reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Witam.

Katarzynak, ledwo co tu dołączyłas a juz Ci się udało... gratuluję tak po cichutku... czekamy na fluidki, jak juz bedziesz pewna na 100%

A co do tempki, to dziewczyny nie mierzy się jej wieczorem, tylko rano, zaraz po przebudzeniu, o tej samej godzinie.

Pozdrawiam
 
Kingus- kochana przesylam ci link, przydatny dla kobiet w ciazy, ja mimo ze w niej jeszcze nie jestem to i tak juz korzystam z lekcji :tak:;-):laugh2::sorry2:
www.zapytajpolozna.pl
Dzięki skarbie. Mąż mówi, że jestem nienormalna jak mnie bolał brzuch to się martwiłam czy wszystko jest dobrze jak mnie teraz nie boli to też się martwię :baffled:

Cześć dziewczyny! No wiec... tak jak zapowiadałam dałam sobie dziś dyspense na zrobienie testu chociaż okres powinnam dostać ok wtorku-środy:tak: no i............................. sama nie wiem :confused:
Najpierw wyszła 1 kreska kontrolna mocna, załamałam się oczywiście :baffled: ale potem czekam, czekam i po 4 minutach zaczela sie pojawiac druga!!!!
Tak jak piszą dziewczyny zrób test za parę dni. TRZYMAM KCIUKI :tak::tak::tak:

a skad ta pewnosc, hmmmm, bo tu wszystkie dziewczyny na forum zachodza w ciaze tylko nie Ja :zawstydzona/y::szok:
Proszę tak nie mówić bo Cię zbiję. JUŻ WKRÓTCE UDA SIĘ I TOBIE :tak::tak:
 
staramy sie z mezem o dziecko juz od 2 lat.siedze teraz w domu i rozmyslam,bo wydaje mi sie,ze tym razem sie udalo.za tydzien mam dostac miesiaczke,ale wszystkie objawy wskazuja na zo,ze jej nie dostane.boze jak bym chciala,zeby sie udalo.chyba nie ma sposobu na to,zeby teraz wiedziec na 100%.pozdrawiam!
 
Imagination te Twoje objawy.... to naprawdę musi być fasolka...... chyba wszystkie będziemy z niecierpliwością czekać na Twoje testowanie :rofl2::tak::tak::tak:
Ciekawe co nam ten tydzień "przyniesie" ;-)
 
reklama
Do góry