reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Mój mąż dopiero uwiezyl po wyniku bety! Po tescie w ogole sie nie cieszyl tylko ciagle mi mowil zeby poczekac na wyniki badania krwi...
Mi w kalkulatorze na babyboom wyszedł tez 26 maja
ja ide do lekarza 23 września wiec dam znac jak to wydlada... fakt ze to wczesnie ale chyba do pazdziernika bym nie wytrzymala... pewnie teraz nie zrobi mi jeszcze usg.. no ale moze chociaz potwierdzi "oficjalnie" ciaze...
Kiedy mowisz rodzinie??
A Wy dziewczyny myslicie ze kiedy powiedziec? Moj maz to juz prawie sie wygadal mamie... kazalam mu poczekac chociaz do wizyty u lekarza... no ale mamie tez bym chciala juz powiedziec... na razie sekret zdradzilam trzem przyjaciółkom
Mój T już trochę wierzy. Powiedział już bratu, a ja przyjaciółkom:happy:
A rodzince powiemy jak już będzie 'na papierze' potwierdzone.
T chce, bym do ginekologa poszła już, ale do innego... Wydzwaniam, a tu albo odlegle terminy bardzo, albo trzeba płacić, co na rękę nam nie jest. Mam swojego ginekologa w rodzinnym mieście, więc jakbym zadzwoniła, to pewnie w miarę szybko miałabym wizytę, ale nie, uparł sie, że to ma być Łódź i to jak najszybciej. A dlaczego? Bo mam ciężką pracę, boimy się o Malca i zarazem bym miała wszelkie świadczenia, zanim się ktoś wypaple, że jestem w ciąży. Też mi nie na rękę dłużej tak pracować, bo ledwo wykurowałam przeziębienie, to znów mnie coś łapie (na magazynie jest nieraz zimniej niż na dworze):-(
Dziś wogóle mam doła. Przez tą sytuację z ginekologami płakałam długo i nie mogłam się uspokoić. Hormony szaleją strasznie.
Mam mdłości poranne i wieczorne, zgagę i napady senności... ale trzeba jakoś żyć, a co gorsza pracować...
A właśnie... lecę do pracy, wpadnę jutro... Pa
 
reklama
wybaczcie dziewczynki ze sie nic nie radze na temat monitoringu, testow , wrednych gin i rozniastych badan ,spraw itp ale poprostu mam za malutka wiedze na te tematy i najzwyczajniej w swiecie nie chce zabierac glosu i komus doradzac jak sama nie orientuje sie na 100%.chyba lepiej po prostu dodawac otuchy i nadzieji plynacej szczerze z serca :-)
niz udawac ze wiem duzo i na kazdy temat i zabarac sie do doradzania innym.
z wielka przyjemnascia oddaje glos doswiadczonym kobitkom.
.mam nadzieje ze zrozumiecie wlasciwie o co mi chodzi;-)

plisss powiedzcie- co sie dzieje z moimi cyckami;-)
sa duze, rozlane na boki, maja siec delikatnych zylek, wystepuje te serki mozarella (wiem ze was rozsmieszylam ale mnie to strasznie martwi-czy to sa np powiekszone gruczoly mleczne ?),a moje brodawki sa jak dosc duze kola(wizualnie do reszty) i plasko rozlane(wyjasniam ze do tej pory mialam taka urode-ze na brodawce dookola sutku mialam takie maliutkie kropeczki )a teraz calosc jest plaska i dobrze kolorem odznacza sie od skory.

alem nabazgrala-mam nadzieje ze potrzebnie- ze ktos poradzi:tak:
 
napisalam o tych mega-dziwnych cycach do mamy.obecnie jestem za granica i dlatego sie was radze , bo nie wiem gdzie tu isc i co i jak?

a ona o cycach ani slowa tylko-TO POWIEDZ KIEDY BEDZIEMY MOGLI Z DZIADKIEM SZAMPANA WYPIC?
 
wybaczcie dziewczynki ze sie nic nie radze na temat monitoringu, testow , wrednych gin i rozniastych badan ,spraw itp ale poprostu mam za malutka wiedze na te tematy i najzwyczajniej w swiecie nie chce zabierac glosu i komus doradzac jak sama nie orientuje sie na 100%.chyba lepiej po prostu dodawac otuchy i nadzieji plynacej szczerze z serca :-)
niz udawac ze wiem duzo i na kazdy temat i zabarac sie do doradzania innym.
z wielka przyjemnascia oddaje glos doswiadczonym kobitkom.
.mam nadzieje ze zrozumiecie wlasciwie o co mi chodzi;-)

plisss powiedzcie- co sie dzieje z moimi cyckami;-)
sa duze, rozlane na boki, maja siec delikatnych zylek, wystepuje te serki mozarella (wiem ze was rozsmieszylam ale mnie to strasznie martwi-czy to sa np powiekszone gruczoly mleczne ?),a moje brodawki sa jak dosc duze kola(wizualnie do reszty) i plasko rozlane(wyjasniam ze do tej pory mialam taka urode-ze na brodawce dookola sutku mialam takie maliutkie kropeczki )a teraz calosc jest plaska i dobrze kolorem odznacza sie od skory.

alem nabazgrala-mam nadzieje ze potrzebnie- ze ktos poradzi:tak:

moja mama mi ostatnio powiedziala ze tez objawem ciazy a przynajmniej u niej byla taka ciemniejsza obwodka wokol brodawek a o siateczce z zylek to juz tu sie sporo dziewczyn rozpisywalo ! ;-):-D sprawdz czy cie 'bola' cycochy po bokach jak przycisniesz?! :confused: a serek mozarella to moga byc powiekszone gruczoly ja mam tak po owu :sorry2:
 
witam! też chce należeć do waszego grona czytałam wasze wypowiedzi i jestem pełna nadziei od miesiąca jestem żoną tak więc od tego czasu staramy się o dzidziusia Tak bardzo go pragniemy wiem, że wy już dłużej się staracie - teraz przyszła i kolej na mnie by uzbroić się w cierpliwość choć to takie trudne:-)
 
Witam:-)
Jestem nowa na tym forum. Chciałam dołączyć do wątków staraniowych ale mają one już tyle postów, że nie potrafię się tam odnaleźć:szok: Jeśli będą chętne dziewczyny aby dołączyć tutaj to będzie mi bardzo miło, jeśli nie - wątek szybko poleci na koniec:tak:

Z wielką nadzieją rozpoczynam jesienne starania. Jak do tej pory 4 miesiące bezowocne ale się nie poddaję:no: Staramy się z mężem o pierwsze dzieciątko. Pozdrawiam serdecznie!


ZAPRASZAMY DO NAS!!! tu sa i jesienne i zimowe,wiosenne i letnie starania:):)
 
reklama
no i właśnie co powiedziała lekarka na temat tych plamień?


skieorwala mnie na badania okreslające poziom prolaktyny. Nic nie mowila wiecej. Powiedzila ze przyczyn tego plamienia moze byc sporo i miedzy innymi zaburzenia hormonalne. Była nieskora do dyskusji. Zrobie te badania i usg transwaginalne miednicy mniejszej (tez mnie skierowala) pojde jeszcze raz do niej i do innego lekarza.
dostalam jeszcze skierowanie na inne badania ktoremuszę zrobic jesli planuje dziecko :
p.ciała przeciwko CMV IgM
p. ciała przeciw różyczce IgG
p. ciała przeciw toxoplazmozie IgM
p ciała przeciw toxoplazmozie IgG
 
Do góry