wybieram się do lekarza (nowego) i mam nadzieję, że w końcu powie mi coś konkretnego.

Gosiula23 i Alli, witam serdecznie na forum! Powodzenia w staraniach! ;-)



 
aaajjjj... zapomniałam przywitac nowe dziewczyny Alli i Gosiula witam i życzę powodzenia oczywiście :-):-):-)
Gemini dobre, usmiałam się z tym pregnant/non pregnant, rzeczywiście byłoby najprościej :tak::tak::tak:
 
kingus jest dobrze, skoro lekarz pogratulowal to wie co robi!!!!!!!!! tylko sie nie stresuj wyluzuj,niech fasiolka zdrowo sobie dorasta:-)

gemini rzeczywiscie niezły falstart (czy jak to sie pisze) :-)ale poczekaj jewszcze kilka dni i zrob normalny test!!!

pozdrawiam wszytskie panie w ten pochmurny dzionek:-D:-D:laugh2::laugh2::-):-)
 
Hej a ja dziś kupiłam test w sumie mam do testowania jeszcze kilka dni a mianowicie 10, ale jak nie wytrzyma,to jutro rano zrobie. ;-)Witam nowe staraczki: Alli i Gosiula.
 
Izabell a który to dzień cyklu u Ciebie skoro zostało jeszcze 10 dni do testowania, że chcesz jutro robić?... :sorry2:;-)
Fionka racja, racja, dziewczyny są niezawodne :-)
 
18 ale w aptece doradziła mi kobieta ze ten test jest bardzo czuły i już wykrywa 6 dni po zapłodnieniu, nie wiem czy to prawd. ;-)
 
reklama
No ciekawa jestem bardzo przyznaję :-p, jeśli to prawda że jest taki czuły to myśle że momentalnie zacznie mieć spore wzięcie u nas na forum... :-) chociaż 6 dni po... no to rzeczywiście byłby wyczyn jakby był taki czuły...
a jaki to test? może dziewczyny już z niego korzystały...
 
Ostatnia edycja:
Do góry